Themes - Twenty Twenty-One - en to fa translation catalogue (149 entries)

en: &#8220;Daffodils&#8221; by Berthe Morisot
fa: &#8220;نرگس&#8221; توسط برت موریسو

en: &#8220;In the Bois de Boulogne&#8221; by Berthe Morisot
fa: &#8220;در بوئس دی بولونی&#8221; توسط برت موریسو

en: &#8220;Playing in the Sand&#8221; by Berthe Morisot
fa: &#8220;بازی در شن&#8221; توسط برت موریسو

en: &#8220;Reading&#8221; by Berthe Morisot
fa: &#8220;در حال خواندن&#8221; توسط برت موریسو

en: &#8220;Roses Trémières&#8221; by Berthe Morisot
fa: &#8220;گل ختمی&#8221; توسط برت موریسو

en: &#8220;Self portrait&#8221; by Berthe Morisot
fa: &#8220;خودنگاره&#8221; توسط برت موریسو

en: &#8220;The Garden at Bougival&#8221; by Berthe Morisot
fa: &#8220;باغی در بوجيفال&#8221; توسط برت موریسو

en: &#8220;Villa with Orange Trees, Nice&#8221; by Berthe Morisot
fa: &#8220;ویلایی با درخت‎های پرتقال، چه زیبا!&#8221; توسط برت موریسو

en: &#8220;Young Woman in Mauve&#8221; by Berthe Morisot
fa: &#8220;زن جوان بنفش‎گون&#8221; توسط برت موریسو

en: ,
fa: ،

en: 1 comment
fa: یک دیدگاه

en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%s</span>
fa: <span class="meta-nav">منتشر شده در</span><span class="post-title">%s</span>

en: A new portfolio default theme for WordPress
fa: پوسته‎ای جدید با سبک نمونه کار ساخته شده برای وردپرس

en: Add widgets here to appear in your footer.
fa: برای نمایش ابزارک ها در پاورقی، آن ها را به اینجا اضافه کنید.

[ctx: Added to posts and pages that are missing titles]
en: Untitled
fa: بدون عنوان

en: Beautiful gardens painted by Berthe Morisot in the late 1800s
fa: باغ‎های زیبا در اواخر قرن نوزدهم توسط برت موریسو نقاشی شده‎ است

en: Berthe Morisot<br>(French, 1841-1895)
fa: برت موریسو<br>(فرانسه، 1841-1895)

en: Black
fa: سیاه

[ctx: Block pattern description]
en: A Media & Text block with a big image on the left and a heading on the right. The heading is followed by a separator and a description paragraph.
fa: بلوک رسانه و متن همراه با تصویری بزرگ در سمت راست و تیتر در سمت چپ که به دنبال تیتر یک جداکننده و یک بند توضیحات قرار دارد.

[ctx: Block pattern description]
en: A block with 3 columns that display contact information and social media links.
fa: بلوکی با سه ستون که اطلاعات تماس و پیوندهای شبکه‎های اجتماعی را نمایش می‎دهد.

[ctx: Block pattern description]
en: A huge text followed by social networks and email address links.
fa: متنی بزرگ به‎ دنبال پیوندهای شبکه های اجتماعی و ایمیل.

[ctx: Block pattern description]
en: A list of projects with thumbnail images.
fa: فهرست پروژه‎ها با تصاویر بندانگشتی.

[ctx: Block pattern description]
en: A media & text block with a big image on the left and a smaller one with bordered frame on the right.
fa: بلوک رسانه و متن که دارای تصویر بزرگ در سمت راست و تصویری کوچکتر با چهارچوب لبه‎دار در سمت چپ است.

[ctx: Block pattern description]
en: An overlapping columns block with two images and a text description.
fa: بلوکی که ستون‎های آن دارای هم‎پوشانی با دو تصویر و یک متن توضیحات هستند.

[ctx: Block pattern description]
en: Three images inside an overlapping columns block.
fa: سه تصویر داخل بلوکی که ستون‎های آن هم‎پوشانی دارند.

[ctx: Block pattern sample content]
en: 123 Main Street
fa: خیابان اصلی 123

[ctx: Block pattern sample content]
en: Cambridge, MA, 02139
fa: کمبریج، ماساچوست، 02139

en: Blue
fa: آبی

en: Borders
fa: لبه‌دار

en: By %s
fa: توسط %s

en: Categorized as %s
fa: دسته‌بندی شده در %s

en: Close
fa: بستن

en: Colors & Dark Mode
fa: رنگ‎ بندی و حالت تاریک

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

[ctx: Comments title]
en: %s comment | %s comments
fa[0]: %s دیدگاه

en: Contact information
fa: اطلاعات تماس

en: Continue reading %s
fa: ادامه خواندن %s

[ctx: Customizer control]
en: Background color
fa: رنگ زمینه

en: Dark Mode can also be turned on and off with a button that you can find in the bottom corner of the page.
fa: حالت تاریک همچنین می تواند روشن و خاموش شود با دکمه ای که می توانید در گوشه پایین صفحه پیدا کنید.

en: Dark Mode is a device setting. If a visitor to your site requests it, your site will be shown with a dark background and light text. <a href="%s">Learn more about Dark Mode.</a>
fa: حالت تاریک تنظیمی برای دستگاه‌ها می‌باشد. اگر کاربر سایت درخواست حالت تاریک ارسال کند، سایت شما با زمینه تاریک و متن روشن نمایش داده خواهد شد. <a href="%s">درمورد حالت تاریک بیشتر مطالعه کنید.</a>

en: Dark Mode support
fa: پشتیبانی از حالت تاریک

en: Dark Mode: %s
fa: حالت تاریک: %s

en: Dark gray
fa: خاکستری تیره

en: Display Site Title & Tagline
fa: نمایش عنوان و شعار سایت

en: Dividers
fa: جدا کننده

en: Dribbble
fa: دریبل زدن

en: Edit %s
fa: ویرایش %s

en: Excerpt Settings
fa: تنظیمات چکیده

en: Extra large
fa: بزرگتر

en: Extra small
fa: بسیار کوچک

en: Footer
fa: پاورقی

en: Frame
fa: چهارچوب

en: Full text
fa: متن کامل

en: Gigantic
fa: غول‎ پیکر

en: Gray
fa: خاکستری

en: Green
fa: سبز

en: Green to yellow
fa: سبز تا زرد

en: Huge
fa: بسیار بزرگ

en: In the Bois de Boulogne
fa: در بوئس دی بولونی

en: Instagram
fa: اینستاگرام

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
fa: چیزی در اینجا پیدا نشد. می‌خواهید جستجو کنید؟

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
fa: به‌نظر می‌رسد نمی‌توانیم چیزی که شما به دنبال آن هستید را بیابیم. شاید جستجو بتواند به شما کمک کند.

[ctx: Label for sticky posts]
en: Featured post
fa: نوشته ویژه

en: Large
fa: بزرگ

en: Large text
fa: متن بزرگ

en: Learn more about Dark Mode.
fa: درباره حالت تاریک بیشتر بدانید.

en: Leave a comment
fa: دیدگاهی بنویسید

en: Let&#8217;s Connect.
fa: برقراری ارتباط.

en: Links area
fa: ناحیه پیوندها

en: Media and text article title
fa: عنوان مقاله رسانه‎ای و متنی

en: Menu
fa: فهرست

en: Newer <span class="nav-short">posts</span>
fa: <span class="nav-short">نوشته‌های</span> جدیدتر

en: Newer comments
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر

en: Next post
fa: نوشته بعدی

en: Normal
fa: معمولی

en: Nothing here
fa: هیچ چیزی اینجا نیست

en: Off
fa: غیرفعال

en: Older <span class="nav-short">posts</span>
fa: <span class="nav-short">نوشته‌های</span> قدیمی‌تر

en: Older comments
fa: دیدگاه‌های قدیمی‌تر

en: On
fa: فعال

en: On Archive Pages, posts show:
fa: نمایش نوشته‌ها در برگه‌های بایگانی:

en: Open menu
fa: باز کردن فهرست

en: Orange
fa: نارنجی

en: Overlap
fa: هم‎پوشانی

en: Overlapping images
fa: تصاویر دارای همپوشانی

en: Overlapping images and text
fa: تصاویر و متن‎های دارای همپوشانی

en: Page
fa: برگه

en: Page %
fa: برگه %

en: Playing in the Sand
fa: بازی در شن

en: Portfolio list
fa: فهرست نمونه کار

[ctx: Post password form]
en: Enter
fa: وارد نمایید

[ctx: Post password form]
en: Password
fa: رمز عبور

[ctx: Post password form]
en: Submit
fa: ارسال

en: Previous post
fa: نوشتهٔ پیشین

en: Primary menu
fa: فهرست اصلی

en: Proudly powered by %s.
fa: با افتخار، نیرو گرفته از %s.

en: Published %s
fa: منتشر شده در %s

en: Published in %s
fa: منتشر شده در %s

en: Purple
fa: بنفش

en: Purple to red
fa: بنفش تا قرمز

en: Purple to yellow
fa: بنفش تا زرد

en: Reading
fa: خواندن

en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
fa: آماده‌ی انتشار اولین نوشته‌ی خود هستید؟ <a href="%s">از اینجا شروع کنید</a>.

en: Red
fa: قرمز

en: Red to purple
fa: قرمز تا بنفش

en: Red to yellow
fa: قرمز تا زرد

en: Results for "%s"
fa: نتایج برای "%s"

en: Roses Trémières
fa: گل ختمی

en: Search&hellip;
fa: جستجو&hellip;

en: Secondary menu
fa: فهرست فرعی

en: Skip to content
fa: پرش به محتوا

en: Small
fa: کوچک

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
fa: متاسفانه جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت. لطفا با واژه‌های دیگری جستجو کنید.

en: Suggested text:
fa: متن پیشنهاد شده:

en: Summary
fa: خلاصه

en: Tagged %s
fa: برچسب خورده با %s

en: The Garden at Bougival
fa: باغی در بوجيفال

[ctx: Theme starter content]
en: Add block patterns
fa: اضافه کردن الگوهای بلوک

[ctx: Theme starter content]
en: Block patterns are pre-designed groups of blocks. To add one, select the Add Block button [+] in the toolbar at the top of the editor. Switch to the Patterns tab underneath the search bar, and choose a pattern.
fa: الگوهای بلوک‎ها گروهی از بلوک ها هستند که از قبل طراحی شده‎اند. برای اضافه کردن الگو، برروی دکمه افزودن بلوک [+] در نوار ابزار موجود در بالا و سمت راست ویرایشگر کلیک کنید. زیر جعبه جستجو برروی "الگو‎ها" کلیک کرده و الگوی مورد نظر را انتخاب کنید.

[ctx: Theme starter content]
en: Check out the Support Forums
fa: به انجمن پشتیبانی مراجعه کنید

[ctx: Theme starter content]
en: Create your website with blocks
fa: وبسایت خود را با بلوک‎ها ایجاد کنید

[ctx: Theme starter content]
en: Frame your images
fa: چهارچوب تصاویر شما

[ctx: Theme starter content]
en: Need help?
fa: به راهنمایی نیاز دارید؟

[ctx: Theme starter content]
en: Overlap columns
fa: ستون های دارای همپوشانی

[ctx: Theme starter content]
en: Read the Theme Documentation
fa: مستندات پوسته را بخوانید

[ctx: Theme starter content]
en: Twenty Twenty-One also includes an overlap style for column blocks. With a Columns block selected, open the "Styles" panel within the Editor sidebar. Choose the "Overlap" block style to try it out.
fa: با دوهزار و بیست و یک می‎توانید برای ستون‎های داخل بلوک ها شیوه‎نامه های دارای هم‎پوشانی تعیین کنید. برای این کار برروی ستون کلیک کرده و از نوار کناری ویرایشگر، پنل "شیوه‎نامه‎ها" را یافته و شیوه‎نامه "هم‎پوشانی" را انتخاب کنید.

[ctx: Theme starter content]
en: Twenty Twenty-One includes stylish borders for your content. With an Image block selected, open the "Styles" panel within the Editor sidebar. Select the "Frame" block style to activate it.
fa: دو هزار و بیست و یک دارای لبه‎های خوش‎استیل برای محتوای شما است. با انتخاب بلوک تصویر، از نوار کناری ویرایشگر، "شیوه‎نامه‎ها" را یافته و "چهارچوب" را انتخاب کنید.

en: Thick
fa: ضخیم

en: This content is password protected. Please enter a password to view.
fa: این محتوا با رمز عبور محافظت شده است. برای مشاهده لطفا رمز عبور را وارد کنید.

en: This theme requires WordPress 5.3 or newer. You are running version %s. Please upgrade.
fa: این پوسته نیازمند وردپرس نسخه 5.3 ویا جدیدتر می‎باشد. درحال حاضر از نسخه %s استفاده می‎کنید. لطفا وردپرس را ارتقا دهید.

en: This website uses LocalStorage to save the setting when Dark Mode support is turned on or off.<br> LocalStorage is necessary for the setting to work and is only used when a user clicks on the Dark Mode button.<br> No data is saved in the database or transferred.
fa: این وبسایت در صورت فعال ویا غیرفعال سازی حالت تاریک از حافظه محلی استفاده می‎کند.<br> استفاده از حافظه محلی برای کارکرد صحیح حالت تاریک الزامی است و تنها در مواردی از آن استفاده خواهد شد که کاربر برروی دکمه حالت تاریک کلیک کند.<br> هیچ داده‎ای در پایگاه‎داده ثبت ویا ذخیره نمی‎شود.

en: To access the Dark Mode settings, select a light background color.
fa: برای دسترسی به تنظیمات حالت تاریک، یک زمینه روشن انتخاب کنید.

en: Twenty Twenty-One
fa: دو هزار و بیست و یک

en: Twenty Twenty-One is a blank canvas for your ideas and it makes the block editor your best brush. With new block patterns, which allow you to create a beautiful layout in a matter of seconds, this theme’s soft colors and eye-catching — yet timeless — design will let your work shine. Take it for a spin! See how Twenty Twenty-One elevates your portfolio, business website, or personal blog.
fa: دو هزار و بیست و یک بومی خالی است تا ایده‎های خود را با استفاده از ویرایشگر بلوک برروی آن نقاشی کنید. الگوها طرح‎بندی‎های زیبایی را در دسترس شما قرار خواهند داد. درعرض ثانیه ها طرح‎های چشم‎نواز و شیک ایجاد کنید. هم‎اکنون  امتحان کنید و ببینید که چگونه دو هزار و بیست و یک سطح وبسایت کاری ویا وبلاگ شخصی شما را بالاتر می‏‎برد.

en: Twenty Twenty-One uses LocalStorage when Dark Mode support is enabled.
fa: پوسته دو هزار و بیست و یک درصورت فعال بودن حالت تاریک، از حافظه محلی استفاده می‎کند.

en: Twitter
fa: توییتر

en: Two images showcase
fa: ویترین دو تصویر

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
fa: اندازه کامل

en: View all of %s's posts.
fa: مشاهده همه نوشته ها %s.

en: Villa with Orange Trees, Nice
fa: ویلایی با درخت‎های پرتقال، چه زیبا!

en: We found %d result for your search. | We found %d results for your search.
fa[0]: برای جستجوی شما %d نتیجه پیدا شد.

en: White
fa: سفید

en: Yellow
fa: زرد

en: Yellow to green
fa: زرد تا سبز

en: Yellow to purple
fa: زرد تا بنفش

en: Yellow to red
fa: زرد تا قرمز

en: Young Woman in Mauve
fa: زن جوان بنفش‎گون

[ctx: submit button]
en: Search
fa: جستجو

en: the WordPress team
fa: تیم وردپرس
