خدمات

ما خدمات گسترده ای ارائه می دهیم

در گروه فناوری اطلاعات ناژین سعی داریم تا خدمات تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات را خدمت شما با کیفیت و دانش روز عرضه کنیم، همواره در تلاشیم تا خود را به‌روز نگه داشته و مطابق نیازهای بازار و شما عزیزان در این حوزه گام برداریم. در حال حاضر ما خدمات متنوعی به شما ارائه می دهیم و با همراهی شما عزیزان هر روز به تنوع خدمات خود اضافه خواهیم نمود.

ما چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

در حال حاضر فعالیت های گروه فناوری اطلاعات ناژین به شش بخش تقسیم می شود که هر کدام نیز دارای زیرمجموعه های متنوعی هستند که هرکدام توسط متخصصین آن بخش مدیریت می شود. بنابراین با خیالی آسوده می توانید همانند سایرین که به ما اعتماد کرده‌اند ما را مورد اعتماد خود قرار دهید. و ما نیز سعی برآن دریم تا با ارائه خدمات به شما این اعتماد را افزایش دهیم.

طراحی

هر پروژه فنناوری اطلاعات قبل از شروع نیاز به طراحی دارد که می بایست به صورت تخصصی انجام گیرد. در این بخش ما با بهره گیری از استانداردهای روز دنیا، طراحی پروژه های شما را انجام خواهیم داد.

طراحی وب سایت

این روزها بزوم داشتن یک وب سایت برای هر کسی ضروری است و هر برندی با داشتن یک وب سایت استاندارد می تواند خود را به خوبی معرفی نموده و در جذب مشتریان جدید گامی موثر بردارد.

مارکتینگ

لزوم گسترش فضای مجازی و ورود کسب و کارها به این فضا ما را برآن داشت تا با ارائه خدمات در این حوزه نظیر، پنل پیامک و غیره در این حوزه نیز به شما خدمات موثری ارائه دهیم.

شبکه های اجتماعی

لزوم استفاده کسب و کارها از شبکه های اجتماعی امری ضرروی در ارتقا برند شخصی آن ها به شمار می رود ما نیز با ارائه مشاوره های تخصصی، شما را در رسیدن به جایگاه مناسب و دیده شدن هر چه بهتر در شبکه های اجتماعی همراهی می کنیم.

فروشگاهی

لزوم دارا بودن یک فروشگاه اینترنتی استاندارد از مهمترین نیازهای کسب‌و‌کارها به‌شمار می‌رود به نحوی که اکثر متخصصان دنیا اعتقاد دارند قبل از ایجاد کسب و کار فیزیکی بایستی فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کنید.

کمک و پشتیبانی

بخش پشتیبانی تخصصی ما همواره با روش های مختلف آماده ارائه خدمات پشتیبانی در کمترین زمان و کیفیت بالا در خدمت شمامی باشد تا مشکلات شما را در کمترین زمان ممکن رفع نموده و جای هیچگونه نگرانی برای شما باقی نگذارد.

بیایید با هم چیزهای عالی بسازیم.

درباره پروژه تان به ما بگویید.

چه کسی با ما کار می کنند

به بالای صفحه بردن