Themes - Astra - en to fa translation catalogue (3289 entries)

note: Description of the theme
en: The Astra WordPress theme is lightning-fast and highly customizable. It has over 1 million downloads and the only theme in the world with 6,000+ five-star reviews! It’s ideal for professional web designers, solopreneurs, small businesses, eCommerce, membership sites and any type of website. It offers special features and templates so it works perfectly with all page builders like Spectra, Elementor, Beaver Builder, etc. Fast performance, clean code, mobile-first design and schema markup are all built-in, making the theme exceptionally SEO-friendly. It’s fully compatible with WooCommerce, SureCart and other eCommerce plugins and comes with lots of store-friendly features and templates. Astra also provides expert support for free users. A dedicated team of fully trained WordPress experts are on hand to help with every aspect of the theme. Try the live demo of Astra: https://zipwp.org/themes/astra/
fa: پوسته "آسترا" یک پوسته‌ی کاملا سریع و بی‌نهایت قابل شخصی‌سازی است.این پوسته بیش از یک میلیون نصب داشته و تنها پوسته‌ای است که بیش از ۵.۷۰۰ پنج‌ستاره نقد و بررسی دارد. این پوسته، بسیار مناسب طراحان وب، کسب‌و‌کارهای کوچک، فروشگاه‌های اینترنتی، سایت‌های کاربر محور و دیگر انواع وب‌سایت می‌باشد. این پوسته همچنین امکانات و قالب‌هایی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که با تمامی افزونه‌های صفحه‌ساز مانند Spectra، المنتور، Beaver Builder و غیره سازگاری دارد. بهینه‌سازی فوق‌العاده، کدنویسی تمیز، ریسپانسیو و اسکیما Schema همگی آماده به کار هستند. قالبی کاملا مطابق با استانداردهای SEO سئو. سازگاری کامل با افزونه‌های ووکامرس، SureCart و دیگر افزونه‌های فروشگاه‌ساز بهمراه بسیاری از قابلیت‌ها و قالب‌های آماده مناسب سایت‌های فروشگاهی. آسترا همچنین به کاربران رایگان، پشتیبانی حرفه‌ای ارائه می‌دهد. یک تیم اختصاصی که بطور کامل از آموزش‌دیده‌های حرفه‌ای وردپرس هستند، آماده ارائه کمک در هر زاویه از قالب هستند.نسخه زنده دموی قالب "آسترا" را امتحان کنید: https://zipwp.org/themes/astra/

note: Theme Name of the theme
en: Astra
fa: آسـترا

en: Reddit Square
fa: ردیت مربع

en: Pinterest Square
fa: پینترست مربع

en: People Arrows Left Right
fa: افراد با پیکان‌های چپ و راست

en: Odnoklassniki Square
fa: اُدنکلاسنیکی مربع

en: last.fm Square
fa: last.fm مربع

en: JavaScript (JS) Square
fa: جاوااسکریپت (JS) مربع

en: Instagram Square
fa: اینستاگرام مربع

en: Hourglass Empty
fa: ساعت شنی خالی

en: Hacker News Square
fa: هکر نیوز مربع

en: Google Plus Square
fa: گوگل پلاس مربع

en: GitHub Square
fa: گیت‌هاب مربع

en: Git Square
fa: گیت مربع

en: Facebook Square
fa: فیسبوک مربع

en: Request failed.
fa: درخواست ناموفق بود.

en: Remote request failed.
fa: درخواست از راه دور ناموفق بود.

en: Get your license now
fa: همین حالا لایسنس خود را دریافت کنید

en: You’re one step away — activate your license to access premium features.
fa: فقط یک قدم مانده است — برای دسترسی به قابلیت‌های پریمیوم، لایسنس خود را فعال کنید.

en: Upgrade to Business Toolkit
fa: ارتقا به Business Toolkit

en: Running a WooCommerce store? You need more than just a theme.
fa: فروشگاه ووکامرسی دارید؟ شما به چیزی فراتر از یک پوسته نیاز دارید.

en: Improved student engagement
fa: تعامل بهتر دانش‌پذیران

en: Structured course & lesson pages
fa: صفحه‌های ساختارمند دوره و درس

en: Distraction-free high-converting checkout
fa: تسویه‌حساب پربازده و بدون حواس‌پرتی

en: Ready-to-use course website templates
fa: قالب‌های آماده استفاده برای وب‌سایت دوره

en: Design your entire store without limitations - from product pages to checkout. Get conversion-optimized templates, high-converting funnels, cart recovery, upsells, and powerful automation to run your store smoothly - all in one integrated system with the Business Toolkit.
fa: کل فروشگاه خود را بدون محدودیت طراحی کنید؛ از صفحه‌های محصول تا تسویه‌حساب. با Business Toolkit قالب‌های بهینه‌شده برای تبدیل، قیف‌های پرفروش، بازیابی سبد خرید، بیش‌فروشی و اتوماسیون قدرتمند را در یک سیستم یکپارچه دریافت کنید تا فروشگاه شما روان‌تر اداره شود.

en: Automate management workflows with OttoKit
fa: گردش‌کارهای مدیریتی را با OttoKit خودکار کنید

en: Optimize your LMS for conversion & retention with Business Toolkit!
fa: سامانه مدیریت یادگیری خود را با Business Toolkit برای تبدیل و نگهداشت بهینه کنید!

en: Running Online Courses?
fa: دوره‌های آنلاین برگزار می‌کنید؟

en: Go from blank page to live website faster - get 300+ templates and powerful design tools.
fa: سریع‌تر از یک صفحه خالی به یک وب‌سایت زنده برسید؛ بیش از ۳۰۰ قالب و ابزارهای قدرتمند طراحی را دریافت کنید.

en: Launch high-converting product pages faster - get 300+ templates and powerful design tools.
fa: صفحه‌های محصول پربازده را سریع‌تر راه‌اندازی کنید؛ بیش از ۳۰۰ قالب و ابزارهای قدرتمند طراحی را دریافت کنید.

en: Astra Logo
fa: لوگوی Astra

en: Create beautiful pages faster with advanced design controls, ready templates, and full flexibility.
fa: با کنترل‌های پیشرفته طراحی، قالب‌های آماده و انعطاف‌پذیری کامل، صفحه‌های زیبا را سریع‌تر ایجاد کنید.

en: Skip
fa: رد کردن

en: Happy to help!
fa: خوشحالیم که کمک می‌کنیم!

en: <strong>Help shape the future of %1$s.</strong><br><br>Share how you use the plugin so we can build features that matter, fix issues faster, and make smarter decisions.
fa: <strong>به شکل‌دادن آینده %1$s کمک کنید.</strong><br><br>نحوه استفاده خود از افزونه را با ما به اشتراک بگذارید تا قابلیت‌های مهم‌تری بسازیم، مشکلات را سریع‌تر برطرف کنیم و تصمیم‌های هوشمندانه‌تری بگیریم.

en: Use containers to their maximum potential
fa: از کانتینرها با حداکثر ظرفیت استفاده کنید

en: Get advanced sidebar controls
fa: کنترل‌های پیشرفته نوار کناری را دریافت کنید

en: More Options Available in Toolkit
fa: گزینه‌های بیشتر در Toolkit در دسترس است

en: Better product pages
fa: صفحه‌های محصول بهتر

en: Advanced design control
fa: کنترل پیشرفته طراحی

en: High-converting checkout
fa: تسویه‌حساب پربازده

en: Automate sales with OttoKit
fa: فروش را با OttoKit خودکار کنید

en: Pre-designed EDD templates
fa: قالب‌های از پیش طراحی‌شده EDD

en: Optimize your store for revenue growth with Business Toolkit!
fa: فروشگاه خود را با Business Toolkit برای رشد درآمد بهینه کنید!

en: Selling Digital Products?
fa: محصولات دیجیتال می‌فروشید؟

note: translators: %s: comma-separated list of updated settings
en: Transparent header settings updated: %s.
fa: تنظیمات سربرگ شفاف به‌روزرسانی شد: %s.

en: Disable-on rules updated
fa: قوانین غیرفعال‌سازی در این موارد به‌روزرسانی شد

en: Border settings updated
fa: تنظیمات حاشیه به‌روزرسانی شد

en: Logo settings updated
fa: تنظیمات لوگو به‌روزرسانی شد

en: Transparent header disabled
fa: سربرگ شفاف غیرفعال شد

en: Transparent header enabled
fa: سربرگ شفاف فعال شد

en: Updates the Astra transparent header settings including enable state, device visibility, logo configuration, disable-on rules for specific page types, header border, and color settings for header backgrounds, site title, menus, submenus, and content links.
fa: تنظیمات سربرگ شفاف Astra را به‌روزرسانی می‌کند؛ شامل وضعیت فعال‌سازی، نمایش در دستگاه‌ها، پیکربندی لوگو، قوانین غیرفعال‌سازی برای نوع‌های خاص صفحه، حاشیه سربرگ و تنظیمات رنگ برای پس‌زمینه سربرگ، عنوان سایت، منوها، زیرمنوها و پیوندهای محتوا.

en: Update Astra Transparent Header Settings
fa: به‌روزرسانی تنظیمات سربرگ شفاف Astra

en: Retrieved transparent header settings successfully.
fa: تنظیمات سربرگ شفاف با موفقیت دریافت شد.

en: Retrieves the current Astra transparent header settings including enable state, device visibility, logo configuration, disable-on rules for specific page types, header border, and all color settings for header backgrounds, site title, menus, submenus, and content links.
fa: تنظیمات فعلی سربرگ شفاف Astra را دریافت می‌کند؛ شامل وضعیت فعال‌سازی، نمایش در دستگاه‌ها، پیکربندی لوگو، قوانین غیرفعال‌سازی برای نوع‌های خاص صفحه، حاشیه سربرگ و همه تنظیمات رنگ برای پس‌زمینه سربرگ، عنوان سایت، منوها، زیرمنوها و پیوندهای محتوا.

en: Get Astra Transparent Header Settings
fa: دریافت تنظیمات سربرگ شفاف Astra

note: translators: %s: comma-separated list of updated settings
en: Scroll to top settings updated: %s.
fa: تنظیمات رفتن به بالا به‌روزرسانی شد: %s.

en: Border radius updated
fa: شعاع حاشیه به‌روزرسانی شد

note: translators: %d: icon size in pixels
en: Icon size set to %dpx
fa: اندازه آیکون روی %dpx تنظیم شد

note: translators: %s: device visibility value
en: Device visibility set to %s
fa: نمایش در دستگاه‌ها روی %s تنظیم شد

en: Valid options: both, desktop, mobile
fa: گزینه‌های معتبر: both، desktop، mobile

note: translators: %s: invalid device value
en: Invalid on_devices: %s.
fa: مقدار on_devices نامعتبر است: %s.

en: Valid options: right, left
fa: گزینه‌های معتبر: right، left

en: Scroll to top disabled
fa: رفتن به بالا غیرفعال شد

en: Scroll to top enabled
fa: رفتن به بالا فعال شد

en: Updates the Astra theme scroll-to-top button settings including enable state, position, device visibility, icon size, colors, and border radius.
fa: تنظیمات دکمه رفتن به بالا پوسته آسترا را به‌روزرسانی می‌کند؛ شامل وضعیت فعال‌سازی، موقعیت، نمایش در دستگاه، اندازه آیکون، رنگ‌ها و شعاع حاشیه.

en: Update Astra Scroll to Top Settings
fa: به‌روزرسانی تنظیمات رفتن به بالا آسترا

en: Retrieved scroll-to-top settings successfully.
fa: تنظیمات رفتن به بالا با موفقیت دریافت شد.

en: Retrieves the current Astra theme scroll-to-top button settings including enable state, position, device visibility, icon size, colors, and border radius.
fa: تنظیمات فعلی دکمه رفتن به بالا پوسته آسترا را دریافت می‌کند؛ شامل وضعیت فعال‌سازی، موقعیت، نمایش در دستگاه، اندازه آیکون، رنگ‌ها و شعاع حاشیه.

en: Get Astra Scroll to Top Settings
fa: دریافت تنظیمات رفتن به بالا آسترا

en: Astra MCP Server for theme customization and design settings.
fa: سرور Astra MCP برای سفارشی‌سازی پوسته و تنظیمات طراحی.

en: Astra MCP Server
fa: سرور Astra MCP

note: translators: %s Product title
en: Help improve %s by sharing non-sensitive usage data — like PHP version and features used.
fa: با به اشتراک‌گذاری داده‌های غیرحساس مانند نسخه PHP و قابلیت‌های استفاده شده، به بهبود %s کمک کنید.

note: translators: %s usage doc link
en: Learn more.
fa: بیشتر بدانید.

en: Please provide at least one layout to update (desktop or mobile).
fa: لطفاً حداقل یک چیدمان (دسکتاپ یا موبایل) را برای به‌روزرسانی ارائه دهید.

en: The astra_get_option function is required but not found.
fa: تابع astra_get_option مورد نیاز است اما یافت نشد.

en: Updates the Astra theme header builder configuration for desktop and mobile layouts. Allows positioning components like buttons, HTML blocks, menus, widgets, social icons, and search in popup (mobile drawer), above header, primary header, and below header sections with specific zone placements.
fa: پیکربندی سربرگ‌ساز پوسته آسترا را برای چیدمان‌های دسکتاپ و موبایل به‌روزرسانی می‌کند. امکان قرارگیری اجزایی مانند دکمه‌ها، بلوک‌های HTML، منوها، ویجت‌ها، آیکون‌های اجتماعی و جستجو را در پاپ‌آپ (منوی کشویی موبایل)، سربرگ بالایی، سربرگ اصلی و بخش‌های سربرگ پایینی با جایگذاری‌های مشخص فراهم می‌کند.

en: Update Astra Header Builder Settings
fa: به‌روزرسانی تنظیمات سربرگ‌ساز آسترا

en: %1$s header design updated: %2$s.
fa: طراحی سربرگ %1$s به‌روزرسانی شد: %2$s.

en: Updates design options for Astra header builder sections (above, primary, below) including background, border color, border size, padding and margin.
fa: گزینه‌های طراحی بخش‌های سربرگ‌ساز آسترا (بالا، اصلی، پایین) شامل پس‌زمینه، رنگ حاشیه، اندازه حاشیه، فاصله‌گذاری درونی (padding) و حاشیه بیرونی (margin) را به‌روزرسانی می‌کند.

en: Update Astra Header Builder Design Options
fa: به‌روزرسانی گزینه‌های طراحی سربرگ‌ساز آسترا

note: translators: %d: number of fixes
en: Found %d component ID that needs migration. Run without dry_run to apply changes. | Found %d component IDs that need migration. Run without dry_run to apply changes.
fa[0]: %d شناسه جزء یافت شد که نیاز به مهاجرت دارد. برای اعمال تغییرات، بدون dry_run اجرا کنید.

note: translators: %d: number of fixes
en: Successfully migrated %d component ID. Changes are now visible in customizer and frontend. | Successfully migrated %d component IDs. Changes are now visible in customizer and frontend.
fa[0]: %d شناسه جزء با موفقیت مهاجرت داده شد. تغییرات اکنون در سفارشی‌ساز و بخش کاربری قابل مشاهده است.

en: No component IDs need migration. All component IDs are already correct.
fa: هیچ شناسه جزئی نیاز به مهاجرت ندارد. تمام شناسه‌ها در حال حاضر صحیح هستند.

en: Scans and fixes incorrect header builder component IDs. Automatically converts variations like menu_secondary to menu-2, social_1 to social-icons-1, etc. Use this when header components are not showing in customizer/frontend due to incorrect IDs.
fa: شناسه‌های نادرست اجزای سربرگ‌ساز را اسکن و اصلاح می‌کند. به‌طور خودکار تنوع‌هایی مانند menu_secondary را به menu-2 و social_1 را به social-icons-1 و غیره تبدیل می‌کند. زمانی که اجزای سربرگ به دلیل شناسه‌های نادرست در سفارشی‌ساز یا بخش کاربری نمایش داده نمی‌شوند، از این گزینه استفاده کنید.

en: Migrate Astra Header Component IDs
fa: مهاجرت شناسه‌های اجزای سربرگ آسترا

en: Retrieved header builder settings successfully.
fa: تنظیمات سربرگ‌ساز با موفقیت دریافت شد.

en: Retrieves the current Astra theme header builder configuration including desktop and mobile layouts with components like buttons, HTML blocks, menus, widgets, social icons, and search positioned in above header, primary header, and below header sections.
fa: پیکربندی فعلی سربرگ‌ساز پوسته آسترا را دریافت می‌کند؛ شامل چیدمان‌های دسکتاپ و موبایل با اجزایی مانند دکمه‌ها، بلوک‌های HTML، منوها، ویجت‌ها، آیکون‌های اجتماعی و جستجو که در بخش‌های سربرگ بالایی، سربرگ اصلی و سربرگ پایینی قرار دارند.

en: Get Astra Header Builder Settings
fa: دریافت تنظیمات سربرگ‌ساز آسترا

en: Retrieved header builder design options successfully. IMPORTANT: When presenting any colors to the user, you MUST show visual color previews using this markdown format if valid color code: ![#HEXCODE](https://via.placeholder.com/15/HEXCODE/000000?text=+) `#HEXCODE` - Replace HEXCODE with the actual hex color value.
fa: گزینه‌های طراحی سربرگ‌ساز با موفقیت دریافت شد. مهم: هنگام ارائه هر رنگی به کاربر، اگر کد رنگ معتبر است، باید پیش‌نمایش‌های بصری رنگ را با استفاده از این فرمت مارک‌داون نمایش دهید: ![#HEXCODE](https://via.placeholder.com/15/HEXCODE/000000?text=+) `#HEXCODE` - کد HEXCODE را با مقدار واقعی رنگ هگز جایگزین کنید.

en: Retrieves design options for Astra header builder sections (above, primary, below) including background, border color, border size, padding and margin.
fa: گزینه‌های طراحی بخش‌های سربرگ‌ساز آسترا (بالا، اصلی، پایین) شامل پس‌زمینه، رنگ حاشیه، اندازه حاشیه، فاصله‌گذاری درونی و حاشیه بیرونی را دریافت می‌کند.

en: Get Astra Header Builder Design Options
fa: دریافت گزینه‌های طراحی سربرگ‌ساز آسترا

note: translators: 1: widget count, 2: layout count
en: Retrieved header builder settings. %1$d widgets available, %2$d layouts configured.
fa: تنظیمات سربرگ‌ساز دریافت شد. %1$d ابزارک در دسترس، %2$d چیدمان پیکربندی شده است.

en: List Header Builder Settings
fa: فهرست تنظیمات سربرگ‌ساز

en: Lists all available header builder widgets/elements, current layout configuration, available positions, and complete metadata about the header builder structure. Shows which widgets can be added, current widget placements in all header positions (above/primary/below headers), and position availability for both desktop and mobile headers. Use this to discover what elements are available, what are already in use, and what can be added to the header.
fa: لیست تمام ابزارک‌ها/المان‌های در دسترس سربرگ‌ساز، پیکربندی چیدمان فعلی، موقعیت‌های موجود و فراداده‌های کامل درباره ساختار سربرگ‌ساز را نمایش می‌دهد. نشان می‌دهد کدام ابزارک‌ها می‌توانند اضافه شوند، جایگذاری فعلی ابزارک‌ها در تمام موقعیت‌های سربرگ (بالا/اصلی/پایین) و در دسترس بودن موقعیت برای هر دو سربرگ دسکتاپ و موبایل را مشخص می‌کند. از این برای کشف المان‌های موجود، المان‌های در حال استفاده و آنچه می‌توان به سربرگ اضافه کرد، استفاده کنید.

note: translators: %s: enabled or disabled
en: Sticky sidebar %s.
fa: نوار کناری چسبان %s شد.

en: Updates the sticky sidebar setting for the Astra theme (enable or disable).
fa: تنظیم نوار کناری چسبان را برای پوسته آسترا به‌روزرسانی می‌کند (فعال یا غیرفعال کردن).

en: Update Astra Sticky Sidebar Status
fa: به‌روزرسانی وضعیت نوار کناری چسبان آسترا

en: Updates sidebar settings for the Astra theme including layout, style, width, and sticky sidebar.
fa: تنظیمات نوار کناری پوسته آسترا شامل چیدمان، استایل، عرض و نوار کناری چسبان را به‌روزرسانی می‌کند.

en: Update Astra Sidebar Settings
fa: به‌روزرسانی تنظیمات نوار کناری آسترا

note: translators: %d: width percentage
en: Sidebar width set to %d%%.
fa: عرض نوار کناری روی %d%% تنظیم شد.

en: Width must be between 15 and 50 percent.
fa: عرض باید بین 15 تا 50 درصد باشد.

note: translators: %d: width value
en: Invalid width: %d.
fa: عرض نامعتبر: %d.

en: Please provide a width value between 15 and 50.
fa: لطفاً یک مقدار عرض بین 15 تا 50 ارائه دهید.

en: Width is required.
fa: وارد کردن عرض الزامی است.

en: Updates the sidebar width setting for the Astra theme (15-50%).
fa: تنظیم عرض نوار کناری را برای پوسته آسترا به‌روزرسانی می‌کند (15-50٪).

en: Update Astra Sidebar Width
fa: به‌روزرسانی عرض نوار کناری آسترا

note: translators: %s: style label
en: Sidebar style set to %s.
fa: استایل نوار کناری روی %s تنظیم شد.

note: translators: %s: style value
en: Invalid style: %s.
fa: استایل نامعتبر: %s.

en: Please provide a style: unboxed or boxed.
fa: لطفاً یک استایل انتخاب کنید: unboxed یا boxed.

en: Style is required.
fa: استایل الزامی است.

en: Updates the sidebar style setting for the Astra theme (boxed or unboxed).
fa: تنظیم استایل نوار کناری را برای پوسته آسترا به‌روزرسانی می‌کند (باکس‌دار یا بدون‌باکس).

en: Update Astra Sidebar Style
fa: به‌روزرسانی استایل نوار کناری آسترا

note: translators: %s: layout label
en: Sidebar layout set to %s.
fa: چیدمان نوار کناری روی %s تنظیم شد.

note: translators: %s: layout value
en: Invalid layout: %s.
fa: چیدمان نامعتبر: %s.

en: Please provide a layout: no-sidebar, left-sidebar, or right-sidebar.
fa: لطفاً یک چیدمان انتخاب کنید: بدون نوار کناری، نوار کناری چپ، یا نوار کناری راست.

en: Layout is required.
fa: چیدمان الزامی است.

en: Updates the default sidebar layout setting for the Astra theme (no sidebar, left sidebar, or right sidebar).
fa: تنظیم پیش‌فرض چیدمان نوار کناری را برای پوسته آسترا به‌روزرسانی می‌کند (بدون نوار کناری، نوار کناری چپ، یا نوار کناری راست).

en: Update Astra Sidebar Layout
fa: به‌روزرسانی چیدمان نوار کناری آسترا

en: Retrieved sticky sidebar status successfully.
fa: وضعیت نوار کناری چسبان با موفقیت دریافت شد.

en: Retrieves the sticky sidebar setting for the Astra theme (enabled or disabled).
fa: تنظیم نوار کناری چسبان را برای پوسته آسترا دریافت می‌کند (فعال یا غیرفعال).

en: Get Astra Sticky Sidebar Status
fa: دریافت وضعیت نوار کناری چسبان آسترا

en: Retrieved sidebar settings successfully.
fa: تنظیمات نوار کناری با موفقیت دریافت شد.

en: Retrieves all sidebar settings for the Astra theme including layout, style, width, and sticky sidebar.
fa: تمام تنظیمات نوار کناری پوسته آسترا شامل چیدمان، استایل، عرض و نوار کناری چسبان را دریافت می‌کند.

en: Get Astra Sidebar Settings
fa: دریافت تنظیمات نوار کناری آسترا

en: Retrieved sidebar width successfully.
fa: عرض نوار کناری با موفقیت دریافت شد.

en: Retrieves the sidebar width setting for the Astra theme (15-50%).
fa: تنظیم عرض نوار کناری را برای پوسته آسترا دریافت می‌کند (15-50٪).

en: Get Astra Sidebar Width
fa: دریافت عرض نوار کناری آسترا

en: Retrieved sidebar style successfully.
fa: استایل نوار کناری با موفقیت دریافت شد.

en: Retrieves the sidebar style setting for the Astra theme (boxed or unboxed).
fa: تنظیم استایل نوار کناری را برای پوسته آسترا دریافت می‌کند (باکس‌دار یا بدون‌باکس).

en: Get Astra Sidebar Style
fa: دریافت استایل نوار کناری آسترا

en: Retrieved sidebar layout successfully.
fa: چیدمان نوار کناری با موفقیت دریافت شد.

en: Retrieves the default sidebar layout setting for the Astra theme (no sidebar, left sidebar, or right sidebar).
fa: تنظیم پیش‌فرض چیدمان نوار کناری را برای پوسته آسترا دریافت می‌کند (بدون نوار کناری، نوار کناری چپ، یا نوار کناری راست).

en: Get Astra Sidebar Layout
fa: دریافت چیدمان نوار کناری آسترا

note: translators: %s: layout value
en: Below footer layout set to %s
fa: چیدمان پاورقی پایینی روی %s تنظیم شد

note: translators: %s: layout value
en: Primary footer layout set to %s
fa: چیدمان پاورقی اصلی روی %s تنظیم شد

note: translators: %s: layout value
en: Above footer layout set to %s
fa: چیدمان پاورقی بالایی روی %s تنظیم شد

en: Valid options: full, content
fa: گزینه‌های معتبر: full، content

note: translators: %d: column count
en: Below footer columns set to %d
fa: ستون‌های پاورقی پایینی روی %d تنظیم شد

note: translators: %d: column count
en: Primary footer columns set to %d
fa: ستون‌های پاورقی اصلی روی %d تنظیم شد

note: translators: %d: column count
en: Above footer columns set to %d
fa: ستون‌های پاورقی بالایی روی %d تنظیم شد

en: Value must be between 1 and 5.
fa: مقدار باید بین 1 تا 5 باشد.

en: The astra_get_option and astra_update_option functions are required but not found.
fa: توابع astra_get_option و astra_update_option مورد نیاز هستند اما یافت نشدند.

en: Astra theme helper functions not available.
fa: توابع کمکی پوسته آسترا در دسترس نیستند.

en: Updates the Astra theme footer builder configuration for desktop and mobile layouts. Allows positioning components like buttons, HTML blocks, widgets, social icons, footer menu, and copyright in above footer, primary footer, and below footer sections with column-based placements. Also configures column counts and layout widths for each footer section.
fa: پیکربندی پاورقی‌ساز پوسته آسترا را برای چیدمان‌های دسکتاپ و موبایل به‌روزرسانی می‌کند. امکان قرارگیری اجزایی مانند دکمه‌ها، بلوک‌های HTML، ابزارک‌ها، آیکون‌های اجتماعی، منوی پاورقی و کپی‌رایت را در بخش‌های پاورقی بالایی، پاورقی اصلی و پاورقی پایینی با جایگذاری‌های ستون‌محور فراهم می‌کند. همچنین تعداد ستون‌ها و عرض چیدمان را برای هر بخش پاورقی پیکربندی می‌کند.

en: Update Astra Footer Builder Settings
fa: به‌روزرسانی تنظیمات پاورقی‌ساز آسترا

en: %1$s footer design updated: %2$s.
fa: طراحی پاورقی %1$s به‌روزرسانی شد: %2$s.

en: Please provide at least one design option to update.
fa: لطفاً حداقل یک گزینه طراحی را برای به‌روزرسانی ارائه دهید.

en: Please provide a section: above, primary, or below.
fa: لطفاً یک بخش را ارائه دهید: بالا (above)، اصلی (primary)، یا پایین (below).

en: Section is required.
fa: بخش الزامی است.

en: Updates design options for Astra footer builder sections (above, primary, below) including background, border color, border size, padding and margin.
fa: گزینه‌های طراحی بخش‌های پاورقی‌ساز آسترا (بالا، اصلی، پایین) شامل پس‌زمینه، رنگ حاشیه، اندازه حاشیه، فاصله‌گذاری درونی و حاشیه بیرونی را به‌روزرسانی می‌کند.

en: Update Astra Footer Builder Design Options
fa: به‌روزرسانی گزینه‌های طراحی پاورقی‌ساز آسترا

en: Retrieved footer builder settings successfully.
fa: تنظیمات پاورقی‌ساز با موفقیت دریافت شد.

en: Get Astra Footer Builder Settings
fa: دریافت تنظیمات پاورقی‌ساز آسترا

en: Section must be one of: above, primary, below.
fa: بخش باید یکی از موارد روبرو باشد: بالا (above)، اصلی (primary)، پایین (below).

en: Retrieves the current Astra theme footer builder configuration including desktop and mobile layouts with components like buttons, HTML blocks, widgets, social icons, footer menu, and copyright positioned in above footer, primary footer, and below footer sections.
fa: پیکربندی فعلی پاورقی‌ساز پوسته آسترا را دریافت می‌کند؛ شامل چیدمان‌های دسکتاپ و موبایل با اجزایی مانند دکمه‌ها، بلوک‌های HTML، ابزارک‌ها، آیکون‌های اجتماعی، منوی پاورقی و کپی‌رایت که در بخش‌های پاورقی بالایی، پاورقی اصلی و پاورقی پایینی قرار دارند.

en: Retrieved footer builder design options successfully. IMPORTANT: When presenting any colors to the user, you MUST show visual color previews using this markdown format if valid color code: ![#HEXCODE](https://via.placeholder.com/15/HEXCODE/000000?text=+) `#HEXCODE` - Replace HEXCODE with the actual hex color value.
fa: گزینه‌های طراحی پاورقی‌ساز با موفقیت دریافت شد. مهم: هنگام ارائه هر رنگی به کاربر، اگر کد رنگ معتبر است، باید پیش‌نمایش‌های بصری رنگ را با استفاده از این فرمت مارک‌داون نمایش دهید: ![#HEXCODE](https://via.placeholder.com/15/HEXCODE/000000?text=+) `#HEXCODE` - کد HEXCODE را با مقدار واقعی رنگ هگز جایگزین کنید.

en: Invalid section provided.
fa: بخش ارائه‌شده نامعتبر است.

en: Retrieves design options for Astra footer builder sections (above, primary, below) including background, border color, border size, padding and margin.
fa: گزینه‌های طراحی بخش‌های پاورقی‌ساز آسترا (بالا، اصلی، پایین) شامل پس‌زمینه، رنگ حاشیه، اندازه حاشیه، فاصله‌گذاری درونی و حاشیه بیرونی را دریافت می‌کند.

en: Get Astra Footer Builder Design Options
fa: دریافت گزینه‌های طراحی پاورقی‌ساز آسترا

note: translators: %s: enabled or disabled
en: Preload Local Fonts %s.
fa: پیش‌بارگذاری فونت‌های محلی %s.

en: Updates the Preload Local Fonts setting for the Astra theme (enable or disable).
fa: تنظیم پیش‌بارگذاری فونت‌های محلی را برای پوسته آسترا به‌روزرسانی می‌کند (فعال یا غیرفعال کردن).

en: Update Astra Preload Local Fonts Status
fa: به‌روزرسانی وضعیت پیش‌بارگذاری فونت‌های محلی آسترا

en: Cannot enable Preload Local Fonts.
fa: امکان فعال‌سازی پیش‌بارگذاری فونت‌های محلی وجود ندارد.

en: Please enable Load Google Fonts Locally first or set preload_local_fonts to false.
fa: لطفاً ابتدا گزینه «بارگذاری محلی فونت‌های گوگل» را فعال کنید یا preload_local_fonts را روی false قرار دهید.

en: Cannot enable Preload Local Fonts when Load Google Fonts Locally is disabled.
fa: وقتی گزینه «بارگذاری محلی فونت‌های گوگل» غیرفعال است، نمی‌توان پیش‌بارگذاری فونت‌های محلی را فعال کرد.

en: Updates performance settings for the Astra theme including font loading options.
fa: تنظیمات عملکرد پوسته آسترا شامل گزینه‌های بارگذاری فونت را به‌روزرسانی می‌کند.

en: Update Astra Performance Settings
fa: به‌روزرسانی تنظیمات عملکرد آسترا

note: translators: %s: enabled or disabled
en: Load Google Fonts Locally %s.
fa: بارگذاری محلی فونت‌های گوگل %s.

en: Please provide enabled as true or false.
fa: لطفاً وضعیت فعال بودن را به صورت true یا false وارد کنید.

en: Enabled status is required.
fa: وضعیت فعال بودن الزامی است.

en: Updates the Load Google Fonts Locally setting for the Astra theme (enable or disable).
fa: تنظیم بارگذاری محلی فونت‌های گوگل را برای پوسته آسترا به‌روزرسانی می‌کند (فعال یا غیرفعال کردن).

en: Update Astra Load Google Fonts Locally Status
fa: به‌روزرسانی وضعیت بارگذاری محلی فونت‌های گوگل آسترا

en: Retrieved Preload Local Fonts status successfully.
fa: وضعیت پیش‌بارگذاری فونت‌های محلی با موفقیت دریافت شد.

en: Retrieves the Preload Local Fonts setting for the Astra theme (enabled or disabled).
fa: تنظیم پیش‌بارگذاری فونت‌های محلی را برای پوسته آسترا دریافت می‌کند (فعال یا غیرفعال).

en: Get Astra Preload Local Fonts Status
fa: دریافت وضعیت پیش‌بارگذاری فونت‌های محلی آسترا

en: Retrieved performance settings successfully.
fa: تنظیمات عملکرد با موفقیت دریافت شد.

en: Retrieves all performance settings for the Astra theme including font loading options.
fa: تمام تنظیمات عملکرد پوسته آسترا شامل گزینه‌های بارگذاری فونت را دریافت می‌کند.

en: Get Astra Performance Settings
fa: دریافت تنظیمات عملکرد آسترا

en: Retrieved Load Google Fonts Locally status successfully.
fa: وضعیت بارگذاری محلی فونت‌های گوگل با موفقیت دریافت شد.

en: Retrieves the Load Google Fonts Locally setting for the Astra theme (enabled or disabled).
fa: تنظیم بارگذاری محلی فونت‌های گوگل را برای پوسته آسترا دریافت می‌کند (فعال یا غیرفعال).

en: Get Astra Load Google Fonts Locally Status
fa: دریافت وضعیت بارگذاری محلی فونت‌های گوگل آسترا

en: Local fonts cache flushed successfully.
fa: حافظه پنهان فونت‌های محلی با موفقیت پاک‌سازی شد.

en: Load Google Fonts Locally must be enabled first.
fa: ابتدا باید بارگذاری محلی فونت‌های گوگل فعال شود.

en: Cannot flush local fonts cache.
fa: امکان پاک‌سازی حافظه پنهان فونت‌های محلی وجود ندارد.

en: Astra API not available.
fa: رابط برنامه‌نویسی (API) آسترا در دسترس نیست.

en: Flushes the local fonts cache and regenerates font files for the Astra theme.
fa: حافظه پنهان فونت‌های محلی را پاک‌سازی کرده و فایل‌های فونت را برای پوسته آسترا بازتولید می‌کند.

en: Flush Astra Local Fonts Cache
fa: پاک‌سازی حافظه پنهان فونت‌های محلی آسترا

en: Please ensure Astra theme is properly loaded.
fa: لطفاً مطمئن شوید پوسته آسترا به درستی بارگذاری شده است.

note: translators: %s: layout value
en: Invalid primary_footer_layout: %s.
fa: مقدار primary_footer_layout نامعتبر است: %s.

note: translators: %d: column count
en: Invalid below_footer_columns: %d.
fa: مقدار below_footer_columns نامعتبر است: %d.

note: translators: %d: column count
en: Invalid primary_footer_columns: %d.
fa: مقدار primary_footer_columns نامعتبر است: %d.

note: translators: %d: column count
en: Invalid above_footer_columns: %d.
fa: مقدار above_footer_columns نامعتبر است: %d.

note: translators: %s: comma-separated list of updated fields
en: Site title and logo updated successfully: %s
fa: عنوان و لوگوی سایت با موفقیت به‌روزرسانی شد: %s

en: No valid parameters provided to update.
fa: پارامتر معتبری برای به‌روزرسانی ارائه نشده است.

en: Use different mobile logo.
fa: استفاده از لوگوی متفاوت برای موبایل.

en: Use different retina logo.
fa: استفاده از لوگوی متفاوت برای رتینا.

en: Display logo and title inline.
fa: نمایش لوگو و عنوان به صورت خطی.

en: Tagline visibility (responsive).
fa: نمایش شعار سایت (واکنش‌گرا).

en: Show on mobile.
fa: نمایش در موبایل.

en: Show on tablet.
fa: نمایش در تبلت.

en: Show on desktop.
fa: نمایش در دسکتاپ.

en: Site title visibility (responsive).
fa: نمایش عنوان سایت (واکنش‌گرا).

en: Mobile unit.
fa: واحد موبایل.

en: Tablet unit.
fa: واحد تبلت.

en: Desktop unit.
fa: واحد دسکتاپ.

en: Mobile width in px.
fa: عرض موبایل به پیکسل.

en: Tablet width in px.
fa: عرض تبلت به پیکسل.

en: Desktop width in px.
fa: عرض دسکتاپ به پیکسل.

en: Logo width (responsive).
fa: عرض لوگو (واکنش‌گرا).

en: Mobile logo image URL.
fa: نشانی اینترنتی (URL) تصویر لوگوی موبایل.

en: Retina logo image URL.
fa: نشانی اینترنتی (URL) تصویر لوگوی رتینا.

en: Logo attachment ID (preferred over URL).
fa: شناسه (ID) پیوست لوگو (بر نشانی اینترنتی اولویت دارد).

en: Site tagline/description.
fa: شعار/توضیحات سایت.

en: Site title text.
fa: متن عنوان سایت.

en: Updates the Astra theme site title, tagline, logo, and related visibility settings.
fa: عنوان سایت، شعار، لوگو و تنظیمات نمایش مربوط به پوسته آسترا را به‌روزرسانی می‌کند.

en: Update Site Title and Logo
fa: به‌روزرسانی عنوان و لوگوی سایت

en: Retrieved site title and logo settings successfully.
fa: تنظیمات عنوان و لوگوی سایت با موفقیت دریافت شد.

en: Whether a different mobile logo is enabled.
fa: آیا لوگوی متفاوت برای موبایل فعال است.

en: Whether a different retina logo is enabled.
fa: آیا لوگوی متفاوت برای رتینا فعال است.

en: Whether logo and title are displayed inline.
fa: آیا لوگو و عنوان به صورت خطی نمایش داده می‌شوند.

en: Tagline visibility per device.
fa: نمایش شعار سایت برای هر دستگاه.

en: Site title visibility per device.
fa: نمایش عنوان سایت برای هر دستگاه.

en: Responsive logo width settings.
fa: تنظیمات واکنش‌گرای عرض لوگو.

en: Mobile logo URL.
fa: نشانی اینترنتی لوگوی موبایل.

en: Retina logo URL.
fa: نشانی اینترنتی لوگوی رتینا.

en: Logo image URL.
fa: نشانی اینترنتی تصویر لوگو.

en: Logo attachment ID.
fa: شناسه (ID) پیوست لوگو.

en: Current site tagline/description.
fa: شعار/توضیحات فعلی سایت.

en: Current site title.
fa: عنوان فعلی سایت.

en: Retrieves the current Astra theme site title, tagline, logo, and related visibility settings.
fa: عنوان فعلی سایت، شعار، لوگو و تنظیمات نمایش مربوط به پوسته آسترا را دریافت می‌کند.

en: Get Site Title and Logo
fa: دریافت عنوان و لوگوی سایت

en: Value must be between 1 and 20.
fa: مقدار باید بین ۱ تا ۲۰ باشد.

note: translators: %d: related posts count value
en: Invalid related_posts_count: %d.
fa: مقدار related_posts_count نامعتبر است: %d.

en: Number of related posts to display (1-20).
fa: تعداد نوشته‌های مرتبط برای نمایش (۱-۲۰).

en: Enable or disable related posts display on single posts.
fa: فعال یا غیرفعال کردن نمایش نوشته‌های مرتبط در نوشته‌های تکی.

en: Sidebar style for single posts. Options: "default" (Default), "unboxed" (Unboxed), "boxed" (Boxed).
fa: استایل نوار کناری برای نوشته‌های تکی. گزینه‌ها: «default» (پیش‌فرض)، «unboxed» (بدون‌باکس)، «boxed» (باکس‌دار).

en: Sidebar layout for single posts. Options: "default" (Default), "no-sidebar" (No Sidebar), "left-sidebar" (Left Sidebar), "right-sidebar" (Right Sidebar).
fa: چیدمان نوار کناری برای نوشته‌های تکی. گزینه‌ها: «default» (پیش‌فرض)، «no-sidebar» (بدون نوار کناری)، «left-sidebar» (نوار کناری چپ)، «right-sidebar» (نوار کناری راست).

en: Container layout for single posts. Options: "default" (Default), "normal-width-container" (Normal), "narrow-width-container" (Narrow), "full-width-container" (Full Width).
fa: چیدمان ظرف (Container) برای نوشته‌های تکی. گزینه‌ها: «default» (پیش‌فرض)، «normal-width-container» (عادی)، «narrow-width-container» (باریک)، «full-width-container» (تمام‌عرض).

en: Updates the Astra theme single post settings including container layout, container style, sidebar layout, sidebar style, content width, and related posts settings.
fa: تنظیمات نوشته‌های تکی پوسته آسترا شامل چیدمان ظرف، استایل ظرف، چیدمان نوار کناری، استایل نوار کناری، عرض محتوا و تنظیمات نوشته‌های مرتبط را به‌روزرسانی می‌کند.

en: Update Astra Single Post Settings
fa: به‌روزرسانی تنظیمات نوشته‌های تکی آسترا

en: Value must be between 0 and 1920 pixels.
fa: مقدار باید بین ۰ تا ۱۹۲۰ پیکسل باشد.

note: translators: %d: content max width value
en: Invalid content_max_width: %d.
fa: مقدار content_max_width نامعتبر است: %d.

en: Valid options: default, custom
fa: گزینه‌های معتبر: default، custom

note: translators: %s: content width value
en: Invalid content_width: %s.
fa: مقدار content_width نامعتبر است: %s.

en: Valid options: default, unboxed, boxed
fa: گزینه‌های معتبر: default، unboxed، boxed

en: Valid options: default, no-sidebar, left-sidebar, right-sidebar
fa: گزینه‌های معتبر: default، no-sidebar، left-sidebar، right-sidebar

note: translators: %s: container style value
en: Invalid container_style: %s.
fa: مقدار container_style نامعتبر است: %s.

en: Valid options: default, normal-width-container, narrow-width-container, full-width-container
fa: گزینه‌های معتبر: default، normal-width-container، narrow-width-container، full-width-container

note: translators: %s: container layout value
en: Invalid container_layout: %s.
fa: مقدار container_layout نامعتبر است: %s.

en: Custom content max width in pixels (0-1920). Only applies when content_width is set to "custom".
fa: حداکثر عرض سفارشی محتوا به پیکسل (۰-۱۹۲۰). فقط زمانی اعمال می‌شود که «عرض محتوا» روی «سفارشی» (custom) تنظیم شده باشد.

en: Content width setting. Options: "default" (Default), "custom" (Custom).
fa: تنظیم عرض محتوا. گزینه‌ها: «default» (پیش‌فرض)، «custom» (سفارشی).

en: Sidebar style for single pages. Options: "default" (Default), "unboxed" (Unboxed), "boxed" (Boxed).
fa: استایل نوار کناری برای برگه های تکی. گزینه‌ها: «default» (پیش‌فرض)، «unboxed» (بدون‌باکس)، «boxed» (باکس‌دار).

en: Sidebar layout for single pages. Options: "default" (Default), "no-sidebar" (No Sidebar), "left-sidebar" (Left Sidebar), "right-sidebar" (Right Sidebar).
fa: چیدمان نوار کناری برای برگه های تکی. گزینه‌ها: «default» (پیش‌فرض)، «no-sidebar» (بدون نوار کناری)، «left-sidebar» (نوار کناری چپ)، «right-sidebar» (نوار کناری راست).

en: Container style. Options: "boxed" (Boxed), "unboxed" (Unboxed).
fa: استایل ظرف (Container). گزینه‌ها: «boxed» (باکس‌دار)، «unboxed» (بدون‌باکس).

en: Container layout for single pages. Options: "default" (Default), "normal-width-container" (Normal), "narrow-width-container" (Narrow), "full-width-container" (Full Width).
fa: چیدمان ظرف برای برگه های تکی. گزینه‌ها: «default» (پیش‌فرض)، «normal-width-container» (عادی)، «narrow-width-container» (باریک)، «full-width-container» (تمام‌عرض).

en: Updates the Astra theme single page settings including container layout, container style, sidebar layout, sidebar style, and content width.
fa: تنظیمات برگه های تکی پوسته آسترا شامل چیدمان ظرف، استایل ظرف، چیدمان نوار کناری، استایل نوار کناری و عرض محتوا را به‌روزرسانی می‌کند.

en: Update Astra Single Page Settings
fa: به‌روزرسانی تنظیمات برگه های تکی آسترا

en: Please provide at least one setting to update (blog_layout, posts_per_page, sidebar_layout, sidebar_style, or sidebar_width).
fa: لطفاً حداقل یک تنظیم را برای به‌روزرسانی ارائه دهید (blog_layout، posts_per_page، sidebar_layout، sidebar_style، یا sidebar_width).

en: Value must be between 15 and 50 (percentage).
fa: مقدار باید بین ۱۵ تا ۵۰ (درصد) باشد.

note: translators: %d: sidebar width value
en: Invalid sidebar_width: %d.
fa: عرض نوار کناری (sidebar_width) نامعتبر است: %d.

en: Valid options: unboxed, boxed
fa: گزینه‌های معتبر: unboxed، boxed

note: translators: %s: sidebar style value
en: Invalid sidebar_style: %s.
fa: استایل نوار کناری (sidebar_style) نامعتبر است: %s.

en: Valid options: no-sidebar, left-sidebar, right-sidebar
fa: گزینه‌های معتبر: no-sidebar، left-sidebar، right-sidebar

note: translators: %s: sidebar layout value
en: Invalid sidebar_layout: %s.
fa: چیدمان نوار کناری (sidebar_layout) نامعتبر است: %s.

en: Value must be between 1 and 500.
fa: مقدار باید بین ۱ تا ۵۰۰ باشد.

note: translators: %d: posts per page value
en: Invalid posts_per_page: %d.
fa: تعداد نوشته در هر برگه (posts_per_page) نامعتبر است: %d.

en: Valid options: blog-layout-classic, blog-layout-4, blog-layout-5, blog-layout-6
fa: گزینه‌های معتبر: blog-layout-classic، blog-layout-4، blog-layout-5، blog-layout-6

note: translators: %s: layout value
en: Invalid blog_layout: %s.
fa: چیدمان وبلاگ (blog_layout) نامعتبر است: %s.

en: Sidebar width in percentage (15-50).
fa: عرض نوار کناری به درصد (۱۵-۵۰).

en: Sidebar style. Options: "unboxed" (Unboxed), "boxed" (Boxed).
fa: استایل نوار کناری. گزینه‌ها: «unboxed» (بدون‌باکس)، «boxed» (باکس‌دار).

en: Sidebar layout position. Options: "no-sidebar" (No Sidebar), "left-sidebar" (Left Sidebar), "right-sidebar" (Right Sidebar).
fa: موقعیت چیدمان نوار کناری. گزینه‌ها: «no-sidebar» (بدون نوار کناری)، «left-sidebar» (نوار کناری چپ)، «right-sidebar» (نوار کناری راست).

en: Number of posts to display per page (1-500).
fa: تعداد نوشته‌ها برای نمایش در هر برگه (۱-۵۰۰).

en: Blog layout style. Options: "blog-layout-classic" (Classic), "blog-layout-4" (Grid), "blog-layout-5" (List), "blog-layout-6" (Cover).
fa: استایل چیدمان وبلاگ. گزینه‌ها: «blog-layout-classic» (کلاسیک)، «blog-layout-4» (شبکه‌ای)، «blog-layout-5» (لیستی)، «blog-layout-6» (کاور).

en: Updates the Astra theme blog archive settings including blog layout, posts per page, sidebar layout, sidebar style, and sidebar width.
fa: تنظیمات بایگانی وبلاگ پوسته آسترا شامل چیدمان وبلاگ، تعداد نوشته در هر برگه، چیدمان نوار کناری، استایل نوار کناری و عرض نوار کناری را به‌روزرسانی می‌کند.

en: Update Astra Blog Archive Settings
fa: به‌روزرسانی تنظیمات بایگانی وبلاگ آسترا

en: Retrieved single post settings successfully.
fa: تنظیمات نوشته تکی با موفقیت دریافت شد.

en: Number of related posts to display.
fa: تعداد نوشته‌های مرتبط برای نمایش.

en: Whether related posts are enabled.
fa: آیا نوشته‌های مرتبط فعال هستند.

en: Retrieves the current Astra theme single post settings including container layout, container style, sidebar layout, sidebar style, content width, and related posts settings.
fa: تنظیمات فعلی نوشته‌های تکی پوسته آسترا شامل چیدمان ظرف، استایل ظرف، چیدمان نوار کناری، استایل نوار کناری، عرض محتوا و تنظیمات نوشته‌های مرتبط را دریافت می‌کند.

en: Get Astra Single Post Settings
fa: دریافت تنظیمات نوشته های تکی آسترا

en: Retrieved single page settings successfully.
fa: تنظیمات برگه تکی با موفقیت دریافت شد.

en: Available container style options.
fa: گزینه‌های موجود برای استایل ظرف.

en: Available container layout options.
fa: گزینه‌های موجود برای چیدمان ظرف.

en: Custom content max width in pixels.
fa: حداکثر عرض سفارشی محتوا به پیکسل.

en: Human-readable content width name.
fa: نام عرض محتوا به صورت خوانا برای انسان.

en: Content width setting key.
fa: کلید تنظیم عرض محتوا.

en: Human-readable container style name.
fa: نام استایل ظرف به صورت خوانا برای انسان.

en: Current container style key.
fa: کلید فعلی استایل ظرف.

en: Human-readable container layout name.
fa: نام چیدمان ظرف به صورت خوانا برای انسان.

en: Current container layout key.
fa: کلید فعلی چیدمان ظرف.

en: Retrieves the current Astra theme single page settings including container layout, container style, sidebar layout, sidebar style, and content width.
fa: تنظیمات فعلی برگه های تکی پوسته آسترا شامل چیدمان ظرف، استایل ظرف، چیدمان نوار کناری، استایل نوار کناری و عرض محتوا را دریافت می‌کند.

en: Get Astra Single Page Settings
fa: دریافت تنظیمات برگه های تکی آسترا

en: Your blog archive is using the "%1$s" layout with %2$d posts per page. Sidebar is set to "%3$s" (%4$s style, %5$d%% width).
fa: بایگانی وبلاگ شما از چیدمان «%1$s» با %2$d نوشته در هر برگه استفاده می‌کند. نوار کناری روی «%3$s» تنظیم شده است (استایل %4$s، عرض %5$d%%).

en: Available sidebar style options.
fa: گزینه‌های موجود برای استایل نوار کناری.

en: Available sidebar layout options.
fa: گزینه‌های موجود برای چیدمان نوار کناری.

en: Available blog layout options.
fa: گزینه‌های موجود برای چیدمان وبلاگ.

en: Sidebar width percentage.
fa: درصد عرض نوار کناری.

en: Human-readable sidebar style name.
fa: نام استایل نوار کناری به صورت خوانا برای انسان.

en: Current sidebar style key.
fa: کلید فعلی استایل نوار کناری.

en: Human-readable sidebar layout name.
fa: نام چیدمان نوار کناری به صورت خوانا برای انسان.

en: Current sidebar layout key.
fa: کلید فعلی چیدمان نوار کناری.

en: Number of posts per page.
fa: تعداد نوشته در هر برگه.

en: Human-readable blog layout name.
fa: نام چیدمان وبلاگ به صورت خوانا برای انسان.

en: Current blog layout key.
fa: کلید فعلی چیدمان وبلاگ.

en: Retrieves the current Astra theme blog archive settings including blog layout, posts per page, sidebar layout, sidebar style, and sidebar width.
fa: تنظیمات فعلی بایگانی وبلاگ پوسته آسترا شامل چیدمان وبلاگ، تعداد نوشته در هر برگه، چیدمان نوار کناری، استایل نوار کناری و عرض نوار کناری را دریافت می‌کند.

en: Get Astra Blog Archive Settings
fa: دریافت تنظیمات بایگانی وبلاگ آسترا

note: translators: %s: margin bottom value
en: Paragraph margin bottom updated to %s em.
fa: فاصله پایین پاراگراف به %s em به‌روزرسانی شد.

en: Margin bottom must be between 0.5 and 5 em.
fa: فاصله پایین باید بین ۰.۵ تا ۵ em باشد.

en: Invalid margin value.
fa: مقدار فاصله (margin) نامعتبر است.

en: Margin bottom is required.
fa: وارد کردن فاصله پایین الزامی است.

en: Updates the paragraph margin bottom in the Astra theme.
fa: فاصله پایین پاراگراف را در پوسته آسترا به‌روزرسانی می‌کند.

en: Update Paragraph Margin
fa: به‌روزرسانی فاصله پاراگراف

en: Headings font settings updated successfully.
fa: تنظیمات فونت سربرگ‌ها با موفقیت به‌روزرسانی شد.

en: Updates the Astra theme headings font family, weight, and other typography settings for all headings.
fa: خانواده فونت، وزن و سایر تنظیمات تایپوگرافی را برای تمام سربرگ‌های پوسته آسترا به‌روزرسانی می‌کند.

en: Update Astra Headings Font
fa: به‌روزرسانی فونت سربرگ‌های آسترا

note: translators: %s: heading tag
en: %s font settings updated successfully.
fa: تنظیمات فونت %s با موفقیت به‌روزرسانی شد.

note: translators: %d: heading level
en: Update Astra H%d Font
fa: به‌روزرسانی فونت H%d آسترا

note: translators: %d: heading level
en: Updates the Astra theme H%d heading font family, weight, size, and other typography settings. IMPORTANT: When user specifies size like "32px" or "2rem", you must separate the numeric value from the unit: font_size.desktop = 32 (number), font_size.desktop-unit = "px" (string).
fa: خانواده فونت، وزن، اندازه و سایر تنظیمات تایپوگرافی سربرگ H%d پوسته آسترا را به‌روزرسانی می‌کند. مهم: زمانی که کاربر اندازه‌ای مانند «32px» یا «2rem» را مشخص می‌کند، باید مقدار عددی را از واحد جدا کنید: font_size.desktop = 32 (عدد)، font_size.desktop-unit = «px» (رشته).

en: Body font settings updated successfully.
fa: تنظیمات فونت متن اصلی (Body) با موفقیت به‌روزرسانی شد.

en: Updates the Astra theme body font family, weight, size, and other typography settings. IMPORTANT: When user specifies size like "16px" or "1.5rem", you must separate the numeric value from the unit: font_size.desktop = 16 (number), font_size.desktop-unit = "px" (string).
fa: خانواده فونت، وزن، اندازه و سایر تنظیمات تایپوگرافی متن اصلی پوسته آسترا را به‌روزرسانی می‌کند. مهم: زمانی که کاربر اندازه‌ای مانند «16px» یا «1.5rem» را مشخص می‌کند، باید مقدار عددی را از واحد جدا کنید: font_size.desktop = 16 (عدد)، font_size.desktop-unit = «px» (رشته).

en: Update Astra Body Font
fa: به‌روزرسانی فونت متن اصلی آسترا

note: translators: %s: enabled or disabled
en: Content link underlines %s.
fa: خط زیر لینک‌های محتوا %s شد.

en: Enabled parameter is required.
fa: پارامتر فعال‌سازی (Enabled) الزامی است.

en: Enable or disable underlines on content links in the Astra theme.
fa: فعال یا غیرفعال کردن خط زیر لینک‌های محتوا در پوسته آسترا.

en: Toggle Content Link Underlines
fa: تغییر وضعیت خط زیر لینک‌های محتوا

note: translators: %d: number of font families
en: Found %d font families.
fa: %d خانواده فونت یافت شد.

en: Lists the most popular and frequently used Google Font families available for use. Returns curated lists of trending fonts with categories and variants.
fa: محبوب‌ترین و پرکاربردترین خانواده‌های فونت گوگل (Google Font) در دسترس را لیست می‌کند. لیست‌های منتخب از فونت‌های ترند را همراه با دسته‌بندی‌ها و متغیرها برمی‌گرداند.

en: List Available Font Families
fa: فهرست خانواده‌های فونت در دسترس

note: translators: %s: enabled or disabled
en: disabled
fa: غیرفعال

note: translators: %s: enabled or disabled
en: enabled
fa: فعال

note: translators: %s: enabled or disabled
en: Content link underlines are %s.
fa: خط زیر لینک‌های محتوا %s هستند.

en: Retrieves whether content link underlines are enabled or disabled in the Astra theme.
fa: وضعیت فعال یا غیرفعال بودن خط زیر لینک‌های محتوا را در پوسته آسترا دریافت می‌کند.

en: Get Underline Links Status
fa: دریافت وضعیت خط زیر لینک‌ها

note: translators: %s: margin bottom value
en: Current paragraph margin bottom: %s em
fa: فاصله پایین فعلی پاراگراف: %s em

en: Retrieves the current paragraph margin bottom setting in the Astra theme.
fa: تنظیم فعلی فاصله پایین پاراگراف را در پوسته آسترا دریافت می‌کند.

en: Get Paragraph Margin
fa: دریافت فاصله پاراگراف

en: Retrieved headings font settings successfully.
fa: تنظیمات فونت سربرگ‌ها با موفقیت دریافت شد.

en: Retrieves the current Astra theme headings font settings including font family, weight, line height, and other typography properties for all headings.
fa: تنظیمات فعلی فونت سربرگ‌های پوسته آسترا شامل خانواده فونت، وزن، ارتفاع خط و سایر ویژگی‌های تایپوگرافی را برای تمام سربرگ‌ها دریافت می‌کند.

en: Get Astra Headings Font
fa: دریافت فونت سربرگ‌های آسترا

note: translators: %s: heading tag
en: Retrieved %s font settings successfully.
fa: تنظیمات فونت %s با موفقیت دریافت شد.

note: translators: %d: heading level
en: Retrieves the current Astra theme H%d heading font settings including font family, weight, size, line height, and other typography properties.
fa: تنظیمات فعلی فونت سربرگ H%d پوسته آسترا شامل خانواده فونت، وزن، اندازه، ارتفاع خط و سایر ویژگی‌های تایپوگرافی را دریافت می‌کند.

note: translators: %d: heading level
en: Get Astra H%d Font
fa: دریافت فونت H%d آسترا

en: Retrieved body font settings successfully.
fa: تنظیمات فونت متن اصلی با موفقیت دریافت شد.

en: Retrieves the current Astra theme body font settings including font family, weight, size, line height, and other typography properties.
fa: تنظیمات فعلی فونت متن اصلی پوسته آسترا شامل خانواده فونت، وزن، اندازه، ارتفاع خط و سایر ویژگی‌های تایپوگرافی را دریافت می‌کند.

en: Get Astra Body Font
fa: دریافت فونت متن اصلی آسترا

en: Please provide either container_layout or container_style to update.
fa: لطفاً جهت به‌روزرسانی، یا container_layout یا container_style را ارائه دهید.

note: translators: %s: style label
en: Container style set to %s
fa: استایل ظرف روی %s تنظیم شد

en: Valid options: boxed, unboxed
fa: گزینه‌های معتبر: boxed، unboxed

note: translators: %s: invalid style value
en: Invalid container style: %s.
fa: استایل ظرف نامعتبر است: %s.

note: translators: %s: layout label
en: Container layout set to %s
fa: چیدمان ظرف روی %s تنظیم شد

en: Valid options: normal-width-container, narrow-width-container, full-width-container
fa: گزینه‌های معتبر: normal-width-container، narrow-width-container، full-width-container

note: translators: %s: invalid layout value
en: Invalid container layout: %s.
fa: چیدمان ظرف نامعتبر است: %s.

en: The container style to apply. Options: "boxed" (Boxed style with padding), "unboxed" (Unboxed/Plain style). Note: This only applies when layout is normal or narrow.
fa: استایل ظرف برای اعمال. گزینه‌ها: «boxed» (استایل باکس‌دار با پدینگ)، «unboxed» (استایل بدون‌باکس/ساده). نکته: این فقط زمانی اعمال می‌شود که چیدمان روی عادی یا باریک باشد.

en: The container layout to apply. Options: "normal-width-container" (Normal width), "narrow-width-container" (Narrow width), "full-width-container" (Full width / Stretched).
fa: چیدمان ظرف برای اعمال. گزینه‌ها: «normal-width-container» (عرض عادی)، «narrow-width-container» (عرض باریک)، «full-width-container» (تمام‌عرض / کشیده).

en: Updates the Astra theme container layout and style settings. You can set container layout (normal, narrow, or full width) and container style (boxed or unboxed). Container style applies only when layout is normal or narrow.
fa: تنظیمات چیدمان و استایل ظرف پوسته آسترا را به‌روزرسانی می‌کند. می‌توانید چیدمان ظرف (عادی، باریک یا تمام‌عرض) و استایل ظرف (باکس‌دار یا بدون‌باکس) را تنظیم کنید. استایل ظرف فقط زمانی اعمال می‌شود که چیدمان روی عادی یا باریک باشد.

en: Update Astra Container Layout
fa: به‌روزرسانی چیدمان باکس آسترا

note: translators: %d: number of container settings
en: Retrieved %d container settings successfully.
fa: %d تنظیم باکس با موفقیت دریافت شد.

en: Padded and Fluid layouts require Astra Pro plugin.
fa: چیدمان‌های Padded و Fluid به افزونه Astra Pro نیاز دارند.

en: Background settings support colors, gradients, and images with responsive options.
fa: تنظیمات پس‌زمینه از رنگ‌ها، گرادیان‌ها و تصاویر همراه با گزینه‌های واکنش‌گرا پشتیبانی می‌کند.

en: Width values can be adjusted through the Customizer under Global > Container.
fa: مقادیر عرض را می‌توان از طریق سفارشی‌ساز در مسیر Global > Container تنظیم کرد.

en: Full Width layout ignores container style setting.
fa: چیدمان تمام‌عرض، تنظیم استایل باکس را نادیده می‌گیرد.

en: Container style (boxed/unboxed) only takes effect when container layout is set to Normal or Narrow.
fa: استایل باکس (boxed/unboxed) فقط زمانی اعمال می‌شود که چیدمان باکس روی Normal یا Narrow تنظیم شده باشد.

en: Container style applies only when layout is Normal or Narrow
fa: استایل باکس فقط زمانی اعمال می‌شود که چیدمان روی Normal یا Narrow باشد

en: Visible when container style is boxed
fa: زمانی که استایل باکس روی boxed باشد، قابل مشاهده است

en: Background styling for the content area itself.
fa: استایل پس‌زمینه برای خودِ ناحیه محتوا.

en: Affects the entire site background
fa: بر کل پس‌زمینه سایت تأثیر می‌گذارد

en: Responsive settings available
fa: تنظیمات واکنش‌گرا در دسترس است

en: Supports color, gradient, and image backgrounds
fa: از پس‌زمینه‌های رنگی، گرادیانی و تصویری پشتیبانی می‌کند

en: Background styling for the area outside the content container.
fa: استایل پس‌زمینه برای ناحیه بیرون از باکس محتوا.

en: Width of the sidebar as a percentage of the container. Default is 30%.
fa: عرض نوار کناری به‌صورت درصدی از باکس. مقدار پیش‌فرض ۳۰٪ است.

en: Container width adjusts fluidly to viewport (Requires Astra Pro).
fa: عرض باکس به‌صورت شناور با viewport تنظیم می‌شود (نیازمند Astra Pro).

en: Adds padding around the entire site content (Requires Astra Pro).
fa: در اطراف تمام محتوای سایت padding اضافه می‌کند (نیازمند Astra Pro).

en: Content spans full width without outer spacing.
fa: محتوا بدون فاصله بیرونی، تمام عرض را پوشش می‌دهد.

en: Site-wide layout style that affects the overall page structure.
fa: استایل چیدمان سراسری سایت که بر ساختار کلی صفحه تأثیر می‌گذارد.

en: Maximum width of the narrow container in pixels. Default is 750px.
fa: حداکثر عرض باکس باریک به پیکسل. مقدار پیش‌فرض 750px است.

en: Maximum width of the normal container in pixels. Default is 1200px.
fa: حداکثر عرض باکس عادی به پیکسل. مقدار پیش‌فرض 1200px است.

en: Plain style without padding, content flows naturally.
fa: استایل ساده و بدون padding که در آن محتوا به‌صورت طبیعی نمایش داده می‌شود.

en: Content has padding and background, creating a boxed appearance.
fa: محتوا دارای padding و پس‌زمینه است و ظاهری باکس‌دار ایجاد می‌کند.

en: Defines the visual style of the content container. Only applies when layout is Normal or Narrow.
fa: استایل بصری باکس محتوا را تعیین می‌کند. فقط زمانی اعمال می‌شود که چیدمان روی Normal یا Narrow باشد.

en: Full-width stretched container that spans the entire viewport.
fa: باکس کشیده تمام‌عرض که کل viewport را پوشش می‌دهد.

en: Narrower container ideal for blog posts and text-heavy content.
fa: باکس باریک‌تر که برای نوشته‌های وبلاگ و محتوای متنیِ سنگین ایده‌آل است.

en: Standard width container for general content.
fa: باکس با عرض استاندارد برای محتوای عمومی.

en: Controls the width of the content area across the site. Choose from Normal, Narrow, or Full Width layouts.
fa: عرض ناحیه محتوا را در سراسر سایت کنترل می‌کند. از میان چیدمان‌های Normal، Narrow یا Full Width انتخاب کنید.

en: Whether to include detailed descriptions and available options for each setting. Default is true.
fa: آیا برای هر تنظیم، توضیحات کامل و گزینه‌های در دسترس درج شود یا خیر. مقدار پیش‌فرض true است.

en: List Astra Container Settings
fa: فهرست تنظیمات باکس آسترا

en: Container style applies only when layout is set to Normal or Narrow.
fa: استایل باکس فقط زمانی اعمال می‌شود که چیدمان روی Normal یا Narrow تنظیم شده باشد.

en: Retrieved container layout settings successfully.
fa: تنظیمات چیدمان باکس با موفقیت دریافت شد.

en: Retrieves the current Astra theme container layout settings including container layout, container style, container width, and narrow container width.
fa: تنظیمات فعلی چیدمان باکس پوسته Astra را شامل چیدمان باکس، استایل باکس، عرض باکس و عرض باکس باریک دریافت می‌کند.

en: Get Astra Container Layout
fa: دریافت چیدمان باکس آسترا

note: translators: %s: comma-separated list of updated colors
en: Theme colors updated successfully: %s
fa: رنگ‌های پوسته با موفقیت به‌روزرسانی شد: %s

en: Please provide valid hex color values (e.g., #046bd2).
fa: لطفاً مقادیر معتبر رنگ hex را وارد کنید (برای نمونه: #046bd2).

en: Lists all available Astra theme container and layout settings including container layout options, container styles, width configurations, background settings, and their current values. Provides comprehensive information about site layout structure.
fa: همه تنظیمات در دسترس باکس و چیدمان پوسته Astra را، شامل گزینه‌های چیدمان باکس، استایل‌های باکس، پیکربندی‌های عرض، تنظیمات پس‌زمینه و مقادیر فعلی آن‌ها، فهرست می‌کند. اطلاعات جامعی درباره ساختار چیدمان سایت ارائه می‌دهد.

en: Invalid color values.
fa: مقادیر رنگ نامعتبر است.

en: Please provide at least one color to update.
fa: لطفاً حداقل یک رنگ برای به‌روزرسانی وارد کنید.

en: No colors specified.
fa: هیچ رنگی مشخص نشده است.

en: Updates the Astra theme global colors including accent color, link colors, heading colors, body text color, and border color. These are the core colors that define your theme's color scheme.
fa: رنگ‌های سراسری پوسته Astra را، شامل رنگ تأکیدی، رنگ‌های پیوند، رنگ‌های سربرگ، رنگ متن بدنه و رنگ کادر، به‌روزرسانی می‌کند. این‌ها رنگ‌های اصلی هستند که طرح رنگی پوسته شما را تعیین می‌کنند.

en: Update Astra Theme Colors
fa: به‌روزرسانی رنگ‌های پوسته آسترا

en: Global palette updated successfully.
fa: پالت سراسری با موفقیت به‌روزرسانی شد.

note: translators: %s: preset name
en: Global palette updated successfully with %s preset.
fa: پالت سراسری با پیش‌تنظیم %s با موفقیت به‌روزرسانی شد.

en: Please provide either a preset name or color values to update.
fa: لطفاً برای به‌روزرسانی، یا نام یک پیش‌تنظیم یا مقادیر رنگ را وارد کنید.

en: Please ensure Astra theme is active and up to date.
fa: لطفاً مطمئن شوید پوسته Astra فعال و به‌روز است.

en: Preset function not available.
fa: تابع پیش‌تنظیم در دسترس نیست.

en: Available presets: Oak, Lily, Viola, Cedar, Willow, Rose, Sage, Flare, Maple, Birch, Dark
fa: پیش‌تنظیم‌های در دسترس: Oak، Lily، Viola، Cedar، Willow، Rose، Sage، Flare، Maple، Birch، Dark

note: translators: %s: preset name
en: Invalid preset name: %s.
fa: نام پیش‌تنظیم نامعتبر است: %s.

en: Updates the Astra theme global color palette. You can apply a preset (Oak, Lily, Viola, Cedar, Willow, Rose, Sage, Flare, Maple, Birch, Dark) or set individual colors. Colors should be in hex format (e.g., #046bd2).
fa: پالت رنگ سراسری پوسته Astra را به‌روزرسانی می‌کند. می‌توانید یک پیش‌تنظیم (Oak، Lily، Viola، Cedar، Willow، Rose، Sage، Flare، Maple، Birch، Dark) را اعمال کنید یا رنگ‌های تکی را تنظیم کنید. رنگ‌ها باید در قالب hex باشند (برای نمونه: #046bd2).

en: Update Astra Global Palette
fa: به‌روزرسانی پالت سراسری آسترا

note: translators: %s: comma-separated list of updated backgrounds
en: Background colors updated successfully: %s
fa: رنگ‌های پس‌زمینه با موفقیت به‌روزرسانی شد: %s

en: Please provide either site_background or content_background to update.
fa: لطفاً برای به‌روزرسانی، یا site_background یا content_background را وارد کنید.

en: No background specified.
fa: هیچ پس‌زمینه‌ای مشخص نشده است.

en: Option functions are not available.
fa: توابع گزینه‌ها در دسترس نیست.

en: Updates the Astra theme background colors including site background and content background. Supports solid colors, gradients, and images.
fa: رنگ‌های پس‌زمینه پوسته Astra را، شامل پس‌زمینه سایت و پس‌زمینه محتوا، به‌روزرسانی می‌کند. از رنگ‌های ثابت، گرادیان‌ها و تصاویر پشتیبانی می‌کند.

en: Update Astra Background Colors
fa: به‌روزرسانی رنگ‌های پس‌زمینه آسترا

en: Retrieved active global palette: %1$s (currently using %2$d colors). Also retrieved %3$d available color presets: %4$s.
fa: پالت سراسری فعال دریافت شد: %1$s (در حال حاضر از %2$d رنگ استفاده می‌کند). همچنین %3$d پیش‌تنظیم رنگ در دسترس دریافت شد: %4$s.

en: Must be one of: palette_1, palette_2, palette_3, palette_4
fa: باید یکی از این موارد باشد: palette_1، palette_2، palette_3، palette_4

note: translators: %s: palette ID
en: Invalid palette ID: %s.
fa: شناسه پالت نامعتبر است: %s.

en: Please ensure Astra theme is active.
fa: لطفاً مطمئن شوید پوسته Astra فعال است.

en: Astra Global Palette is not available.
fa: پالت سراسری Astra در دسترس نیست.

en: Retrieves the current active Astra theme global color palette (palette_1 through palette_4) with its color values. Also returns all available color presets (Oak, Viola, Cedar, Willow, Lily, Rose, Sage, Flare, Maple, Birch, Dark) that can be applied to any palette.
fa: پالت رنگ سراسری فعال فعلی پوسته Astra (از palette_1 تا palette_4) را همراه با مقادیر رنگ آن دریافت می‌کند. همچنین همه پیش‌تنظیم‌های رنگ در دسترس (Oak، Viola، Cedar، Willow، Lily، Rose، Sage، Flare، Maple، Birch، Dark) را که می‌توان روی هر پالتی اعمال کرد، برمی‌گرداند.

en: Get Astra Global Palette
fa: دریافت پالت سراسری آسترا

en: Retrieved background color settings successfully.
fa: تنظیمات رنگ پس‌زمینه با موفقیت دریافت شد.

en: Retrieves the current Astra theme background color settings including site background and content background configurations.
fa: تنظیمات فعلی رنگ پس‌زمینه پوسته Astra را، شامل پیکربندی‌های پس‌زمینه سایت و پس‌زمینه محتوا، دریافت می‌کند.

en: Get Astra Background Colors
fa: دریافت رنگ‌های پس‌زمینه آسترا

en: Please provide at least one button property to update (preset, colors, padding, border_width, or border_radius).
fa: لطفاً حداقل یک ویژگی دکمه برای به‌روزرسانی وارد کنید (preset، colors، padding، border_width یا border_radius).

en: Valid options: button_01, button_02, button_03, button_04, button_05, button_06
fa: گزینه‌های معتبر: button_01، button_02، button_03، button_04، button_05، button_06

note: translators: %s: preset value
en: Invalid preset: %s.
fa: پیش‌تنظیم نامعتبر است: %s.

en: Valid options: primary, secondary, both
fa: گزینه‌های معتبر: primary، secondary، both

en: Button border radius. Provide an object with desktop/tablet/mobile and top/right/bottom/left values.
fa: شعاع گوشه‌های کادر دکمه. یک شیء شامل مقادیر desktop/tablet/mobile و top/right/bottom/left ارائه دهید.

en: Button border width. Provide an object with top/right/bottom/left values.
fa: عرض کادر دکمه. یک شیء شامل مقادیر top/right/bottom/left ارائه دهید.

en: Button border hover color in hex, rgb, or rgba format.
fa: رنگ hover کادر دکمه در قالب hex، rgb یا rgba.

en: Button border color in hex, rgb, or rgba format.
fa: رنگ کادر دکمه در قالب hex، rgb یا rgba.

en: Button background hover color in hex, rgb, or rgba format.
fa: رنگ hover پس‌زمینه دکمه در قالب hex، rgb یا rgba.

en: Button background color in hex, rgb, or rgba format.
fa: رنگ پس‌زمینه دکمه در قالب hex، rgb یا rgba.

en: Button text hover color in hex, rgb, or rgba format.
fa: رنگ hover متن دکمه در قالب hex، rgb یا rgba.

en: Button text color in hex, rgb, or rgba format (e.g., "#ffffff", "rgb(255,255,255)").
fa: رنگ متن دکمه در قالب hex، rgb یا rgba (برای نمونه: "#ffffff"، "rgb(255,255,255)").

en: Button preset style to apply. Options: "button_01" (Square), "button_02" (Rounded), "button_03" (Pill), "button_04" (Square Outline), "button_05" (Rounded Outline), "button_06" (Pill Outline).
fa: استایل پیش‌تنظیم دکمه برای اعمال. گزینه‌ها: «button_01» (Square)، «button_02» (Rounded)، «button_03» (Pill)، «button_04» (Square Outline)، «button_05» (Rounded Outline)، «button_06» (Pill Outline).

en: Which button to update: "primary", "secondary", or "both".
fa: کدام دکمه به‌روزرسانی شود: «primary»، «secondary» یا «both».

en: Updates the Astra theme global button settings for primary and/or secondary buttons. You can set button presets, text colors, background colors, border colors, padding, border width, and border radius.
fa: تنظیمات سراسری دکمه‌های پوسته Astra را برای دکمه‌های اصلی و/یا فرعی به‌روزرسانی می‌کند. می‌توانید پیش‌تنظیم دکمه، رنگ متن، رنگ پس‌زمینه، رنگ کادر، padding، عرض کادر و شعاع گوشه‌ها را تنظیم کنید.

en: Button padding. Provide an object with desktop/tablet/mobile and top/right/bottom/left values.
fa: فاصله داخلی دکمه. یک شیء شامل مقادیر desktop/tablet/mobile و top/right/bottom/left ارائه دهید.

note: translators: %s: button type value
en: Invalid button_type: %s.
fa: مقدار button_type نامعتبر است: %s.

en: Update Astra Global Buttons
fa: به‌روزرسانی دکمه‌های سراسری آسترا

en: Retrieved global button settings successfully.
fa: تنظیمات سراسری دکمه‌ها با موفقیت دریافت شد.

en: Available button preset options.
fa: گزینه‌های در دسترس پیش‌تنظیم دکمه.

en: Button border radius values.
fa: مقادیر شعاع گوشه‌های کادر دکمه.

en: Button border width values.
fa: مقادیر عرض کادر دکمه.

en: Button padding values.
fa: مقادیر padding دکمه.

en: Button border hover color.
fa: رنگ hover کادر دکمه.

en: Button border color.
fa: رنگ کادر دکمه.

en: Button background color.
fa: رنگ پس‌زمینه دکمه.

en: Human-readable preset label.
fa: برچسب پیش‌تنظیم به‌صورت خوانا برای انسان.

en: Button preset style key.
fa: کلید استایل پیش‌تنظیم دکمه.

en: Button settings object.
fa: شیء تنظیمات دکمه.

en: Retrieves the current Astra theme global button settings for both primary and secondary buttons including text colors, background colors, border colors, padding, border width, and border radius.
fa: تنظیمات فعلی دکمه‌های سراسری پوسته Astra را برای دکمه‌های اصلی و فرعی، شامل رنگ متن، رنگ پس‌زمینه، رنگ کادر، padding، عرض کادر و شعاع گوشه‌ها، دریافت می‌کند.

en: Get Astra Global Buttons
fa: دریافت دکمه‌های سراسری آسترا

note: translators: %s: comma-separated list of updated settings
en: Breadcrumb settings updated: %s.
fa: تنظیمات مسیر راهنما به‌روزرسانی شد: %s.

en: Please provide at least one setting to update.
fa: لطفاً حداقل یک تنظیم برای به‌روزرسانی وارد کنید.

en: No changes specified.
fa: هیچ تغییری مشخص نشده است.

en: Spacing updated
fa: فاصله‌گذاری به‌روزرسانی شد

en: Colors updated
fa: رنگ‌ها به‌روزرسانی شد

en: Typography updated
fa: تایپوگرافی به‌روزرسانی شد

en: Display settings updated
fa: تنظیمات نمایش به‌روزرسانی شد

en: Custom separator updated
fa: جداکننده سفارشی به‌روزرسانی شد

en: Separator type updated
fa: نوع جداکننده به‌روزرسانی شد

en: Valid options: \003E, \00BB, \002F, unicode
fa: گزینه‌های معتبر: \003E، \00BB، \002F، unicode

note: translators: %s: alignment value
en: Alignment set to %s
fa: تراز روی %s تنظیم شد

en: Valid options: left, center, right
fa: گزینه‌های معتبر: left، center، right

note: translators: %s: invalid alignment value
en: Invalid alignment: %s.
fa: تراز نامعتبر است: %s.

note: translators: %s: position value
en: Position set to %s
fa: موقعیت روی %s تنظیم شد

en: Valid options: none, astra_header_primary_container_after, astra_header_after, astra_entry_top
fa: گزینه‌های معتبر: none، astra_header_primary_container_after، astra_header_after، astra_entry_top

note: translators: %s: invalid position value
en: Invalid position: %s.
fa: موقعیت نامعتبر است: %s.

en: Updates the Astra theme breadcrumb settings including position, alignment, display settings, separator, typography, colors, and spacing.
fa: تنظیمات مسیر راهنمای پوسته Astra را، شامل موقعیت، تراز، تنظیمات نمایش، جداکننده، تایپوگرافی، رنگ‌ها و فاصله‌گذاری، به‌روزرسانی می‌کند.

en: Update Astra Breadcrumb Settings
fa: به‌روزرسانی تنظیمات مسیر راهنمای آسترا

en: Retrieved breadcrumb settings successfully. IMPORTANT: When presenting any colors to the user, you MUST show visual color previews using this markdown format if valid color code: ![#HEXCODE](https://via.placeholder.com/15/HEXCODE/000000?text=+) `#HEXCODE` - Replace HEXCODE with the actual hex color value.
fa: تنظیمات مسیر راهنما با موفقیت دریافت شد. مهم: هنگام نمایش هر رنگ به کاربر، اگر کد رنگ معتبر باشد، باید پیش‌نمایش بصری رنگ را با این قالب markdown نمایش دهید: ![#HEXCODE](https://via.placeholder.com/15/HEXCODE/000000?text=+) `#HEXCODE` - به‌جای HEXCODE مقدار واقعی رنگ hex را قرار دهید.

en: Retrieves the current Astra theme breadcrumb settings including position, alignment, display settings, separator, typography, colors, and spacing.
fa: تنظیمات فعلی مسیر راهنمای پوسته Astra را، شامل موقعیت، تراز، تنظیمات نمایش، جداکننده، تایپوگرافی، رنگ‌ها و فاصله‌گذاری، دریافت می‌کند.

en: Get Astra Breadcrumb Settings
fa: دریافت تنظیمات مسیر راهنمای آسترا

note: translators: %s: error message
en: A system error occurred: %s
fa: یک خطای سیستمی رخ داد: %s

note: translators: %s: error message
en: An unexpected error occurred: %s
fa: یک خطای غیرمنتظره رخ داد: %s

en: An unknown error occurred.
fa: یک خطای ناشناخته رخ داد.

en: Astra theme customization abilities for typography, colors, layout, and design settings.
fa: قابلیت‌های سفارشی‌سازی پوسته Astra برای تایپوگرافی، رنگ‌ها، چیدمان و تنظیمات طراحی.

note: translators: 1: setting label, 2: value label, 3: post title, 4: post ID
en: Updated "%1$s" to "%2$s" for "%3$s" (ID: %4$d)
fa: «%1$s» برای «%3$s» (شناسه: %4$d) به «%2$s» به‌روزرسانی شد

note: translators: 1: meta key, 2: list of valid keys
en: The meta key "%1$s" is not valid. Valid keys are: %2$s
fa: کلید متا «%1$s» معتبر نیست. کلیدهای معتبر عبارت‌اند از: %2$s

en: Invalid meta key.
fa: کلید متا نامعتبر است.

note: translators: %s: post title
en: You do not have permission to edit "%s".
fa: شما مجوز ویرایش «%s» را ندارید.

en: Permission denied.
fa: دسترسی رد شد.

en: Please provide either post_id or post_title to identify the post to update.
fa: لطفاً برای شناسایی نوشته جهت به‌روزرسانی، یا post_id یا post_title را وارد کنید.

en: Update Post-Specific Meta Settings (Individual Posts/Pages)
fa: به‌روزرسانی تنظیمات متای اختصاصی نوشته (نوشته‌ها/برگه‌های تکی)

note: translators: 1: post title, 2: post ID
en: Retrieved post meta settings for "%1$s" (ID: %2$d)
fa: تنظیمات متای نوشته برای «%1$s» (شناسه: %2$d) دریافت شد

note: translators: %d: post ID
en: Post with ID %d does not exist.
fa: نوشته‌ای با شناسه %d وجود ندارد.

en: Please provide either post_id or post_title to identify the post.
fa: لطفاً برای شناسایی نوشته، یا post_id یا post_title را وارد کنید.

en: No post specified.
fa: هیچ نوشته‌ای مشخص نشده است.

note: translators: %s: post title
en: Could not find a post or page with the title "%s".
fa: هیچ نوشته یا برگه‌ای با عنوان «%s» پیدا نشد.

en: Updates Astra meta settings for ONE SPECIFIC post or page by post title or ID. This overrides global settings for that individual post only. IMPORTANT: Use this ONLY when the user specifies a specific post/page name (like "Sample Page", "Hello World", "About") or post ID. This is NOT for global settings - use single page/post update tools for global settings instead.
fa: تنظیمات متای Astra را برای یک نوشته یا برگه مشخص، بر اساس عنوان نوشته یا شناسه، به‌روزرسانی می‌کند. این کار فقط تنظیمات سراسری را برای همان نوشته به‌طور جداگانه بازنویسی می‌کند. مهم: فقط زمانی از این مورد استفاده کنید که کاربر نام یک نوشته/برگه مشخص (مانند «Sample Page»، «Hello World»، «About») یا شناسه نوشته را مشخص کرده باشد. این مورد برای تنظیمات سراسری نیست؛ برای تنظیمات سراسری، از ابزارهای به‌روزرسانی نوشته/برگه تکی استفاده کنید.

en: Post not found.
fa: نوشته پیدا نشد.

en: Please activate the Astra theme to use this feature.
fa: لطفاً برای استفاده از این قابلیت، پوسته Astra را فعال کنید.

en: Astra theme is not active.
fa: پوسته Astra فعال نیست.

en: Get Post-Specific Meta Settings (Individual Posts/Pages)
fa: دریافت تنظیمات متای اختصاصی نوشته (نوشته‌ها/برگه‌های تکی)

en: Retrieves Astra meta settings for ONE SPECIFIC post or page by post title or ID. Shows current overrides for that individual post only. IMPORTANT: Use this ONLY when the user asks about a specific post/page name (like "Sample Page", "Hello World", "About") or post ID. This is NOT for global settings.
fa: تنظیمات متای Astra را برای یک نوشته یا برگه مشخص، بر اساس عنوان نوشته یا شناسه، دریافت می‌کند. فقط بازنویسی‌های فعلی همان نوشته را نمایش می‌دهد. مهم: فقط زمانی از این مورد استفاده کنید که کاربر درباره نام یک نوشته/برگه مشخص (مانند «Sample Page»، «Hello World»، «About») یا شناسه نوشته پرسش کرده باشد. این مورد برای تنظیمات سراسری نیست.

note: translators: %s: invalid separator type value
en: Invalid separator_type: %s.
fa: مقدار separator_type نامعتبر است: %s.

en: Search everything: from site settings to pages and design tools
fa: همه‌چیز را جست‌وجو کنید: از تنظیمات سایت تا برگه‌ها و ابزارهای طراحی

en: Learn
fa: یادگیری

en: Customizer, WooCommerce, Shop, Store, Products, Single Product, Cart, Checkout, Account, My Account, Orders, Sidebar
fa: سفارشی‌ساز، ووکامرس، فروشگاه، استور، محصولات، محصول تکی، سبد خرید، تسویه‌حساب، حساب، حساب من، سفارش‌ها، نوار کناری

en: Customizer: WooCommerce
fa: سفارشی‌ساز: ووکامرس

en: Customizer, General, Sidebar, Accessibility, Skip to Content, Block Editor, Gutenberg, Misc, Scroll To Top, Back to Top
fa: سفارشی‌ساز، عمومی، نوار کناری، دسترس‌پذیری، پرش به محتوا، ویرایشگر بلوک، گوتنبرگ، متفرقه، اسکرول به بالا، بازگشت به بالا

en: Customizer: General
fa: سفارشی‌ساز: عمومی

en: Customizer, Blog, Archive, Single Post, Post, Single Page, Page, Content, Excerpt, Featured Image, Meta, Author, Date, Categories, Tags, Comments
fa: سفارشی‌ساز، وبلاگ، بایگانی، نوشته تکی، نوشته، برگه تکی، برگه، محتوا، چکیده، تصویر شاخص، متا، نویسنده، تاریخ، دسته‌ها، برچسب‌ها، دیدگاه‌ها

en: Customizer: Blog
fa: سفارشی‌ساز: وبلاگ

en: Customizer, Footer, Footer Widgets, Footer Bar, Copyright, Primary Footer, Above Footer, Below Footer, Menu, Social, HTML, Widget
fa: سفارشی‌ساز، پابرگ، ابزارک‌های پابرگ، نوار پابرگ، حق نشر، پابرگ اصلی، بالای پابرگ، پایین پابرگ، فهرست، اجتماعی، HTML، ابزارک

en: Customizer: Footer
fa: سفارشی‌ساز: پابرگ

en: Customizer, Header, Site Identity, Logo, Site Title, Tagline, Primary Header, Primary Menu, Menu, Navigation, Above Header, Below Header, Mobile Header, Mobile Menu, Search, Button, Social, Account, Cart, Widget, HTML, Off Canvas, Mobile Trigger
fa: سفارشی‌ساز، سربرگ، هویت سایت، لوگو، عنوان سایت، شعار، سربرگ اصلی، فهرست اصلی، فهرست، ناوبری، بالای سربرگ، پایین سربرگ، سربرگ موبایل، فهرست موبایل، جست‌وجو، دکمه، اجتماعی، حساب، سبد خرید، ابزارک، HTML، Off Canvas، فعال‌ساز موبایل

en: Customizer: Header
fa: سفارشی‌ساز: سربرگ

en: Customizer, Global, Container, Layout, Colors, Color, Background, Base Colors, Typography, Font, Fonts, Headings, Text, Buttons, Button, Style, Base Typography
fa: سفارشی‌ساز، سراسری، باکس، چیدمان، رنگ‌ها، رنگ، پس‌زمینه، رنگ‌های پایه، تایپوگرافی، فونت، فونت‌ها، سربرگ‌ها، متن، دکمه‌ها، دکمه، استایل، تایپوگرافی پایه

en: Customizer: Global
fa: سفارشی‌ساز: سراسری

en: Add your own content and visuals to make your site feel authentic and trustworthy
fa: محتوا و عناصر بصری خودتان را اضافه کنید تا سایت شما اصیل و قابل‌اعتماد به نظر برسد

en: Edit Your Homepage
fa: ویرایش برگه خانه شما

en: Set Homepage
fa: تنظیم برگه خانه

en: Edit Homepage
fa: ویرایش برگه خانه

en: Customize Products
fa: سفارشی‌سازی محصولات

en: Customize Product Page in Astra
fa: سفارشی‌سازی برگه محصول در Astra

en: Improve product presentation with better structure and clarity.
fa: با ساختار بهتر و شفافیت بیشتر، نمایش محصول را بهبود دهید.

en: Customize Product Page
fa: سفارشی‌سازی برگه محصول

en: Customize Shop
fa: سفارشی‌سازی فروشگاه

en: Customize Shop Page in Astra
fa: سفارشی‌سازی برگه فروشگاه در Astra

en: Adjust product grid spacing, columns, and visual elements.
fa: فاصله‌گذاری شبکه محصولات، ستون‌ها و عناصر بصری را تنظیم کنید.

en: Customize Shop Page
fa: سفارشی‌سازی برگه فروشگاه

en: Create a clean, trustworthy shopping experience to maximize your sales
fa: برای بیشینه‌سازی فروش خود، یک تجربه خرید تمیز و قابل‌اعتماد ایجاد کنید

en: WooCommerce Essentials
fa: ضروریات ووکامرس

en: Customize Page
fa: سفارشی‌سازی برگه

en: Customize Single Page Layout in Astra
fa: سفارشی‌سازی چیدمان برگه تکی در Astra

en: Fine-tune individual pages for layout, style to suite your storytelling, SEO, and user experience
fa: برگه‌های تکی را از نظر چیدمان و استایل متناسب با روایت برند، سئو و تجربه کاربری خود دقیق تنظیم کنید

en: Customize Single Page Layout
fa: سفارشی‌سازی چیدمان برگه تکی

en: Customize Blog
fa: سفارشی‌سازی وبلاگ

en: Customize Blog Layout in Astra
fa: سفارشی‌سازی چیدمان وبلاگ در Astra

en: Choose how your posts appear - customize everything like layout, style, width and much more
fa: نحوه نمایش نوشته‌های خود را انتخاب کنید — همه‌چیز مانند چیدمان، استایل، عرض و موارد بسیار بیشتر را سفارشی‌سازی کنید

en: Customize Blog Layout
fa: سفارشی‌سازی چیدمان وبلاگ

en: Configure Sidebar
fa: پیکربندی نوار کناری

en: Customize Sidebar Layout in Astra
fa: سفارشی‌سازی چیدمان نوار کناری در Astra

en: Select left, right, or no sidebar depending on your content needs.
fa: بسته به نیاز محتوای خود، نوار کناری چپ، راست یا بدون نوار کناری را انتخاب کنید.

en: Choose default sidebar layout and style
fa: چیدمان و استایل پیش‌فرض نوار کناری را انتخاب کنید

en: Give your pages a clean, consistent visual flow that feels polished and professional.
fa: به برگه‌های خود یک جریان بصری تمیز و یکدست بدهید که حرفه‌ای و پرداخت‌شده به نظر برسد.

en: Page & Layout Settings
fa: تنظیمات برگه و چیدمان

en: Customize Footer Layout in Astra
fa: سفارشی‌سازی چیدمان پابرگ در Astra

en: Add your social handles, links, contact info, copyrights, or widgets to create a professional closing section.
fa: برای ایجاد یک بخش پایانی حرفه‌ای، شناسه‌های شبکه‌های اجتماعی، پیوندها، اطلاعات تماس، حق نشر یا ابزارک‌های خود را اضافه کنید.

en: Customize Footer Layout
fa: سفارشی‌سازی چیدمان پابرگ

en: Create a clean, modern footer that builds trust and improves browsing.
fa: یک پابرگ تمیز و مدرن ایجاد کنید که اعتماد ایجاد کند و مرور سایت را بهبود دهد.

en: Footer Customization
fa: سفارشی‌سازی پابرگ

en: Configure Mobile Menu
fa: پیکربندی فهرست موبایل

en: Set Up Your Mobile Header in Astra
fa: سربرگ موبایل خود را در Astra راه‌اندازی کنید

en: Optimize the header experience for small screens to ensure a seamless mobile journey.
fa: تجربه سربرگ را برای نمایشگرهای کوچک بهینه کنید تا یک تجربه موبایلی روان فراهم شود.

en: Set Up Your Mobile Header
fa: راه‌اندازی سربرگ موبایل

en: Configure Menu
fa: پیکربندی فهرست

en: Organize Your Menu in Astra
fa: فهرست خود را در Astra سازمان‌دهی کنید

en: Create a simple, logical menu so visitors can find what they need without friction.
fa: یک فهرست ساده و منطقی ایجاد کنید تا بازدیدکنندگان بدون دردسر آنچه را نیاز دارند پیدا کنند.

en: Organize Your Menu
fa: سازمان‌دهی فهرست

en: Customize Header
fa: سفارشی‌سازی سربرگ

en: Customize Header Layout in Astra
fa: سفارشی‌سازی چیدمان سربرگ در Astra

en: Adjust your header structure: placement of logo, site title, buttons, menu and other elements
fa: ساختار سربرگ خود را تنظیم کنید: جای‌گذاری لوگو، عنوان سایت، دکمه‌ها، فهرست و دیگر عناصر

en: Customize Header Layout
fa: سفارشی‌سازی چیدمان سربرگ

en: Guide visitors effortlessly with a clear, modern, and intuitive header experience.
fa: با یک تجربه سربرگ شفاف، مدرن و شهودی، بازدیدکنندگان را به‌آسانی هدایت کنید.

en: Navigation & Header
fa: ناوبری و سربرگ

en: Update Style Guide
fa: به‌روزرسانی راهنمای استایل

en: Update Brand Style Guide in Astra
fa: به‌روزرسانی راهنمای استایل برند در Astra

en: Bring consistency across your entire site by setting your brand colors, fonts, and design rules.
fa: با تنظیم رنگ‌های برند، فونت‌ها و قواعد طراحی، در سراسر سایت خود یکپارچگی ایجاد کنید.

en: Update Brand Style Guide
fa: به‌روزرسانی راهنمای استایل برند

en: Add Branding
fa: افزودن هویت برند

en: Add Logo, Tagline & Site Icon in Astra
fa: افزودن لوگو، شعار سایت و آیکون سایت در Astra

en: Help visitors identify your brand quickly by personalizing your core brand elements.
fa: با شخصی‌سازی عناصر اصلی برند، به بازدیدکنندگان کمک کنید برند شما را سریع‌تر تشخیص دهند.

en: Add Logo, Tagline & Site Icon
fa: افزودن لوگو، شعار سایت و آیکون سایت

en: Make your website instantly recognizable and aligned with your brand identity.
fa: وب‌سایت خود را فوراً قابل‌شناسایی و همسو با هویت برندتان کنید.

en: Brand Basics
fa: مبانی برند

en: Progress saved successfully.
fa: پیشرفت با موفقیت ذخیره شد.

en: Toggle menu
fa: تغییر وضعیت فهرست

en: Toggle Menu
fa: تغییر وضعیت فهرست

en: Main menu toggle
fa: تغییر وضعیت فهرست اصلی

en: Contact your hosting provider
fa: با ارائه دهنده میزبان خود تماس بگیرید

en: Astra Theme
fa: پوسته آسترا

en: Better Header = Better UX = More clicks
fa: سربرگ بهتر = تجربه کاربری بهتر = کلیک بیشتر

en: Advanced buttons, icons, search & more
fa: دکمه‌ها، آیکون‌ها، جست‌وجو و موارد پیشرفته دیگر

en: Different menus for logged-in users
fa: فهرست‌های متفاوت برای کاربران واردشده

en: Mega-menus for better navigation
fa: مگامنوها برای ناوبری بهتر

en: Color switcher to add dark mode
fa: تغییر‌دهنده رنگ برای افزودن حالت تیره

en: Get Advanced Footer Controls
fa: کنترل‌های پیشرفته پابرگ را دریافت کنید

en: Multiple Widgets, Buttons, Dividers
fa: چندین ابزارک، دکمه و جداکننده

en: Advanced Customization Options
fa: گزینه‌های سفارشی‌سازی پیشرفته

en: By clicking <b>"Start Building Now,"</b> you agree to install and activate the <b>Starter Templates</b> plugin.
fa: با کلیک روی <b>«همین حالا شروع به ساختن کنید»</b>، با نصب و فعال‌سازی افزونه <b>Starter Templates</b> موافقت می‌کنید.

en: No complicated setup, no waiting - just a smooth, hassle-free way to bring your website to life. Follow a few quick steps, and you’ll be up and running in no time!
fa: بدون راه‌اندازی پیچیده و بدون انتظار — فقط یک مسیر روان و بی‌دردسر برای جان بخشیدن به وب‌سایت شما. چند گام سریع را دنبال کنید و خیلی زود سایت شما آماده خواهد بود!

en: Your Website, Ready in Minutes - Let’s Start!
fa: وب‌سایت شما در چند دقیقه آماده است — شروع کنیم!

en: Thank you for choosing Astra!
fa: از اینکه Astra را انتخاب کردید سپاسگزاریم!

en: Get Full Control Over Product Pages
fa: کنترل کامل بر برگه‌های محصول را به دست بگیرید

en:  Upsells, Related & Recently Viewed Products
fa:  بیش‌فروشی‌ها، محصولات مرتبط و محصولات اخیراً مشاهده‌شده

en:  Smooth Zoom & Sticky Image Effects
fa:  افکت‌های بزرگ‌نمایی روان و تصویر چسبان

en:  Advanced Gallery Layouts
fa:  چیدمان‌های پیشرفته گالری

en: Get Sleek Storefront. Better UX
fa: یک ویترین فروشگاهی شیک داشته باشید. تجربه کاربری بهتر

en: Quantity Plus and Minus Buttons
fa: دکمه‌های افزایش و کاهش تعداد

en: Custom Coupon Text & Step Navigation
fa: متن سفارشی کوپن و ناوبری مرحله‌ای

en: Advanced Input Field Styles & Border Radius
fa: استایل‌های پیشرفته فیلد ورودی و شعاع گوشه

en: Get advanced product catalog controls
fa: کنترل‌های پیشرفته کاتالوگ محصول را دریافت کنید

en: Stylish Pagination Options
fa: گزینه‌های استایل‌دار صفحه‌بندی

en: Customizable Shop Structure Options
fa: گزینه‌های قابل سفارشی‌سازی ساختار فروشگاه

en: Flexible Toolbar & Filter Layouts
fa: چیدمان‌های انعطاف‌پذیر نوار ابزار و فیلتر

en: Multiple Shop Card Designs
fa: چندین طراحی کارت فروشگاه

en: Smarter Checkout. More Conversions
fa: تسویه‌حساب هوشمندتر. تبدیل بیشتر

en: Full Control Over Notes, Coupons & Layouts
fa: کنترل کامل بر یادداشت‌ها، کوپن‌ها و چیدمان‌ها

en: 2-Step & Distraction-Free Layouts
fa: چیدمان‌های ۲ مرحله‌ای و بدون حواس‌پرتی

en: Sticky Totals & Saved Form Data
fa: جمع کل چسبان و داده‌های ذخیره‌شده فرم

en: Optimize Your Cart for Sales
fa: سبد خرید خود را برای فروش بهینه کنید

en: Modern, Clean Cart Layout
fa: چیدمان مدرن و تمیز سبد خرید

en: Sticky Cart Totals for Better UX
fa: جمع کل چسبان سبد خرید برای تجربه کاربری بهتر

en: Continue monitoring your memory usage, especially when installing new plugins or themes.
fa: به پایش میزان استفاده از حافظه ادامه دهید، به‌ویژه هنگام نصب افزونه‌ها یا پوسته‌های جدید.

en: No action required. Your memory usage is within acceptable limits.
fa: نیازی به اقدام نیست. میزان استفاده از حافظه شما در محدوده قابل‌قبول قرار دارد.

en: For detailed instructions, visit our <a href="%s" target="_blank" rel="noopener">documentation on increasing PHP memory limit</a>.
fa: برای راهنمایی دقیق، <a href="%s" target="_blank" rel="noopener">مستندات ما درباره افزایش محدودیت حافظه PHP</a> را ببینید.

en: WooCommerce or complex site: 1GB or higher
fa: ووکامرس یا سایت پیچیده: ۱ گیگابایت یا بیشتر

en: Site with multiple plugins: 512MB
fa: سایت با چندین افزونه: ۵۱۲ مگابایت

en: Basic WordPress site: 256MB
fa: سایت وردپرسی پایه: ۲۵۶ مگابایت

en: Recommended memory limits:
fa: محدودیت‌های پیشنهادی حافظه:

en: If you have access to php.ini, change this line:
fa: اگر به php.ini دسترسی دارید، این خط را تغییر دهید:

en: Edit php.ini file
fa: ویرایش فایل php.ini

en: Add this line to your .htaccess file:
fa: این خط را به فایل .htaccess خود اضافه کنید:

en: Edit .htaccess file
fa: ویرایش فایل .htaccess

en: Add this line to your wp-config.php file (before the "/* That's all, stop editing!" line):
fa: این خط را به فایل wp-config.php خود اضافه کنید (پیش از خط "/* That's all, stop editing!" ):

en: Edit wp-config.php file
fa: ویرایش فایل wp-config.php

en: The easiest solution is to ask your hosting provider to increase your PHP memory limit to at least %s.
fa: ساده‌ترین راه‌حل این است که از ارائه‌دهنده هاست خود بخواهید محدودیت حافظه PHP شما را دست‌کم به %s افزایش دهد.

en: How to increase PHP memory limit:
fa: چگونه محدودیت حافظه PHP را افزایش دهید:

en: Your memory usage is within acceptable limits. The Astra theme and your plugins have sufficient memory to operate properly.
fa: میزان استفاده از حافظه شما در محدوده قابل‌قبول قرار دارد. پوسته Astra و افزونه‌های شما حافظه کافی برای عملکرد صحیح دارند.

en: Your site is using %1$s of %2$s available PHP memory (%3$s%%). You have %4$s remaining.
fa: سایت شما از %1$s از %2$s حافظه PHP موجود (%3$s%%) استفاده می‌کند. %4$s باقی مانده است.

en: While your site is currently functioning, this high memory usage puts you at risk of crashes and errors, especially when using memory-intensive features like the customizer, page builders, or plugins.
fa: با اینکه سایت شما در حال حاضر کار می‌کند، این مصرف بالای حافظه شما را در معرض خطر از کار افتادن و بروز خطا قرار می‌دهد، به‌ویژه هنگام استفاده از قابلیت‌های پرمصرفی مانند سفارشی‌ساز، صفحه‌سازها یا افزونه‌ها.

en: <strong>About PHP Memory:</strong> PHP memory limit determines how much memory your website can use. Themes, plugins, and WordPress core all consume memory. When the limit is reached, your site may display errors or stop working.
fa: <strong>درباره حافظه PHP:</strong> محدودیت حافظه PHP مشخص می‌کند وب‌سایت شما تا چه میزان می‌تواند از حافظه استفاده کند. پوسته‌ها، افزونه‌ها و هسته وردپرس همگی از حافظه استفاده می‌کنند. وقتی این محدودیت پر شود، ممکن است سایت شما خطا نمایش دهد یا از کار بیفتد.

en: Your site is using %1$s of %2$s available PHP memory (%3$s%%). Only %4$s remaining.
fa: سایت شما از %1$s از %2$s حافظه PHP موجود (%3$s%%) استفاده می‌کند. فقط %4$s باقی مانده است.

en: Memory usage is within acceptable limits
fa: میزان استفاده از حافظه در محدوده قابل‌قبول است

en: High memory usage detected
fa: مصرف بالای حافظه شناسایی شد

en: Astra Theme Memory Usage
fa: میزان استفاده از حافظه توسط پوسته Astra

en: Learn how to increase your PHP memory
fa: یاد بگیرید چگونه حافظه PHP خود را افزایش دهید

en: We recommend increasing it to at least %s for best performance.
fa: برای بهترین عملکرد، توصیه می‌کنیم آن را دست‌کم به %s افزایش دهید.

en: Your site is nearing its PHP memory limit, which may affect stability.
fa: سایت شما به محدودیت حافظه PHP خود نزدیک شده است و این موضوع ممکن است بر پایداری آن اثر بگذارد.

en: 🔔 PHP Memory Limit Notice
fa: 🔔 اعلان محدودیت حافظه PHP

en: Changes to 'Hide Title' will automatically sync with Astra’s 'Disable Title' option.
fa: تغییرات «پنهان‌کردن عنوان» به‌صورت خودکار با گزینه «غیرفعال‌کردن عنوان» در Astra همگام خواهد شد.

en: Love it
fa: عاشقشم

en: Hate it
fa: ازش بدم میاد

en: How would you rate Astra? Love it, hate it, or somewhere in between? Your honest answer helps us understand how were doing.
fa: Astra را چطور ارزیابی می‌کنید؟ عاشقش هستید، از آن بدتان می‌آید یا چیزی بین این دو؟ پاسخ صادقانه شما به ما کمک می‌کند بفهمیم عملکردمان چطور بوده است.

en: Quick Question
fa: یک سؤال سریع

en: Thanks for using Astra! Got feedback or suggestions to make it even better? We’d love to hear from you.
fa: از اینکه از Astra استفاده می‌کنید سپاسگزاریم! بازخورد یا پیشنهادی دارید که آن را حتی بهتر کند؟ خوشحال می‌شویم از شما بشنویم.

en: Start Building Now
fa: همین حالا شروع به ساختن کنید

en: Preview Changes
fa: پیش‌نمایش تغییرات

en: Sticky Header Rows
fa: ردیف‌های سربرگ چسبان

en: Container style will apply only when layout is set to either Normal or Narrow.
fa: استایل باکس فقط زمانی اعمال می‌شود که چیدمان روی «عادی» یا «باریک» تنظیم شده باشد.

en: Note: A subtle shadow is added in this preview so white logos remain visible.
fa: نکته: یک سایه ملایم در این پیش‌نمایش اضافه شده است تا لوگوهای سفید همچنان قابل مشاهده باشند.

en: Create professional designed pixel perfect websites in minutes. Get access to 300+ pre-made full website templates for your favorite page builder.
fa: در عرض چند دقیقه وب‌سایت‌های حرفه‌ای و پیکسل‌-کامل (Pixel Perfect) بسازید. به بیش از ۳۰۰ قالب کامل وب‌سایت آماده برای صفحه‌ساز موردعلاقه‌تان دسترسی پیدا کنید.

en: Say goodbye to slow checkouts – boost sales with a smooth, hassle-free experience.
fa: با تسویه‌حساب‌های کند خداحافظی کنید — فروش خود را با تجربه‌ای روان و بی‌دردسر افزایش دهید.

en: Modern Cart: A smarter way to sell
fa: Modern Cart: روشی هوشمندتر برای فروش

en: This request is only allowed in the Customizer screen.
fa: این درخواست فقط در صفحه سفارشی‌ساز مجاز است.

en: You are not allowed to access this resource.
fa: شما مجاز به دسترسی به این منبع نیستید.

en: Extend Elementor with premium widgets.
fa: Elementor را با ابزارک‌های پریمیوم گسترش دهید.

en: Sell products, services, subscriptions & more.
fa: محصولات، خدمات، اشتراک‌ها و موارد بیشتر را بفروشید.

en: Search?
fa: جستجو؟

en: Search Page
fa: صفحهٔ جستجو

en: Search button
fa: دکمهٔ جستجو

en: WooCommerce Product Pages
fa: برگهٔ محصولات ووکامرس

en: Archive excerpt
fa: چکیده بایگانی

en: Post Types
fa: انواع نوشته

en: Extended spacing
fa: فاصله‌گذاری گسترده

en: Extended typography
fa: تایپوگرافی گسترده

en: Archive pagination
fa: صفحه‌بندی بایگانی

en: Custom image size
fa: اندازه سفارشی تصویر

en: Extended Meta Options
fa: گزینه‌های گسترده فراداده

en: This page uses the Transparent Header. Click below to customize.
fa: این برگه از سربرگ شفاف استفاده می‌کند. برای سفارشی‌سازی روی دکمه زیر کلیک کنید.

en: Logo is set in the Transparent Header Section. Click below to customize it.
fa: لوگو در بخش سربرگ شفاف تنظیم شده است. برای سفارشی‌سازی آن روی دکمه زیر کلیک کنید.

note: translators: %d: menu index number
en: Menu %d Site Navigation
fa: ناوبری سایت فهرست %d

en: Secondary Site Navigation
fa: ناوبری فرعی سایت

en: Primary Site Navigation
fa: ناوبری اصلی سایت

en: Pages
fa: برگه‌ها

en: Latest Posts Page
fa: برگه آخرین نوشته‌ها

en: Blog page?
fa: برگه وبلاگ؟

en: Archive Pages
fa: برگه‌های بایگانی

en: Disable on
fa: غیرفعال‌سازی در

en: 404 Page?
fa: برگه ۴۰۴؟

en: Singular?
fa: تکی؟

en: Single Post?
fa: نوشته تکی؟

en: Single Page?
fa: برگه تکی؟

en: Archive?
fa: بایگانی؟

en: Blog / Posts Page?
fa: برگه وبلاگ / نوشته‌ها؟

en: Home Page?
fa: برگه خانه؟

en: Enable on
fa: فعال‌سازی در

en: Color Switcher
fa: تغییردهندهٔ رنگ

en: Posts
fa: نوشته‌ها

en: Other
fa: دیگر

en: Quick Feedback
fa: بازخورد سریع

en: Could you please specify which plugin?
fa: لطفاً مشخص کنید کدام افزونه؟

en: I found a better alternative plugin.
fa: یک افزونه جایگزین بهتر پیدا کردم.

en: The plugin isn't working properly.
fa: افزونه به‌درستی کار نمی‌کند.

en: Skip & Deactivate
fa: رد کردن و غیرفعال‌سازی

en: Submit & Deactivate
fa: ارسال و غیرفعال‌سازی

note: translators: %1$s: link html start, %2$s: link html end
en: Need help from our experts? %1$sClick here to contact us.%2$s
fa: به کمک کارشناسان ما نیاز دارید؟ %1$sبرای تماس با ما اینجا کلیک کنید.%2$s

en: If you have a moment, please share why you are deactivating the plugin.
fa: اگر فرصت دارید، لطفاً دلیل غیرفعال‌سازی افزونه را با ما به اشتراک بگذارید.

en: Oops! Something went wrong. Please refresh the page and try again.
fa: اوه! مشکلی پیش آمد. لطفاً صفحه را تازه‌سازی کنید و دوباره تلاش کنید.

en: Please tell us more details.
fa: لطفاً جزئیات بیشتری به ما بگویید.

en: Please tell us more about the feature.
fa: لطفاً درباره این ویژگی جزئیات بیشتری به ما بگویید.

en: It's missing a specific feature.
fa: یک ویژگی مشخص را ندارد.

en: Could you please specify which theme?
fa: لطفاً مشخص کنید کدام پوسته؟

en: I found a better alternative theme.
fa: یک پوسته جایگزین بهتر پیدا کردم.

en: Please tell us more about what went wrong?
fa: لطفاً بیشتر توضیح دهید چه مشکلی پیش آمده است؟

en: The theme isn't working properly.
fa: پوسته به‌درستی کار نمی‌کند.

en: How can we assist you?
fa: چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

en: This is a temporary deactivation for testing.
fa: این یک غیرفعال‌سازی موقت برای آزمایش است.

en: Read: %s
fa: خواندن: %s

en: Untitled Post
fa: نوشته بدون عنوان

en: Invalid notice ID.
fa: شناسه اعلامیه نامعتبر است.

en: Visible Search Result
fa: نتیجه جستجوی قابل مشاهده

en: Plugin installation function not found.
fa: تابع نصب افزونه یافت نشد.

en: Plugin slug is missing.
fa: نامک افزونه گمشده است.

[ctx: Blogs: Author Prefix Label]
en: %astra%
fa: %آسترا%

en: Note: This is not applicable on Transparent and Sticky Headers!
fa: توجه: این مورد در سربرگ‌های شفاف و چسبیده قابل اجرا نیست!

en: Move Body
fa: انتقال بدنه

en: Other Supporting
fa: پشتیبانی دیگر:

en: Subtle Background
fa: زمینه مبهم (سطحی روشن)

en: Alternate Background
fa: زمینه جایگزین

en: Secondary Background
fa: زمینه فرعی

en: Primary Background
fa: زمینه اصلی

en: Enable to shift the body content when the off-canvas menu opens.
fa: وقتی منوی خارج از بوم باز می شود، تغییر محتوای بدنه را فعال کنید.

en: Alternate Brand
fa: نشان تجاری جایگزین

en: Divider 2
fa: تقسیم‌کنندۀ ۲

en: Divider 3
fa: تقسیم‌کنندۀ ۳

en: Copyright [copyright] [current_year] [site_title] | Powered by [theme_author]
fa: کپی‌رایت [copyright] [current_year] [site_title] | قدرت گرفته توسط [theme_author]

en: Divider 1
fa: تقسیم‌کننده ۱

en: Button 1
fa: دکمه ۱

en: Widget 6
fa: ابزارک ششم

en: Widget 5
fa: ابزارک پنجم

en: Widget 4
fa: ابزارک چهارم

en: Widget 3
fa: ابزارک سوم

en: HTML 3
fa: کد HTML سوم

en: Button 2
fa: دکمه ۲

en: Language Switcher
fa: تغییر دهنده زبان

en: Rate the Theme
fa: به پوسته امتیاز دهید

en: Nonce verification failed.
fa: تأیید نشدن انجام نشد.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
fa: متاسفم، شما مجاز به انجام این کار نیستید.

en: Thanks a lot for your feedback! 😍
fa: با سپاس فراوان از بازخورد شما! 😍

en: Thank you for your feedback
fa: سپاس از بازخورد شما

en: We value your input. How can we improve your experience?
fa: ما برای ورودی شما ارزش قائل هستیم. چگونه می‌توانیم تجربه شما را بهبود بخشیم؟

en:  reviews
fa:  نقد و بررسی‌ها

en: Count + Text
fa: تعداد + متن

en: Review Count
fa: تعداد بازبینی

en:  review
fa:  بررسی کنید

en: Configuring
fa: در حال پیکربندی

en: The future will belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
fa: آینده متعلق به کسانی است که به زیبایی رویاهایشان ایمان دارند.

en: Explore different font families, sizes, weights, and styles to find the perfect combination that encapsulates the essence of your brand. With each adjustment, see how your message transforms, becoming a powerful reflection of your identity and vision.
fa: انواع خانواده‌های فونت، اندازه‌ها، وزن‌ها و سبک‌های مختلف را کاوش کنید تا ترکیب مناسبی که جوهر برند شما را در بر می‌گیرد، پیدا کنید. با هر تنظیم، ببینید که چگونه پیام شما تغییر می‌کند و به بازتابی قدرتمند از هویت و دیدگاه شما تبدیل می‌شود.

en: Here's how the body text will look like on your website. You can customize the typography to match your brand personality. Whether you aim for a modern and sleek appearance or a more traditional and elegant feel, the right typography sets the tone for your content.
fa: این‌گونه متن بدنه در وب‌سایت شما به نظر خواهد رسید. شما می‌توانید تایپوگرافی را برای مطابقت با شخصیت برند خود سفارشی کنید. چه به دنبال ظاهری مدرن و شیک باشید و چه احساس سنتی و مجللی، تایپوگرافی مناسب لحن محتوای شما را تعیین می‌کند.

en: Extra
fa: اضافی

en: Brand
fa: برند

en: Alt Brand
fa: جایگزین برند

en: Secondary
fa: فرعی

en: Style Guide
fa: راهنمای سبک

en: Subtle BG
fa: BG ظریف

en: Unordered List
fa: لیست نامرتب

en: Quote
fa: نقل‌ِقول

en: List Item 3
fa: مورد فهرست ۳

en: List Item 2
fa: مورد فهرست ۲

en: List Item 1
fa: مورد فهرست ۱

en: Product
fa: محصول

en: Convert WooCommerce variation dropdown attributes into attractive swatches instantly.
fa: ویژگی‌های کشویی ووکامرس را فوراً به نمونه‌های جذاب تبدیل کنید.

en: Build high-converting E-Commerce stores with CartFlows, the ultimate checkout and funnel builder.
fa: با CartFlows، سازنده نهایی پرداخت و قیف، فروشگاه‌های تجارت الکترونیکی با قابلیت تبدیل بالا بسازید.

en: For
fa: برای

en: Capture emails at checkout and send follow-up emails to recover lost revenue.
fa: هنگام تسویه‌حساب، ایمیل‌ها را ضبط کنید و ایمیل‌های بعدی را برای بازیابی درآمد از دست رفته ارسال کنید.

en: Upsells
fa: به فروش می رساند

en: Title Area
fa: ناحیۀ عنوان

en: Collections
fa: مجموعه‌ها

en: This responsive cart click option will work for tablet and mobile in same way
fa: این گزینه کلیک سبد خرید پاسخگو برای تبلت و موبایل به همین صورت کار می کند

en: Responsive Cart Click Action
fa: عملکرد کلیک سبد خرید پاسخگو

en: It would not be effective if transparent header is enabled.
fa: اگر هدر شفاف فعال باشد موثر نخواهد بود.

en: Disable on Front Page?
fa: در صفحه اول غیرفعال شود؟

en: Close
fa: بستن

en: Logo SVG Icon Color
fa: رنگ نماد آرم SVG

en: When using Custom SVG code, do not include few attributes such as "width", "height", and "fill" in your custom svg code to utilize existing customizer controls.
fa: هنگام استفاده از کد SVG سفارشی، برای استفاده از کنترل‌های سفارشی‌ساز موجود، ویژگی‌های کمی مانند "عرض"، "ارتفاع" و "پر" را در کد svg سفارشی خود وارد نکنید.

en: Lifestyle
fa: سبک زندگی

en: Business
fa: تجارت

en: Brands
fa: برندها

en: Yandex International
fa: یاندکس بین المللی

en: Yandex
fa: یاندکس

en: Yahoo Logo
fa: نماد یاهو

en: Y Combinator
fa: Y ترکیبی

en: Xmarks Lines
fa: خطوط Xmarks

en: X Ray
fa: اشعه ایکس

en: Worm
fa: کرم

en: Wordpress Simple
fa: نمونه وردپرس

en: Windows
fa: پنجره

en: Window Restore
fa: بازیابی پنجره

en: Window Maximize
fa: حداکثر کردن پنجره

en: Window Minimize
fa: حداقل کردن پنجره

en: Wind
fa: باد

en: What's App
fa: واتس آپ

en: Weight Scale
fa: ترازو وزن

en: Weight Hanging
fa: آویزان وزن

en: Water
fa: آب

en: Watchman Monitoring
fa: نظارت نگهبان

en: Warehouse
fa: انبار

en: Vr Cardboard
fa: تخته مقوا Vr

en: Volume Xmark
fa: حجم Xmark

en: Volume Off
fa: صدا خاموش

en: Volume Low
fa: حجم کم

en: Volume High
fa: حجم بالا

en: Volleyball
fa: والیبال

en: Volcano
fa: آتشفشان

en: Voicemail
fa: پست صوتی

en: Virus Slash
fa: ویروس اسلش

en: Virus Covid Slash
fa: ویروس کووید اسلش

en: Virus Covid
fa: ویروس کوید

en: Virus
fa: ویروس

en: Video Slash
fa: اسلش ویدیویی

en: Viber
fa: ویبر

en: Vial Virus
fa: ویروس ویال

en: Vial Circle Check
fa: بررسی دایره ویال

en: Users
fa: کاربران

en: Education
fa: آموزش و پرورش

en: Environment
fa: محیط زیست

en: Header Presets
fa: از پیش تنظیم هدر

en: Logo SVG Gap
fa: لوگو SVG Gap

en: Logo SVG Icon
fa: نماد SVG

en: Science
fa: علم

en: Train Tram
fa: تراموا قطار

en: Transgender
fa: ترنسجندر

en: Trash Arrow Up
fa: پیکان سطل زباله به بالا

en: Trash Can
fa: سطل زباله

en: Trash Can Arrow Up
fa: پیکان سطل زباله به بالا

en: Travel
fa: سفر کنید

en: Tree
fa: درخت

en: Tree City
fa: شهر درختی

en: Trello
fa: ترلو

en: Triangle Exclamation
fa: تعجب مثلثی

en: Truck
fa: کامیون

en: Truck Arrow Right
fa: پیکان کامیون به سمت راست

en: Truck Droplet
fa: قطره کامیون

en: Truck Fast
fa: کامیون سریع

en: Truck Field
fa: میدان کامیون

en: Truck Field Un
fa: میدان کامیون Un

en: Truck Front
fa: جلو کامیون

en: Truck Medical
fa: پزشکی کامیون

en: Truck Monster
fa: هیولا کامیون

en: Truck Moving
fa: جابجایی کامیون

en: Truck Pickup
fa: وانت کامیون

en: Truck Plane
fa: هواپیمای کامیون

en: Truck Ramp Box
fa: جعبه رمپ کامیون

en: Turkish Lira Sign
fa: علامت لیر ترکیه

en: Turn Down
fa: پایین بیاورید

en: Turn Up
fa: روشن کردن

en: Tv
fa: تلویزیون

en: Twitch
fa: تکان دادن

en: Typo3
fa: تایپ 3

en: Uber
fa: اوبر

en: Ubuntu
fa: اوبونتو

en: Umbraco
fa: آمبراکو

en: Umbrella
fa: چتر

en: Umbrella Beach
fa: ساحل چتر

en: Uncharted Software
fa: نرم افزار Uncharted

en: United States Postal Service
fa: خدمات پستی ایالات متحده

en: Unity 3D
fa: یونیتی 3 بعدی

en: Universal Access
fa: دسترسی جهانی

en: Unlock Keyhole
fa: سوراخ کلید را باز کنید

en: Unsplash
fa: پاشیدن

en: Untappd
fa: استفاده نشده

en: Up Down
fa: بالا پایین

en: Up Down Left Right
fa: بالا پایین چپ راست

en: Up Long
fa: تا طولانی

en: Up Right And Down Left From Center
fa: بالا راست و پایین چپ از مرکز

en: Up Right From Square
fa: سمت راست از میدان

en: Upload
fa: آپلود کنید

en: UPS
fa: یو پی اس

en: us-Sunnah Foundation
fa: ما-بنیاد سنت

en: Use Logo SVG Icon
fa: از نماد SVG Logo استفاده کنید

en: User
fa: کاربر

en: User Astronaut
fa: کاربر فضانورد

en: User Check
fa: بررسی کاربر

en: User Clock
fa: ساعت کاربر

en: User Doctor
fa: دکتر کاربر

en: User Gear
fa: دنده کاربر

en: User Graduate
fa: فارغ التحصیل کاربر

en: User Group
fa: گروه کاربر

en: User Injured
fa: کاربر آسیب دیده

en: User Large
fa: کاربر بزرگ

en: User Large Slash
fa: اسلش بزرگ کاربر

en: User Lock
fa: قفل کاربر

en: User Minus
fa: کاربر منهای

en: User Ninja
fa: کاربر نینجا

en: User Nurse
fa: پرستار کاربر

en: User Pen
fa: قلم کاربر

en: User Plus
fa: کاربر پلاس

en: User Shield
fa: سپر کاربر

en: User Slash
fa: اسلش کاربر

en: User Tag
fa: برچسب کاربر

en: User Tie
fa: کراوات کاربر

en: User Xmark
fa: کاربر Xmark

en: Users Between Lines
fa: کاربران بین خطوط

en: Users Gear
fa: دنده کاربران

en: Users Line
fa: خط کاربران

en: Users Rays
fa: اشعه های کاربران

en: Users Rectangle
fa: مستطیل کاربران

en: Users Slash
fa: اسلش کاربران

en: Users Viewfinder
fa: نمایاب کاربران

en: Utensils
fa: ظروف

en: Vaadin
fa: وادین

en: Van Shuttle
fa: از شاتل

en: Vector Square
fa: مربع وکتور

en: Venus
fa: زهره

en: Venus Double
fa: ونوس دوبل

en: Venus Mars
fa: زهره مریخ

en: Vest Patches
fa: تکه های جلیقه

en: Walkie Talkie
fa: واکی تاکی

en: Wallet
fa: کیف پول

en: Wand Magic Sparkles
fa: عصای جادویی درخشش

en: Wizards of the Coast
fa: جادوگران ساحل

en: Yin Yang
fa: یین یانگ

en: WordPress Logo
fa: نمایه وردپرس

en: Viruses
fa: ویروس‌ها

en: Trash
fa: زباله‌دان

en: Sign up
fa: ثبت نام

en: Log in
fa: ورود

en: Communication
fa: ارتباطات

en: Won Sign
fa: علامت وون

en: User Secret
fa: کلید مخفی کاربر

en: Text Width
fa: عرض متن

en: Table
fa: جدول

en: Store
fa: فروشگاه

en: Section
fa: بخش

en: School
fa: مدرسه

en: Text Height
fa: ارتفاع متن

en: Table List
fa: فهرست جدول

en: Language
fa: زبان

en: Map
fa: نقشه

en: Paragraph
fa: پاراگراف

en: Route
fa: مسیر

en: Alternate Pied Piper Logo (Old)
fa: لوگوی جایگزین Pied Piper (قدیمی)

en: Font Awesome in Square
fa: فونت عالی در میدان

en: Font Awesome in Square with Stroke Outline
fa: فونت عالی در مربع با طرح کلی Stroke

en: Google Play
fa: گوگل پلی

en: Google Plus
fa: گوگل پلاس

en: Google Plus G
fa: گوگل پلاس جی

en: Google Wallet
fa: کیف پول گوگل

en: Gopuram
fa: گوپورام

en: Graduation Cap
fa: سرپوش فارغ التحصیلی

en: Greater Than
fa: بزرگتر از

en: Greater Than Equal
fa: بزرگتر از برابر

en: Grip
fa: گرفتن

en: Grip Lines
fa: خطوط دستگیره

en: Grip Lines Vertical
fa: خطوط دستگیره عمودی

en: Grip Vertical
fa: گرفتن عمودی

en: Gripfire, Inc.
fa: گریپ فایر، شرکت

en: Group Arrows Rotate
fa: چرخش فلش های گروهی

en: Grunt
fa: غرغر کردن

en: Guarani Sign
fa: علامت گوارانی

en: Guilded
fa: صنفی

en: Guitar
fa: گیتار

en: Gulp
fa: گلپ

en: Gun
fa: تفنگ

en: Hacker News
fa: اخبار هکرها

en: Hackerrank
fa: رتبه هکر

en: Hammer
fa: چکش

en: Hamsa
fa: همسا

en: Hand
fa: دست

en: Hand Back Fist
fa: دست پشت مشت

en: Hand Dots
fa: نقطه های دست

en: Hand Fist
fa: مشت دست

en: Hand Holding
fa: دست نگه داشتن

en: Hand Holding Dollar
fa: دست نگه داشتن دلار

en: Hand Holding Droplet
fa: قطره نگهدارنده دست

en: Hand Holding Hand
fa: دست نگه داشتن دست

en: Hand Holding Heart
fa: دست نگه داشتن قلب

en: Hand Lizard
fa: مارمولک دست

en: Hand Middle Finger
fa: انگشت وسط دست

en: Hand Peace
fa: صلح دست

en: Hand Point Down
fa: دست به پایین اشاره کنید

en: Hand Point Left
fa: نقطه دست چپ

en: Hand Point Right
fa: نقطه دست راست

en: Hand Point Up
fa: دست اشاره به بالا

en: Hand Pointer
fa: اشاره گر دست

en: Hand Scissors
fa: قیچی دست

en: Hand Sparkles
fa: برق های دست

en: Hand Spock
fa: دست اسپاک

en: Handcuffs
fa: دستبند

en: Hands
fa: دست ها

en: Hands Asl Interpreting
fa: تفسیر دست اصل

en: Hands Bound
fa: دست بسته

en: Hands Bubbles
fa: حباب های دست

en: Hands Clapping
fa: دست زدن

en: Hands Holding
fa: دست نگه داشتن

en: Hands Holding Child
fa: دستان کودک

en: Hands Holding Circle
fa: دایره نگه داشتن دست

en: Hands Praying
fa: دست در حال دعا

en: Handshake
fa: دست دادن

en: Handshake Angle
fa: زاویه دست دادن

en: Handshake Simple
fa: دست دادن ساده

en: Handshake Simple Slash
fa: دست دادن ساده اسلش

en: Handshake Slash
fa: اسلش دست دادن

en: Hanukiah
fa: هانوکیا

en: Hard Drive
fa: هارد دیسک

en: Hashnode
fa: هشتگ

en: Hashtag
fa: هشتگ

en: Hat Cowboy
fa: کلاه کابوی

en: Hat Cowboy Side
fa: کلاه کابوی سمت

en: Hat Wizard
fa: جادوگر کلاه

en: Head Side Cough
fa: سرفه پهلو

en: Head Side Cough Slash
fa: بریده بریده سرفه سمت سر

en: Head Side Mask
fa: ماسک کنار سر

en: Head Side Virus
fa: ویروس سمت سر

en: Headphones
fa: هدفون

en: Headphones Simple
fa: هدفون ساده

en: Headset
fa: هدست

en: Heart
fa: قلب

en: Heart Circle Bolt
fa: پیچ دایره قلب

en: Heart Circle Check
fa: بررسی دایره قلب

en: Heart Circle Exclamation
fa: تعجب دایره قلب

en: Heart Circle Minus
fa: دایره قلب منهای

en: Heart Circle Plus
fa: دایره قلب پلاس

en: Heart Circle Xmark
fa: دایره قلب Xmark

en: Heart Crack
fa: ترک قلب

en: Heart Pulse
fa: نبض قلب

en: Helicopter
fa: هلیکوپتر

en: Helicopter Symbol
fa: نماد هلیکوپتر

en: Helmet Safety
fa: ایمنی کلاه

en: Highlighter
fa: هایلایتر

en: Hill Avalanche
fa: بهمن تپه

en: Hill Rockslide
fa: سرسره سنگ تپه

en: Hippo
fa: اسب آبی

en: Hive Blockchain Network
fa: شبکه بلاک چین Hive

en: Hockey Puck
fa: کیک هاکی

en: Holly Berry
fa: هالی بری

en: Hornbill
fa: نوک شاخ

en: Horse
fa: اسب

en: Horse Head
fa: سر اسب

en: Hospital
fa: بیمارستان

en: Hospital User
fa: کاربر بیمارستان

en: Hot Tub Person
fa: شخص وان آب گرم

en: Hotdog
fa: هات داگ

en: Hotel
fa: هتل

en: Hourglass
fa: ساعت شنی

en: Hourglass End
fa: پایان ساعت شنی

en: Hourglass Start
fa: شروع ساعت شنی

en: House
fa: خانه

en: House Chimney
fa: دودکش خانه

en: House Chimney Crack
fa: ترک دودکش خانه

en: House Chimney Medical
fa: طبی دودکش خانه

en: House Chimney User
fa: کاربر دودکش خانه

en: House Chimney Window
fa: پنجره دودکش خانه

en: House Circle Check
fa: بررسی دایره خانه

en: House Circle Exclamation
fa: تعجب دایره خانه

en: House Circle Xmark
fa: دایره خانه Xmark

en: House Crack
fa: ترک خانه

en: House Fire
fa: آتش سوزی خانه

en: House Flag
fa: پرچم خانه

en: House Flood Water
fa: آب سیل خانه

en: House Flood Water Circle Arrow Right
fa: پیکان دایره ای سیلاب خانه به سمت راست

en: House Laptop
fa: لپ تاپ خانگی

en: House Lock
fa: قفل خانه

en: House Medical
fa: پزشکی خانه

en: House Medical Circle Check
fa: چک دایره پزشکی خانه

en: House Medical Circle Exclamation
fa: تعجب دایره پزشکی خانه

en: House Medical Circle Xmark
fa: دایره پزشکی خانه Xmark

en: House Medical Flag
fa: پرچم پزشکی خانه

en: House Signal
fa: سیگنال خانه

en: House Tsunami
fa: سونامی خانه

en: House User
fa: کاربر خانگی

en: Houzz
fa: حوض

en: HTML 5 Logo
fa: لوگوی HTML 5

en: Hurricane
fa: طوفان

en: Ice Cream
fa: بستنی

en: Id Badge
fa: نشان شناسه

en: Id Card
fa: کارت شناسایی

en: Id Card Clip
fa: گیره کارت شناسایی

en: Igloo
fa: ایگلو

en: Image Portrait
fa: تصویر پرتره

en: Images
fa: تصاویر

en: Inbox
fa: صندوق ورودی

en: Indent
fa: تورفتگی

en: Indian Rupee Sign
fa: علامت روپیه هند

en: Industry
fa: صنعت

en: Info
fa: اطلاعات

en: Intercom
fa: اینترکام

en: Internet-explorer
fa: اینترنت کاوشگر

en: Itunes Note
fa: آیتونز یادداشت

en: Java
fa: جاوا

en: JavaScript (JS)
fa: جاوا اسکریپت (JS)

en: Jedi Order
fa: سفارش جدی

en: Jenkis
fa: یانکی ها

en: Jet Fighter
fa: جت فایتر

en: Jet Fighter Up
fa: جت فایتر بالا

en: Jira
fa: بله

en: Joint
fa: مشترک

en: Joomla Logo
fa: لوگوی جوملا

en: Jug Detergent
fa: شوینده کوزه

en: Kaaba
fa: کعبه

en: Key
fa: کلید

en: Keybase
fa: پایگاه کلید

en: Keyboard
fa: صفحه کلید

en: Khanda
fa: عزیزم

en: Kit Medical
fa: کیت پزشکی

en: Kitchen Set
fa: ست آشپزخانه

en: Kiwi Bird
fa: پرنده کیوی

en: KORVUE
fa: CORVUE

en: Land Mine On
fa: مین روی زمین

en: Landmark
fa: نقطه عطف

en: Landmark Dome
fa: گنبد شاخص

en: Landmark Flag
fa: پرچم نقطه عطف

en: Laptop
fa: لپ تاپ

en: Laptop Code
fa: کد لپ تاپ

en: Laptop File
fa: فایل لپ تاپ

en: Laptop Medical
fa: لپ تاپ پزشکی

en: Laravel
fa: لاراول

en: Layer Group
fa: گروه لایه

en: Leaf
fa: برگ

en: Left Long
fa: چپ چپ

en: Left Right
fa: چپ راست

en: Lemon
fa: لیمو

en: Less
fa: کمتر

en: Less Than
fa: کمتر از

en: Less Than Equal
fa: کمتر از مساوی

en: Life Ring
fa: حلقه زندگی

en: Lightbulb
fa: لامپ

en: Line
fa: خط

en: Lines Leaning
fa: خطوط متمایل

en: Link Slash
fa: لینک اسلش

en: LinkedIn In
fa: لینکدین در

en: Linode
fa: لینود

en: Linux
fa: لینوکس

en: Lira Sign
fa: علامت لیر

en: List Check
fa: بررسی لیست

en: List Ol
fa: لیست Ol

en: List Ul
fa: لیست Ul

en: Litecoin Sign
fa: علامت لایت کوین

en: Location Arrow
fa: پیکان مکان

en: Location Crosshairs
fa: محل تقاطع

en: Location Dot
fa: نقطه مکان

en: Location Pin
fa: پین مکان

en: Location Pin Lock
fa: قفل پین مکان

en: Lock
fa: قفل

en: Lock Open
fa: قفل باز

en: Locust
fa: ملخ

en: Lungs
fa: ریه ها

en: Lungs Virus
fa: ویروس ریه

en: Magento
fa: مجنتو

en: Magnet
fa: آهنربا

en: Magnifying Glass
fa: ذره بین

en: Magnifying Glass Arrow Right
fa: پیکان ذره بین به سمت راست

en: Magnifying Glass Chart
fa: نمودار ذره بین

en: Magnifying Glass Dollar
fa: دلار ذره بین

en: Magnifying Glass Location
fa: مکان ذره بین

en: Magnifying Glass Minus
fa: ذره بین منهای

en: Magnifying Glass Plus
fa: ذره بین پلاس

en: Manat Sign
fa: علامت منات

en: Mandalorian
fa: ماندالوریان

en: Map Location
fa: موقعیت مکانی نقشه

en: Map Location Dot
fa: نقطه مکان نقشه

en: Map Pin
fa: پین نقشه

en: Markdown
fa: مارک داون

en: Marker
fa: نشانگر

en: Mars
fa: مریخ

en: Mars And Venus
fa: مریخ و زهره

en: Mars And Venus Burst
fa: مریخ و زهره ترکید

en: Mars Double
fa: مریخ دوبل

en: Mars Stroke
fa: سکته مغزی مریخ

en: Mars Stroke Right
fa: مریخ سکته مغزی راست

en: Mars Stroke Up
fa: مریخ سکته کرد

en: Martini Glass
fa: شیشه مارتینی

en: Martini Glass Citrus
fa: مرکبات شیشه ای مارتینی

en: Martini Glass Empty
fa: شیشه خالی مارتینی

en: Mask
fa: ماسک

en: Mask Face
fa: صورت ماسک

en: Mask Ventilator
fa: ماسک ونتیلاتور

en: Masks Theater
fa: تئاتر ماسک

en: Mastodon
fa: ماستودون

en: Material Design for Bootstrap
fa: طراحی متریال برای بوت استرپ

en: Mattress Pillow
fa: بالش تشک

en: Maximize
fa: به حداکثر رساندن

en: Medal
fa: مدال

en: Meetup
fa: ملاقات

en: Megaport
fa: مگاپورت

en: Memory
fa: حافظه

en: Mendeley
fa: مندلی

en: Menorah
fa: منورا

en: Mercury
fa: عطارد

en: Message
fa: پیام

en: Meteor
fa: شهاب

en: Micro.blog
fa: میکرو.وبلاگ

en: Microchip
fa: ریزتراشه

en: Microphone
fa: میکروفون

en: Microphone Lines
fa: خطوط میکروفون

en: Microphone Lines Slash
fa: خطوط میکروفون بریده بریده

en: Microphone Slash
fa: اسلش میکروفون

en: Microscope
fa: میکروسکوپ

en: Microsoft
fa: مایکروسافت

en: Minimize
fa: به حداقل رساندن

en: Minus
fa: منهای

en: Mitten
fa: وسط

en: Mix
fa: مخلوط کنید

en: Mixer
fa: میکسر

en: Mizuni
fa: میزونی

en: Mobile button
fa: دکمه موبایل

en: Mobile Retro
fa: موبایل یکپارچهسازی با سیستمعامل

en: Mobile screen
fa: صفحه نمایش موبایل

en: Mobile Screen Button
fa: دکمه صفحه نمایش موبایل

en: Monero
fa: مونرو

en: Money Bill
fa: قبض پول

en: Money Bill 1
fa: قبض پول 1

en: Money Bill 1 Wave
fa: پول بیل 1 موج

en: Money Bill Transfer
fa: حواله صورتحساب

en: Money Bill Trend Up
fa: روند رو به رشد قبض پول

en: Money Bill Wave
fa: موج بیل پول

en: Money Bill Wheat
fa: پول بیل گندم

en: Money Bills
fa: صورت حساب های پول

en: Money Check
fa: چک پول

en: Money Check Dollar
fa: دلار چک پول

en: Monument
fa: بنای یادبود

en: Moon
fa: ماه

en: Mortar Pestle
fa: خمپاره انداز

en: Mosque
fa: مسجد

en: Mosquito
fa: پشه

en: Mosquito Net
fa: پشه بند

en: Motorcycle
fa: موتور سیکلت

en: Mound
fa: تپه

en: Mountain
fa: کوهستان

en: Mountain City
fa: شهر کوهستانی

en: Mountain Sun
fa: خورشید کوهستان

en: Mug Hot
fa: لیوان داغ

en: Mug Saucer
fa: سس لیوان

en: Music
fa: موسیقی

en: Naira Sign
fa: علامت نایرا

en: Napster
fa: ناپستر

en: Network Wired
fa: شبکه سیمی

en: Neuter
fa: خنثی کردن

en: Newspaper
fa: روزنامه

en: NFC Directional
fa: NFC جهت دار

en: Nfc Symbol
fa: نماد Nfc

en: Not Equal
fa: برابر نیست

en: Note Sticky
fa: یادداشت چسبنده

en: Notes Medical
fa: یادداشت های پزشکی

en: Object Group
fa: گروه شی

en: Object Ungroup
fa: اشیاء از گروه بندی خارج شوند

en: Octopus Deploy
fa: اختاپوس استقرار

en: Oil Can
fa: قوطی روغن

en: Oil Well
fa: چاه نفت

en: Old Republic
fa: جمهوری قدیم

en: Open Source Initiative
fa: ابتکار منبع باز

en: Opera
fa: اپرا

en: Optin Monster
fa: هیولای اپتین

en: Otter
fa: سمور

en: Outdent
fa: بیرونی

en: Padlet
fa: دست و پا زدن

en: page4 Corporation
fa: صفحه 4 شرکت

en: Pagelines
fa: خطوط صفحه

en: Paint Roller
fa: غلتک رنگ

en: Paintbrush
fa: قلم مو

en: Palfed
fa: پالف شده

en: Pallet
fa: پالت

en: Panorama
fa: پانوراما

en: Paper Plane
fa: هواپیمای کاغذی

en: Paperclip
fa: گیره کاغذ

en: Parachute Box
fa: جعبه چتر نجات

en: Passport
fa: پاسپورت

en: Paste
fa: چسباندن

en: Pause
fa: مکث کنید

en: Paw
fa: پنجه

en: Peace
fa: صلح

en: Pen
fa: قلم

en: Pen Clip
fa: گیره قلم

en: Pen Fancy
fa: قلم فانتزی

en: Pen Nib
fa: قلم نوک

en: Pen Ruler
fa: خط کش زیبا

en: Pen To Square
fa: قلم به میدان

en: Pencil
fa: مداد

en: People Carry Box
fa: مردم جعبه حمل می کنند

en: People Group
fa: گروه مردم

en: People Line
fa: خط مردم

en: People Pulling
fa: مردم در حال کشیدن

en: People Robbery
fa: دزدی مردم

en: People Roof
fa: پشت بام مردم

en: Pepper Hot
fa: فلفل داغ

en: PerByte
fa: پربایت

en: Percent
fa: درصد

en: Periscope
fa: پریسکوپ

en: Person
fa: شخص

en: Person Arrow Down To Line
fa: پیکان شخص از پایین به خط

en: Person Arrow Up From Line
fa: پیکان فرد از خط به بالا

en: Person Biking
fa: دوچرخه سواری شخص

en: Person Booth
fa: غرفه شخص

en: Person Burst
fa: انفجار شخص

en: Person Cane
fa: شخص عصا

en: Person Chalkboard
fa: تخته سیاه شخص

en: Person Circle Check
fa: بررسی دایره افراد

en: Person Circle Exclamation
fa: تعجب دایره ای شخص

en: Person Circle Minus
fa: دایره شخص منهای

en: Person Circle Question
fa: سوال دایره افراد

en: Person Digging
fa: شخص حفاری

en: Person Dots From Line
fa: نقطه های شخص از خط

en: Person Dress
fa: لباس شخص

en: Person Dress Burst
fa: لباس شخص پشت سر هم

en: Person Drowning
fa: غرق شدن شخص

en: Person Falling
fa: سقوط شخص

en: Person Falling Burst
fa: انفجار فرد در حال سقوط

en: Person Half Dress
fa: لباس نیم نفره

en: Person Harassing
fa: فرد آزار دهنده

en: Person Hiking
fa: پیاده روی شخصی

en: Person Military Pointing
fa: اشاره نظامی

en: Person Military Rifle
fa: تفنگ نظامی شخصی

en: Person Military To Person
fa: شخص نظامی به شخص

en: Person Praying
fa: شخص در حال دعا

en: Person Pregnant
fa: فرد باردار

en: Person Rays
fa: پرتوهای شخص

en: Person Rifle
fa: تفنگ شخص

en: Person Running
fa: شخص در حال دویدن

en: Person Shelter
fa: پناهگاه افراد

en: Person Skating
fa: اسکیت شخصی

en: Person Skiing
fa: اسکی شخصی

en: Person Skiing Nordic
fa: شخص اسکی نوردیک

en: Person Snowboarding
fa: شخص اسنوبورد

en: Person Swimming
fa: شنای شخص

en: Person Through Window
fa: شخص از طریق پنجره

en: Person Walking
fa: شخص در حال راه رفتن

en: Person Walking Arrow Loop Left
fa: حلقه پیکان راه رفتن فرد به چپ

en: Person Walking Arrow Right
fa: پیکان راه رفتن شخص به راست

en: Person Walking Dashed Line Arrow Right
fa: شخصی که پیکان خط چین راه می رود به راست

en: Person Walking Luggage
fa: چمدان پیاده روی شخصی

en: Person Walking With Cane
fa: شخصی که با عصا راه می رود

en: Peso Sign
fa: علامت پزو

en: Phabricator
fa: فابریکاتور

en: Phoenix Framework
fa: چارچوب فونیکس

en: Phoenix Squadron
fa: اسکادران فونیکس

en: Phone
fa: تلفن

en: Phone Flip
fa: تلنگر تلفن

en: Phone Slash
fa: اسلش تلفن

en: Phone Volume
fa: میزان صدای تلفن

en: Photo Film
fa: فیلم عکس

en: Pied Piper Hat (Old)
fa: کلاه پایپر (قدیمی)

en: Pied Piper Logo
fa: لوگوی Pied Piper

en: Pied Piper PP Logo (Old)
fa: لوگوی Pied Piper PP (قدیمی)

en: Piggy Bank
fa: قلک

en: Pills
fa: قرص

en: Pinterest P
fa: پینترست پی

en: Pizza Slice
fa: برش پیتزا

en: Place Of Worship
fa: محل عبادت

en: Plane
fa: هواپیما

en: Plane Arrival
fa: ورود هواپیما

en: Plane Circle Check
fa: بررسی دایره هواپیما

en: Plane Circle Exclamation
fa: تعجب دایره هواپیما

en: Plane Circle Xmark
fa: دایره هواپیما Xmark

en: Plane Departure
fa: خروج هواپیما

en: Plane Lock
fa: قفل هواپیما

en: Plane Slash
fa: هواپیما اسلش

en: Plane Up
fa: هواپیما به بالا

en: Plant Wilt
fa: پژمردگی گیاه

en: Plate Wheat
fa: گندم بشقاب

en: PlayStation
fa: پلی استیشن

en: Plug
fa: دوشاخه

en: Plug Circle Bolt
fa: پیچ دایره ای دوشاخه

en: Plug Circle Exclamation
fa: تعجب دایره ای

en: Plug Circle Plus
fa: دایره پلاس را وصل کنید

en: Plug Circle Xmark
fa: Circle Xmark را وصل کنید

en: Plus
fa: به علاوه

en: Plus Minus
fa: به علاوه منهای

en: Podcast
fa: پادکست

en: Poo Storm
fa: پو طوفان

en: Poop
fa: مدفوع

en: Power Off
fa: خاموش کردن

en: Prescription Bottle
fa: بطری نسخه

en: Prescription Bottle Medical
fa: بطری پزشکی با نسخه

en: Print
fa: چاپ کنید

en: Product Hunt
fa: شکار محصول

en: Pump Medical
fa: پمپ پزشکی

en: Pump Soap
fa: صابون پمپ

en: Puzzle Piece
fa: قطعه پازل

en: Python
fa: پایتون

en: Qrcode
fa: کد QCode

en: Quote Left
fa: نقل قول سمت چپ

en: Quote Right
fa: نقل قول درست

en: R Project
fa: پروژه R

en: Radiation
fa: تشعشع

en: Radio
fa: رادیو

en: Rainbow
fa: رنگین کمان

en: Ranking Star
fa: ستاره رتبه بندی

en: Raspberry Pi
fa: رزبری پای

en: Ravelry
fa: راولری

en: React
fa: واکنش نشان دهید

en: Rebel Alliance
fa: اتحاد شورشیان

en: Receipt
fa: رسید

en: Record Vinyl
fa: ضبط وینیل

en: Rectangle Ad
fa: تبلیغ مستطیل

en: Rectangle List
fa: لیست مستطیل

en: Rectangle Xmark
fa: مستطیل Xmark

en: Recycle
fa: بازیافت

en: red river
fa: رودخانه قرمز

en: reddit Logo
fa: لوگوی reddit

en: Registered
fa: ثبت شده است

en: Renren
fa: رنرن

en: Reply All
fa: پاسخ به همه

en: Republican
fa: جمهوری خواه

en: Resolving
fa: حل و فصل

en: Restroom
fa: سرویس بهداشتی

en: Retweet
fa: بازتوییت کنید

en: Ribbon
fa: روبان

en: Right From Bracket
fa: سمت راست از براکت

en: Right Left
fa: راست چپ

en: Right Long
fa: درست لانگ

en: Right To Bracket
fa: حق براکت

en: Ring
fa: حلقه

en: Road
fa: جاده

en: Road Barrier
fa: سد راه

en: Road Bridge
fa: پل جاده

en: Road Circle Check
fa: بررسی دایره جاده

en: Road Circle Exclamation
fa: تعجب دایره جاده

en: Road Lock
fa: قفل جاده

en: Road Spikes
fa: سنبله های جاده

en: Robot
fa: ربات

en: Rocket
fa: موشک

en: Rotate
fa: چرخش

en: Rotate Left
fa: چرخش به چپ

en: Rotate Right
fa: چرخش به راست

en: Ruble Sign
fa: علامت روبل

en: Ruler
fa: خط کش

en: Ruler Combined
fa: خط کش ترکیبی

en: Ruler Horizontal
fa: خط کش افقی

en: Ruler Vertical
fa: خط کش عمودی

en: Rust
fa: زنگ زدگی

en: Sack Dollar
fa: ساک دلار

en: Sack Xmark
fa: Xmark را اخراج کنید

en: Safari
fa: سافاری

en: Sailboat
fa: قایق بادبانی

en: Salesforce
fa: نیروی فروش

en: Satellite
fa: ماهواره

en: Satellite Dish
fa: دیش ماهواره

en: Scale Balanced
fa: مقیاس متعادل

en: Scale Unbalanced
fa: مقیاس نامتعادل

en: Scale Unbalanced Flip
fa: فلیپ نامتعادل مقیاس

en: School Circle Check
fa: بررسی دایره مدرسه

en: School Circle Exclamation
fa: تعجب دایره مدرسه

en: School Circle Xmark
fa: دایره مدرسه Xmark

en: School Flag
fa: پرچم مدرسه

en: School Lock
fa: قفل مدرسه

en: Scissors
fa: قیچی

en: Screenpal
fa: فیلمنامه

en: Screwdriver
fa: پیچ گوشتی

en: Screwdriver Wrench
fa: آچار پیچ گوشتی

en: Scroll Torah
fa: تورات را ورق بزنید

en: Sd Card
fa: کارت SD

en: Seedling
fa: نهال

en: Sellcast
fa: فروش پخش

en: Sellsy
fa: سلسی

en: Server
fa: سرور

en: Servicestack
fa: پشته سرویس

en: Shapes
fa: اشکال

en: Share From Square
fa: از میدان به اشتراک بگذارید

en: Share Nodes
fa: اشتراک گذاری گره ها

en: Sheet Plastic
fa: ورق پلاستیک

en: Shekel Sign
fa: علامت Shekel

en: Shield
fa: سپر

en: Shield Cat
fa: گربه سپر

en: Shield Dog
fa: سگ سپر

en: Shield Halved
fa: سپر نصف شد

en: Shield Heart
fa: سپر قلب

en: Shield Virus
fa: ویروس سپر

en: Ship
fa: کشتی

en: Shirt
fa: پیراهن

en: Shirts in Bulk
fa: پیراهن به صورت عمده

en: Shoe Prints
fa: چاپ کفش

en: Shop Lock
fa: قفل فروشگاه

en: Shop Slash
fa: فروشگاه اسلش

en: Shopware
fa: فروشگاه

en: Shower
fa: دوش گرفتن

en: Shrimp
fa: میگو

en: Shuffle
fa: مخلوط کردن

en: Shuttle Space
fa: فضای شاتل

en: Sign Hanging
fa: علامت آویزان

en: Signal
fa: سیگنال

en: Sim Card
fa: سیم کارت

en: Sink
fa: غرق شدن

en: Sitemap
fa: نقشه سایت

en: Sith
fa: سیث

en: Sitrox
fa: سیتروکس

en: Sketch
fa: طرح

en: Skull
fa: جمجمه

en: Skull Crossbones
fa: استخوان های متقاطع جمجمه

en: skyatlas
fa: اسکای اتلاس

en: Skype
fa: اسکایپ

en: Slack Logo
fa: لوگوی شل

en: Slash
fa: اسلش

en: Sleigh
fa: سورتمه

en: Sliders
fa: لغزنده ها

en: Slideshare
fa: اشتراک اسلاید

en: Smoking
fa: سیگار کشیدن

en: Snapchat
fa: اسنپ ​​چت

en: Snowflake
fa: دانه برف

en: Snowman
fa: آدم برفی

en: Snowplow
fa: برف پاک کن

en: Soap
fa: صابون

en: Socks
fa: جوراب

en: Solar Panel
fa: پنل خورشیدی

en: Sort Down
fa: مرتب کردن

en: Sort Up
fa: مرتب کردن

en: Spaghetti Monster Flying
fa: هیولا اسپاگتی در حال پرواز

en: Speakap
fa: صحبت کردن

en: Speaker Deck
fa: عرشه بلندگو

en: Spell Check
fa: بررسی املا

en: Spider
fa: عنکبوت

en: Spinner
fa: اسپینر

en: Spoon
fa: قاشق

en: Spray Can
fa: قوطی اسپری

en: Spray Can Sparkles
fa: اسپری قوطی Sparkles

en: Square
fa: مربع

en: Square Arrow Up Right
fa: فلش مربع به سمت راست

en: Square Caret Left
fa: چرخ مربع سمت چپ

en: Square Caret Right
fa: چرخ دستی مربع سمت راست

en: Square Check
fa: چک مربع

en: Square Envelope
fa: پاکت مربع

en: Square Full
fa: مربع کامل

en: Square H
fa: مربع H

en: Square Minus
fa: مربع منهای

en: Square Nfi
fa: مربع Nfi

en: Square Parking
fa: پارکینگ مربع

en: Square Pen
fa: قلم مربعی

en: Square Person Confined
fa: فرد مربعی محدود

en: Square Phone
fa: تلفن مربعی

en: Square Phone Flip
fa: تلنگر مربعی تلفن

en: Square Plus
fa: مربع پلاس

en: Square Poll Horizontal
fa: نظرسنجی مربع افقی

en: Square Poll Vertical
fa: نظرسنجی مربعی عمودی

en: Square Root Variable
fa: متغیر ریشه مربع

en: Square Rss
fa: روپیه مربع

en: Square Share Nodes
fa: گره های اشتراک مربعی

en: Square Up Right
fa: مربع به سمت راست

en: Square Virus
fa: ویروس مربع

en: Square Xmark
fa: مربع Xmark

en: Squarespace
fa: فضای مربعی

en: Stack Exchange
fa: صرافی پشته

en: Stack Overflow
fa: سرریز پشته

en: Stairs
fa: پله ها

en: Stamp
fa: تمبر

en: Star
fa: ستاره

en: Star And Crescent
fa: ستاره و هلال

en: Star Half
fa: نیمه ستاره

en: Star Half Stroke
fa: ستاره نیمه سکته مغزی

en: Star Of David
fa: ستاره دیوید

en: Star Of Life
fa: ستاره زندگی

en: Steam
fa: بخار

en: Steam Symbol
fa: نماد بخار

en: Sterling Sign
fa: علامت استرلینگ

en: Stethoscope
fa: گوشی پزشکی

en: Sticker Mule
fa: استیکر قاطر

en: Stop
fa: توقف کنید

en: Stopwatch
fa: کرونومتر

en: Stopwatch 20
fa: کرونومتر 20

en: Store Slash
fa: فروشگاه اسلش

en: Strava
fa: استراوا

en: Street View
fa: نمای خیابان

en: Strikethrough
fa: ضربه زدن

en: Stroopwafel
fa: وافل شربتی

en: Studio Vinari
fa: استودیو ویناری

en: StumbleUpon Circle
fa: دایره StumbleUpon

en: StumbleUpon Logo
fa: لوگوی StumbleUpon

en: Subscript
fa: اشتراک

en: Suitcase
fa: چمدان

en: Suitcase Medical
fa: پزشکی چمدان

en: Suitcase Rolling
fa: چمدان رولینگ

en: Sun
fa: خورشید

en: Sun Plant Wilt
fa: پژمردگی گیاه خورشید

en: Superpowers
fa: ابرقدرت ها

en: Superscript
fa: بالانویس

en: Supple
fa: انعطاف پذیر

en: Symfony
fa: سمفونی

en: Syringe
fa: سرنگ

en: Table Cells Large
fa: سلول های جدول بزرگ

en: Table Columns
fa: ستون های جدول

en: Table Tennis Paddle Ball
fa: توپ دست و پا زدن تنیس روی میز

en: Tablet
fa: تبلت

en: Tablet Button
fa: دکمه تبلت

en: Tablet Screen Button
fa: دکمه صفحه نمایش تبلت

en: Tablets
fa: قرص

en: Tachograph Digital
fa: تاخوگراف دیجیتال

en: Tape
fa: نوار

en: Tarp
fa: بین

en: Taxi
fa: تاکسی

en: TeamSpeak
fa: تیم اسپیک

en: Teeth
fa: دندان ها

en: Teeth Open
fa: باز شدن دندان ها

en: Temperature Arrow Down
fa: پیکان دما به پایین

en: Temperature Arrow Up
fa: پیکان دما به بالا

en: Temperature Empty
fa: دمای خالی

en: Temperature Full
fa: دما کامل

en: Temperature Half
fa: دما نصف

en: Temperature High
fa: درجه حرارت بالا

en: Temperature Low
fa: دمای پایین

en: Temperature Quarter
fa: یک چهارم دما

en: Temperature Three Quarters
fa: دما سه چهارم

en: Tencent Weibo
fa: تنسنت ویبو

en: Tent Arrow Down To Line
fa: فلش چادر پایین به خط

en: Tent Arrow Left Right
fa: فلش چادر چپ راست

en: Tent Arrow Turn Left
fa: پیکان چادر به چپ بپیچید

en: Tent Arrows Down
fa: تیرهای چادر به پایین

en: Terminal
fa: ترمینال

en: Text Slash
fa: اسلش متن

en: The Red Yeti
fa: یتی قرمز

en: Themeco
fa: تمکو

en: Thermometer
fa: دماسنج

en: Thumbs Down
fa: شست پایین

en: Thumbs Up
fa: شست بالا

en: Thumbtack
fa: انگشت شست

en: Ticket
fa: بلیط

en: Ticket Simple
fa: بلیط ساده

en: Timeline
fa: جدول زمانی

en: Toggle Off
fa: خاموش کردن

en: Toggle On
fa: روشن را روشن کنید

en: Toilet
fa: توالت

en: Toilet Paper
fa: دستمال توالت

en: Toilet Paper Slash
fa: اسلش دستمال توالت

en: Toilet Portable
fa: توالت قابل حمل

en: Toilets Portable
fa: توالت فرنگی قابل حمل

en: Toolbox
fa: جعبه ابزار

en: Tooth
fa: دندان

en: Torii Gate
fa: دروازه توری

en: Tornado
fa: گردباد

en: Tower Broadcast
fa: پخش برج

en: Tower Cell
fa: سلول برج

en: Tower Observation
fa: رصد برج

en: Tractor
fa: تراکتور

en: Trade Federation
fa: فدراسیون تجارت

en: Trademark
fa: علامت تجاری

en: Traffic Light
fa: چراغ راهنمایی و رانندگی

en: Trailer
fa: تریلر

en: Train
fa: قطار

en: Train Subway
fa: قطار مترو

en: Italic
fa: کج

en: Table Cells
fa: سلول‌های جدول

en: lyft
fa: لیفت

en: OpenCart
fa: اپن کارت

en: Question
fa: سؤال

en: Quora
fa: کوئرا

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: Signature
fa: امضاء

en: Sort
fa: مرتب سازی

en: SoundCloud
fa: ساند کلود

en: Swift
fa: سوئیفت

en: Hryvnia Sign
fa: علامت هریونیا

en: Kip Sign
fa: علامت کیپ

en: Lari Sign
fa: علامت لاری

en: Peseta Sign
fa: علامت پزوتا

en: Rupee Sign
fa: علامت روپیه هند

en: Rupiah Sign
fa: علامت روپیه اندونزی

en: Mill Sign
fa: علامت میل

en: Signs Post
fa: علائم نوشته

en: Address Card
fa: کارت آدرس

en: Address Book
fa: دفترچه آدرس

en: Accessible Icon
fa: نماد در دسترس

en: 500px
fa: 500 پیکسل

en: 42.group
fa: 42.گروه

en: Anchor Circle Exclamation
fa: لنگر تعجب دایره ای

en: Anchor Circle Check
fa: بررسی دایره لنگر

en: Anchor
fa: لنگر

en: Amazon
fa: آمازون

en: Align Right
fa: تراز از راست

en: Align Left
fa: تراز از چپ

en: Align Justify
fa: تراز Justify

en: Align Center
fa: تراز از وسط

en: Apper Systems AB
fa: Aper Systems AB

en: iOS App Store
fa: فروشگاه برنامه های iOS

en: Angles Up
fa: زوایای بالا

en: Angles Right
fa: زوایای سمت راست

en: Angles Down
fa: زوایای چپ

en: Angle Up
fa: زاویه بالا

en: Angle Right
fa: زاویه سمت راست

en: Angle Left
fa: زاویه سمت چپ

en: Angle Down
fa: زاویه پایین

en: Arrow Left Long
fa: فلش چپ بلند

en: Arrow Left
fa: فلش چپ بلند

en: Arrow Down Z A
fa: پیکان پایین Z A

en: Arrow Down Wide Short
fa: فلش رو به پایین عریض کوتاه

en: Arrow Down Up Lock
fa: قفل فلش پایین به بالا

en: Arrow Down Up Across Line
fa: فلش پایین به بالا در سراسر خط

en: Arrow Down Short Wide
fa: فلش رو به پایین کوتاه عریض

en: Arrow Down Long
fa: فلش پایین طولانی

en: Arrow Down A Z
fa: فلش پایین A Z

en: Arrow Down 9 1
fa: پیکان پایین 9 1

en: Arrow Down 1 9
fa: پیکان پایین 1 9

en: Arrow Down
fa: فلش پایین

en: Archway
fa: طاقدار

en: Arrow Up 1 9
fa: پیکان به بالا 1 9

en: Arrow Up
fa: فلش بالا

en: Arrow Turn Up
fa: فلش به بالا

en: Arrow Turn Down
fa: فلش رو به پایین

en: Arrow Trend Up
fa: پیکان روند رو به بالا

en: Arrow Trend Down
fa: روند رو به پایین پیکان

en: Arrow Rotate Right
fa: چرخش فلش به راست

en: Arrow Rotate Left
fa: چرخش فلش به چپ

en: Arrow Right To City
fa: فلش سمت راست به شهر

en: Arrow Right To Bracket
fa: فلش سمت راست به براکت

en: Arrow Right Long
fa: فلش راست بلند

en: Arrow Right From Bracket
fa: فلش سمت راست از براکت

en: Arrow Right Arrow Left
fa: فلش راست فلش چپ

en: Arrow Right
fa: فلش سمت راست

en: Arrow Pointer
fa: نشانگر پیکان

en: Arrows Left Right To Line
fa: فلش از چپ به خط

en: Arrows Left Right
fa: فلش های چپ راست

en: Arrows Down To People
fa: فلش پایین به مردم

en: Arrows Down To Line
fa: فلش های پایین به خط

en: Arrow Up Z A
fa: پیکان به بالا Z A

en: Arrow Up Wide Short
fa: فلش به بالا کوتاه

en: Arrow Up Short Wide
fa: فلش به بالا کوتاه عریض

en: Arrow Up Right From Square
fa: فلش به سمت راست از میدان

en: Arrow Up Right Dots
fa: فلش رو به بالا نقاط سمت راست

en: Arrow Up Long
fa: فلش به بالا طولانی

en: Arrow Up From Water Pump
fa: فلش به بالا از پمپ آب

en: Arrow Up From Ground Water
fa: فلش به بالا از آب زیرزمینی

en: Arrow Up From Bracket
fa: فلش به بالا از براکت

en: Arrow Up A Z
fa: فلش به بالا A Z

en: Arrow Up 9 1
fa: پیکان به بالا 9 1

en: Artstation
fa: ایستگاه هنری

en: Arrows Up To Line
fa: فلش تا خط

en: Arrows Up Down Left Right
fa: فلش های بالا به پایین چپ راست

en: Arrows Up Down
fa: فلش های بالا پایین

en: Arrows Turn To Dots
fa: فلش ها به نقطه تبدیل می شوند

en: Arrows Turn Right
fa: فلش ها به راست بپیچند

en: Arrows To Eye
fa: فلش به چشم

en: Arrows To Dot
fa: فلش به نقطه

en: Arrows To Circle
fa: فلش به دایره

en: Arrows Split Up And Left
fa: فلش ها به بالا و چپ تقسیم می شوند

en: Arrows Spin
fa: فلش ها می چرخند

en: Arrows Rotate
fa: چرخش فلش ها

en: Backward Fast
fa: به عقب سریع

en: Baby
fa: کودک

en: Award
fa: جایزه

en: Audio Description
fa: توضیحات صوتی

en: Audible
fa: قابل شنیدن

en: Atom
fa: اتم

en: Bars Progress
fa: میله ها پیشرفت

en: Bars
fa: میله ها

en: Barcode
fa: بارکد

en: Bandcamp
fa: اردوی گروهی

en: Bandage
fa: بانداژ

en: Ban Smoking
fa: سیگار کشیدن را ممنوع کنید

en: Baht Sign
fa: علامت بات

en: Bahai
fa: بهایی

en: Bag Shopping
fa: خرید کیف

en: Bacterium
fa: باکتری

en: Bacteria
fa: باکتری ها

en: Bacon
fa: بیکن

en: Backward Step
fa: گام به عقب

en: Battery Three Quarters
fa: باتری سه چهارم

en: Battery Quarter
fa: یک چهارم باتری

en: Battery Half
fa: باطری نصف

en: Battery Full
fa: باتری پر

en: Battery Empty
fa: باتری خالی

en: Bath
fa: حمام

en: Basketball
fa: بسکتبال

en: Basket Shopping
fa: سبد خرید

en: Baseball Bat Ball
fa: توپ بیسبال خفاش

en: Baseball
fa: بیسبال

en: Font Awesome Black Tie
fa: مخزن فونت Black Tie

en: Bitcoin Sign
fa: علامت بیت کوین

en: Bitcoin
fa: بیت کوین

en: Bitbucket
fa: بیت باکت

en: Bicycle
fa: دوچرخه

en: Book Bookmark
fa: نشانک کتاب

en: Book Atlas
fa: کتاب اطلس

en: Book
fa: کتاب

en: Bone
fa: استخوان

en: Bomb
fa: بمب

en: Bolt Lightning
fa: رعد و برق بولت

en: Bluetooth
fa: بلوتوث

en: Blender Phone
fa: گوشی بلندر

en: Camera
fa: دوربین

en: City
fa: شهر

en: Box
fa: جعبه

en: Cat
fa: گربه

en: Code
fa: کد

en: Folder
fa: پوشه

en: Fish
fa: ماهی

en: Football
fa: فوتبال

en: A versatile form builder plugin.
fa: یک افزونه فرم ساز همه کاره.

en: Alternate Creative Commons Public Domain
fa: دامنه عمومی Creative Commons جایگزین کنید

en: Alternate CSS3 Logo
fa: لوگوی جایگزین CSS3

en: Alternate First Order
fa: مرتبه اول جایگزین

en: Alternate Fort Awesome
fa: جایگزین قلعه عالی

en: Alternate GitHub
fa: GitHub جایگزین

en: Amazon Pay Credit Card
fa: کارت اعتباری Amazon Pay

en: Amazon Web Services (AWS)
fa: خدمات وب آمازون (AWS)

en: American Express Credit Card
fa: کارت اعتباری امریکن اکسپرس

en: Anchor Lock
fa: قفل لنگر

en: Android
fa: اندروید

en: App Store
fa: اپ استور

en: Apple Pay Credit Card
fa: کارت اعتباری Apple Pay

en: Atlassian
fa: اطلسی

en: Autoprefixer
fa: پیشوند خودکار

en: avianex
fa: آوانکس

en: Aviato
fa: آویاتو

en: Baby Carriage
fa: کالسکه بچه

en: Backward
fa: عقب مانده

en: Ban
fa: ممنوع کردن

en: Bars Staggered
fa: میله های تلو تلو خوردن

en: Bed
fa: تخت

en: Bed Pulse
fa: نبض تخت

en: Beer Mug Empty
fa: لیوان آبجو خالی

en: Behance Square
fa: میدان بهانس

en: Bell
fa: زنگ

en: Bell Concierge
fa: دربان زنگ

en: Bell Slash
fa: بل اسلش

en: Bezier Curve
fa: منحنی Bezier

en: Binoculars
fa: دوربین دوچشمی

en: Biohazard
fa: خطر زیستی

en: Bity
fa: بیت ها

en: BlackBerry
fa: بلک بری

en: Blender
fa: مخلوط کن

en: Blogger
fa: وبلاگ نویس

en: Blogger B
fa: وبلاگ نویس B

en: Bolt
fa: پیچ و مهره

en: Bong
fa: بونگ

en: Book Bible
fa: کتاب انجیل

en: Book Journal Whills
fa: کتاب مجله Whills

en: Book Medical
fa: کتاب پزشکی

en: Book Open
fa: کتاب باز

en: Book Open Reader
fa: کتابخوان باز

en: Book Quran
fa: کتاب قرآن

en: Book Skull
fa: کتاب جمجمه

en: Bookmark
fa: نشانک

en: Bootstrap
fa: بوت استرپ

en: Border All
fa: مرز همه

en: Border None
fa: مرز هیچ

en: Border Top Left
fa: حاشیه بالا سمت چپ

en: Bore Hole
fa: سوراخ سوراخ

en: Bottle Droplet
fa: قطره بطری

en: Bottle Water
fa: بطری آب

en: Bowl Food
fa: غذای کاسه ای

en: Bowl Rice
fa: کاسه برنج

en: Bowling Ball
fa: توپ بولینگ

en: Box Archive
fa: آرشیو جعبه

en: Box Open
fa: جعبه باز

en: Box Tissue
fa: بافت جعبه

en: Boxes Packing
fa: بسته بندی جعبه ها

en: Boxes Stacked
fa: جعبه ها روی هم چیده شده اند

en: Braille
fa: خط بریل

en: Brain
fa: مغز

en: Brazilian Real Sign
fa: علامت رئال برزیل

en: Bread Slice
fa: تکه نان

en: Bridge
fa: پل

en: Bridge Circle Check
fa: بررسی دایره پل

en: Bridge Circle Exclamation
fa: تعجب دایره پل

en: Bridge Lock
fa: قفل پل

en: Bridge Water
fa: آب پل

en: Briefcase
fa: کیف

en: Briefcase Medical
fa: کیف پزشکی

en: Broom
fa: جارو

en: Broom Ball
fa: توپ جارو

en: Brush
fa: برس بزنید

en: Bucket
fa: سطل

en: Buffer
fa: بافر

en: Bug
fa: اشکال

en: Bug Slash
fa: باگ اسلش

en: Bugs
fa: اشکالات

en: Building
fa: ساختمان

en: Building Circle Arrow Right
fa: Building Circle Arrow به راست

en: Building Circle Check
fa: بررسی دایره ساختمان

en: Building Circle Exclamation
fa: تعجب دایره ساختمان

en: Building Columns
fa: ستون های ساختمان

en: Building Flag
fa: پرچم ساختمان

en: Building Lock
fa: قفل ساختمان

en: Building Ngo
fa: ساختمان Ngo

en: Building Shield
fa: سپر ساختمان

en: Building Un
fa: ساختمان Un

en: Building User
fa: کاربر ساختمان

en: Building Wheat
fa: گندم ساختمانی

en: Bullhorn
fa: بول هورن

en: Bullseye
fa: بولسی

en: Burger
fa: برگر

en: Burst
fa: انفجار

en: Bus
fa: اتوبوس

en: Bus Simple
fa: اتوبوس ساده

en: Business Time
fa: زمان کسب و کار

en: Buy n Large
fa: خرید n بزرگ

en: Büromöbel-Experte GmbH & Co. KG.
fa: کارشناس مبلمان اداری GmbH & Co. KG.

en: Cake Candles
fa: شمع کیک

en: Calculator
fa: ماشین حساب

en: Calendar
fa: تقویم

en: Calendar Check
fa: بررسی تقویم

en: Calendar Day
fa: روز تقویم

en: Calendar Days
fa: روزهای تقویم

en: Calendar Minus
fa: تقویم منهای

en: Calendar Plus
fa: تقویم پلاس

en: Calendar Week
fa: هفته تقویم

en: Calendar Xmark
fa: تقویم Xmark

en: Camera Retro
fa: دوربین یکپارچهسازی با سیستمعامل

en: Camera Rotate
fa: چرخش دوربین

en: Campground
fa: محل کمپ

en: Canadian Maple Leaf
fa: برگ افرا کانادایی

en: Candy Cane
fa: عصا آب نبات

en: Cannabis
fa: حشیش

en: Capsules
fa: کپسول

en: Car
fa: ماشین

en: Car Battery
fa: باتری ماشین

en: Car Burst
fa: انفجار ماشین

en: Car On
fa: ماشین روشن

en: Car Rear
fa: عقب ماشین

en: Car Side
fa: سمت ماشین

en: Car Tunnel
fa: تونل ماشین

en: Caravan
fa: کاروان

en: Caret Left
fa: Caret چپ

en: Carrot
fa: هویج

en: Cart Arrow Down
fa: سبد خرید فلش رو به پایین

en: Cart Flatbed
fa: سبد خرید تخت

en: Cart Flatbed Suitcase
fa: گاری چمدان تخت

en: Cart Plus
fa: سبد خرید پلاس

en: Cart Shopping
fa: خرید سبد خرید

en: Cash Register
fa: صندوق فروش

en: Cent Sign
fa: علامت سنت

en: Centercode
fa: مرکز کد

en: Centos
fa: سنتوس

en: Chair
fa: صندلی

en: Chalkboard
fa: تخته سیاه

en: Chalkboard User
fa: کاربر تخته سیاه

en: Champagne Glasses
fa: لیوان شامپاین

en: Charging Station
fa: ایستگاه شارژ

en: Chart Area
fa: منطقه نمودار

en: Chart Bar
fa: نوار نمودار

en: Chart Column
fa: ستون نمودار

en: Chart Gantt
fa: نمودار گانت

en: Chart Line
fa: خط نمودار

en: Chart Pie
fa: پای نمودار

en: Chart Simple
fa: نمودار ساده

en: Check
fa: بررسی کنید

en: Check Double
fa: Double را علامت بزنید

en: Check To Slot
fa: بررسی به اسلات

en: Cheese
fa: پنیر

en: Chess
fa: شطرنج

en: Chess Bishop
fa: اسقف شطرنج

en: Chess Board
fa: هیئت شطرنج

en: Chess King
fa: شاه شطرنج

en: Chess Knight
fa: شوالیه شطرنج

en: Chess Pawn
fa: پیاده شطرنج

en: Chess Queen
fa: ملکه شطرنج

en: Chess Rook
fa: شطرنج

en: Chevron Down
fa: شورون داون

en: Chevron Left
fa: شورون چپ

en: Chevron Right
fa: شورون راست

en: Chevron Up
fa: شورون آپ

en: Child
fa: کودک

en: Child Dress
fa: لباس کودک

en: Child Reaching
fa: رسیدن به کودک

en: Child Rifle
fa: تفنگ کودک

en: Children
fa: بچه ها

en: Chrome
fa: کروم

en: Church
fa: کلیسا

en: Circle
fa: دایره

en: Circle Arrow Down
fa: دایره فلش رو به پایین

en: Circle Arrow Left
fa: فلش دایره ای به چپ

en: Circle Arrow Right
fa: فلش دایره ای به راست

en: Circle Arrow Up
fa: دایره فلش به بالا

en: Circle Check
fa: دایره چک

en: Circle Chevron Down
fa: شورون داون را دور بزنید

en: Circle Chevron Left
fa: دور شورون سمت چپ

en: Circle Chevron Right
fa: چرخش شورون به راست

en: Circle Chevron Up
fa: چرخش شورون آپ

en: Circle Dollar To Slot
fa: دایره دلار به اسلات

en: Circle Dot
fa: نقطه دایره

en: Circle Down
fa: دایره پایین

en: Circle Exclamation
fa: تعجب دایره ای

en: Circle H
fa: دایره H

en: Circle Half Stroke
fa: دایره نیمه سکته مغزی

en: Circle Info
fa: اطلاعات دایره

en: Circle Left
fa: دور چپ

en: Circle Minus
fa: دایره منهای

en: Circle Nodes
fa: گره های دایره ای

en: Circle Notch
fa: شکاف دایره ای

en: Circle Pause
fa: مکث دایره ای

en: Circle Play
fa: دایره بازی

en: Circle Plus
fa: دایره پلاس

en: Circle Question
fa: سوال دایره ای

en: Circle Radiation
fa: تابش دایره ای

en: Circle Right
fa: دور سمت راست

en: Circle Stop
fa: دایره ایست

en: Circle Up
fa: دایره بالا

en: Circle User
fa: دایره کاربر

en: Circle Xmark
fa: دایره Xmark

en: Clapperboard
fa: تخته کلاپر

en: Clipboard
fa: کلیپ بورد

en: Clipboard Check
fa: بررسی کلیپ بورد

en: Clipboard List
fa: فهرست کلیپ بورد

en: Clipboard Question
fa: سوال کلیپ بورد

en: Clipboard User
fa: کاربر کلیپ بورد

en: Clock
fa: ساعت

en: Clock Rotate Left
fa: چرخش ساعت به چپ

en: Clone
fa: کلون

en: Closed Captioning
fa: زیرنویس بسته

en: Cloud
fa: ابر

en: Cloud Bolt
fa: پیچ ابری

en: Cloud Meatball
fa: کوفته ابری

en: Cloud Moon
fa: ماه ابر

en: Cloud Moon Rain
fa: ابر ماه باران

en: Cloud Rain
fa: باران ابر

en: Cloud Showers Heavy
fa: بارش های ابری شدید

en: Cloud Showers Water
fa: آب باران های ابری

en: Cloud Sun
fa: ابر خورشید

en: Cloud Sun Rain
fa: ابر خورشید باران

en: Cloudsmith
fa: ابرساز

en: cloudversify
fa: ابری سازی

en: Clover
fa: شبدر

en: Code Branch
fa: شعبه کد

en: Code Compare
fa: مقایسه کد

en: Code Fork
fa: چنگال کد

en: Code Merge
fa: ادغام کد

en: Code Pull Request
fa: درخواست کشیدن کد

en: Codepen
fa: کد باز کردن

en: Codie Pie
fa: کدی پای

en: Coins
fa: سکه

en: Colon Sign
fa: علامت کولون

en: Comment
fa: نظر دهید

en: Comment Dollar
fa: دلار نظر بده

en: Comment Dots
fa: نقطه نظر

en: Comment Medical
fa: نظر پزشکی

en: Comment Slash
fa: نظر اسلش

en: Comment Sms
fa: پیامک کامنت

en: Comments Dollar
fa: نظرات دلار

en: Compact Disc
fa: دیسک فشرده

en: Compass
fa: قطب نما

en: Compass Drafting
fa: پیش نویس قطب نما

en: Compress
fa: فشرده کنید

en: Computer
fa: کامپیوتر

en: Computer Mouse
fa: ماوس کامپیوتر

en: Confluence
fa: تلاقی

en: Connect Develop
fa: اتصال توسعه

en: Contao
fa: کونتائو

en: Cookie
fa: کوکی

en: Cookie Bite
fa: نیش کوکی

en: Copy
fa: کپی کنید

en: Cotton Bureau
fa: دفتر پنبه

en: Couch
fa: نیمکت

en: Cow
fa: گاو

en: cPanel
fa: سی پنل

en: Creative Commons No Derivative Works
fa: Creative Commons هیچ اثر مشتقی ندارد

en: Creative Commons Noncommercial
fa: Creative Commons غیر تجاری

en: Creative Commons Noncommercial (Euro Sign)
fa: Creative Commons غیر تجاری (نشانه یورو)

en: Creative Commons Noncommercial (Yen Sign)
fa: Creative Commons غیر تجاری (علامت ین)

en: Creative Commons Public Domain
fa: دامنه عمومی Creative Commons

en: Creative Commons Remix
fa: ریمیکس Creative Commons

en: Creative Commons Sampling
fa: نمونه گیری خلاقیت عوام

en: Creative Commons Share
fa: اشتراک گذاری Creative Commons

en: Creative Commons Share Alike
fa: Creative Commons به اشتراک بگذارید

en: Credit Card
fa: کارت اعتباری

en: Critical Role
fa: نقش انتقادی

en: Crop
fa: برش

en: Crop Simple
fa: برش ساده

en: Cross
fa: صلیب

en: Crosshairs
fa: ضربدری

en: Crow
fa: کلاغ

en: Crown
fa: تاج

en: CSS 3 Logo
fa: لوگوی CSS 3

en: Cube
fa: مکعب

en: Cubes
fa: مکعب ها

en: Cubes Stacked
fa: مکعب ها روی هم چیده شده اند

en: Cuttlefish
fa: کاسه ماهی

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Deezer
fa: دیزر

en: Delete Left
fa: حذف سمت چپ

en: Delicious
fa: خوشمزه

en: Democrat
fa: دموکرات

en: Dharmachakra
fa: دارماچاکرا

en: Diagram Next
fa: نمودار بعدی

en: Diagram Predecessor
fa: نمودار سلف

en: Diagram Project
fa: پروژه دیاگرام

en: Diagram Successor
fa: جانشین نمودار

en: Diamond
fa: الماس

en: Diamond Turn Right
fa: چرخش الماس به راست

en: Diaspora
fa: دیاسپورا

en: Dice
fa: تاس

en: Dice D20
fa: تاس D20

en: Dice D6
fa: می گوید D6

en: Dice Five
fa: تاس پنج

en: Dice Four
fa: تاس چهار

en: Dice One
fa: تاس یک

en: Dice Six
fa: تاس شش

en: Dice Three
fa: تاس سه

en: Dice Two
fa: تاس دو

en: Digg Logo
fa: لوگوی دیگ

en: Digital Ocean
fa: اقیانوس دیجیتال

en: Diner's Club Credit Card
fa: کارت اعتباری Diner's Club

en: Discourse
fa: گفتمان

en: Discover Credit Card
fa: کشف کارت اعتباری

en: Disease
fa: بیماری

en: Display
fa: نمایش

en: Divide
fa: تقسیم کنید

en: Dna
fa: DNA

en: Docker
fa: داکر

en: Dog
fa: سگ

en: Dollar Sign
fa: علامت دلار

en: Dolly
fa: دالی

en: Dong Sign
fa: علامت دونگ

en: Door Closed
fa: درب بسته

en: Door Open
fa: توسط Open

en: Down Left And Up Right To Center
fa: پایین چپ و بالا راست به مرکز

en: Down Long
fa: پایین لانگ

en: Dragon
fa: اژدها

en: Draw Polygon
fa: ترسیم چند ضلعی

en: Dribbble Square
fa: میدان دریبل

en: Dropbox
fa: دراپ باکس

en: Droplet
fa: قطره

en: Droplet Slash
fa: قطره اسلش

en: Drum
fa: طبل

en: Drum Steelpan
fa: قابلمه طبلی

en: Drumstick Bite
fa: نیش چوب طبل

en: Drupal Logo
fa: لوگوی دروپال

en: Dumbbell
fa: دمبل

en: Dumpster
fa: زباله دان

en: Dumpster Fire
fa: آتش سوزی زباله دان

en: Dungeon
fa: سیاه چال

en: Dungeons & Dragons
fa: سیاه چال ها و اژدها

en: Dyalog
fa: دیالوگ

en: Ear Deaf
fa: گوش ناشنوا

en: Ear Listen
fa: گوش گوش کن

en: Earlybirds
fa: پرندگان اولیه

en: Earth Africa
fa: زمین آفریقا

en: Earth Americas
fa: آمریکای زمینی

en: Earth Asia
fa: زمین آسیا

en: Earth Europe
fa: اروپا زمین

en: Earth Oceania
fa: زمین اقیانوسیه

en: Egg
fa: تخم مرغ

en: Eject
fa: خارج کردن

en: Elementor
fa: المنتور

en: Elevator
fa: آسانسور

en: Ellipsis
fa: بیضی

en: Ellipsis Vertical
fa: بیضی عمودی

en: Ello
fa: آن را

en: Ember
fa: انسان

en: Envelope
fa: پاکت نامه

en: Envelope Circle Check
fa: بررسی دایره پاکت

en: Envelope Open
fa: پاکت باز

en: Envelope Open Text
fa: متن باز پاکت

en: Envelopes Bulk
fa: پاکت نامه فله

en: Envira Gallery
fa: گالری انویرا

en: Equals
fa: برابر است

en: Eraser
fa: پاک کن

en: Erlang
fa: ارلنگ

en: Ethereum
fa: اتریوم

en: Ethernet
fa: اترنت

en: Euro Sign
fa: علامت یورو

en: Exclamation
fa: تعجب

en: Expand
fa: گسترش دهید

en: Explosion
fa: انفجار

en: Eye
fa: چشم

en: Eye Dropper
fa: قطره چکان چشم

en: Eye Low Vision
fa: کم بینایی چشم

en: Eye Slash
fa: اسلش چشم

en: Face Angry
fa: چهره عصبانی

en: Face Dizzy
fa: سرگیجه صورت

en: Face Flushed
fa: صورت برافروخته

en: Face Frown
fa: صورت اخم

en: Face Frown Open
fa: چهره اخم باز

en: Face Grimace
fa: گریمس صورت

en: Face Grin
fa: پوزخند صورت

en: Face Grin Beam
fa: پرتو پوزخند چهره

en: Face Grin Hearts
fa: چهره پوزخند قلب

en: Face Grin Squint
fa: پوزخند چهره

en: Face Grin Squint Tears
fa: گرین چهره اشک چشم

en: Face Grin Tears
fa: چهره اشک پوزخند

en: Face Grin Tongue
fa: زبان پوزخند صورت

en: Face Grin Tongue Squint
fa: پوزخند چهره زبان

en: Face Grin Tongue Wink
fa: چشمک زبان گرین صورت

en: Face Grin Wide
fa: پوزخند صورت عریض

en: Face Grin Wink
fa: چهره گرین چشمک

en: Face Kiss
fa: بوسه صورت

en: Face Kiss Beam
fa: پرتو بوسه صورت

en: Face Kiss Wink Heart
fa: صورت بوسه چشمک قلب

en: Face Laugh
fa: خنده صورت

en: Face Laugh Beam
fa: پرتو خنده صورت

en: Face Laugh Squint
fa: چشم خنده صورت

en: Face Laugh Wink
fa: چهره خنده چشمک

en: Face Meh
fa: صورت مه

en: Face Meh Blank
fa: صورت مه بلانک

en: Face Rolling Eyes
fa: چهره چرخان چشم

en: Face Sad Cry
fa: با گریه غمگین روبرو شوید

en: Face Sad Tear
fa: چهره اشک غمگین

en: Face Smile
fa: لبخند چهره

en: Face Smile Beam
fa: پرتو لبخند چهره

en: Face Smile Wink
fa: چشمک لبخند صورت

en: Face Surprise
fa: سورپرایز صورت

en: Face Tired
fa: چهره خسته

en: Fan
fa: فن

en: Fantasy Flight-games
fa: بازی های پرواز فانتزی

en: Faucet
fa: شیر آب

en: Faucet Drip
fa: شیر آب چکه

en: Fax
fa: فکس

en: Feather Pointed
fa: پر اشاره کرد

en: FedEx
fa: فدرال اکسپرس

en: Fedora
fa: فدورا

en: Figma
fa: فیگما

en: File Arrow Down
fa: فایل فلش رو به پایین

en: File Arrow Up
fa: فایل فلش بالا

en: File Audio
fa: فایل صوتی

en: File Circle Check
fa: بررسی دایره فایل

en: File Circle Exclamation
fa: تعجب دایره فایل

en: File Circle Minus
fa: دایره فایل منهای

en: File Circle Plus
fa: فایل دایره پلاس

en: File Circle Question
fa: سوال دایره فایل

en: File Circle Xmark
fa: فایل دایره Xmark

en: File Code
fa: کد فایل

en: File Contract
fa: قرارداد فایل

en: File Csv
fa: فایل Csv

en: File Excel
fa: فایل اکسل

en: File Export
fa: صادرات فایل

en: File Image
fa: تصویر فایل

en: File Import
fa: وارد کردن فایل

en: File Invoice
fa: فایل فاکتور

en: File Invoice Dollar
fa: فایل فاکتور دلار

en: File Lines
fa: خطوط فایل

en: File Medical
fa: فایل پزشکی

en: File Pdf
fa: فایل پی دی اف

en: File Pen
fa: قلم فایل

en: File Prescription
fa: نسخه فایل

en: File Shield
fa: سپر فایل

en: File Video
fa: فایل ویدئویی

en: File Waveform
fa: شکل موج فایل

en: File Word
fa: فایل ورد

en: File Zipper
fa: زیپ فایل

en: Fill Drip
fa: دریپ را پر کنید

en: Film
fa: فیلم

en: Filter
fa: فیلتر کنید

en: Filter Circle Dollar
fa: فیلتر دایره دلار

en: Filter Circle Xmark
fa: فیلتر دایره Xmark

en: Fingerprint
fa: اثر انگشت

en: Fire
fa: آتش

en: Fire Burner
fa: آتش سوزی

en: Fire Extinguisher
fa: کپسول آتش نشانی

en: Fire Flame Curved
fa: شعله آتش منحنی

en: Fire Flame Simple
fa: شعله آتش ساده

en: Firefox
fa: فایرفاکس

en: Firefox Browser
fa: مرورگر فایرفاکس

en: First Order
fa: سفارش اول

en: firstdraft
fa: پیش نویس اول

en: Fish Fins
fa: باله ماهی

en: Flag
fa: پرچم

en: Flag Checkered
fa: پرچم شطرنجی

en: Flag Usa
fa: پرچم ایالات متحده آمریکا

en: Flask
fa: فلاسک

en: Flask Vial
fa: ویال فلاسک

en: Flickr
fa: فلیکر

en: Flipboard
fa: فلیپ بورد

en: Floppy Disk
fa: فلاپی دیسک

en: Florin Sign
fa: علامت فلورین

en: Fly
fa: پرواز کن

en: Folder Closed
fa: پوشه بسته شد

en: Folder Minus
fa: پوشه منهای

en: Folder Open
fa: باز کردن پوشه

en: Folder Plus
fa: پوشه پلاس

en: Folder Tree
fa: درخت پوشه

en: Font Awesome
fa: فونت عالی

en: Fonticons
fa: فونتیکون ها

en: Fort Awesome
fa: فورت عالی

en: Forumbee
fa: فرومبی

en: Forward
fa: به جلو

en: Forward Fast
fa: به جلو سریع

en: Forward Step
fa: گام رو به جلو

en: Foursquare
fa: چهار مربع

en: Franc Sign
fa: علامت فرانک

en: Frog
fa: قورباغه

en: Fulcrum
fa: تکیه گاه

en: Futbol
fa: فوتبال

en: Galactic Empire
fa: امپراتوری کهکشانی

en: Galactic Republic
fa: جمهوری کهکشانی

en: Galactic Senate
fa: سنای کهکشانی

en: Gamepad
fa: گیم پد

en: Gas Pump
fa: پمپ گاز

en: Gear
fa: دنده

en: Gem
fa: گوهر

en: Genderless
fa: بدون جنسیت

en: Get Pocket
fa: جیبی بگیرید

en: GG Currency
fa: ارز GG

en: GG Currency Circle
fa: دایره ارز GG

en: Ghost
fa: شبح

en: Gift
fa: هدیه

en: Gifts
fa: هدایا

en: Gitter
fa: شبکه

en: Glass Water
fa: آب شیشه ای

en: Glass Water Droplet
fa: قطره آب شیشه ای

en: Glasses
fa: عینک

en: Glide
fa: سر خوردن

en: Globe
fa: کره زمین

en: Go
fa: برو

en: Gofore
fa: گوفور

en: Golf Ball Tee
fa: سه راهی توپ گلف

en: Goodreads G
fa: گودریدز جی

en: Google Drive
fa: گوگل درایو

en: Google Logo
fa: لوگوی گوگل

en: JCB Credit Card
fa: کارت اعتباری JCB

en: MasterCard Credit Card
fa: کارت اعتباری مسترکارت

en: Paypal Credit Card
fa: کارت اعتباری پی پال

en: Stripe Credit Card
fa: کارت اعتباری راه راه

en: File Powerpoint
fa: پروندۀ پاورپوینت

en: File
fa: پرونده

en: Bold
fa: برجسته

en: Amazon Pay
fa: پرداخت آمازون

en: Bots
fa: ربات‌ها

en: Certificate
fa: گواهی نامه

en: Cloudflare
fa: کلود فلر

en: Discord
fa: دیسکورد

en: Download
fa: دریافت

en: Edge Browser
fa: مرورگر Edge

en: Edge Legacy Browser
fa: مرورگر Edge قدیمی

en: Visa Credit Card
fa: کارت اعتباری ویزا

en: File Signature
fa: امضای پرونده

en: Cedi Sign
fa: علامت سدی

en: Cruzeiro Sign
fa: علامت کروزیرو

en: Austral Sign
fa: علامت استرال آرژانتین

en: Facebook F
fa: فیس‌بوک اف

en: Facebook Messenger
fa: پیام‌رسان فیس‌بوک

en: Name
fa: نام

en: Choose if you want to display Icon with the Text selected Profile Type for logged out users.
fa: انتخاب کنید که آیا می خواهید نماد با متن انتخاب شده نوع نمایه برای کاربرانی که از سیستم خارج شده اند نمایش داده شود.

en: Show Text with
fa: نمایش متن با

en: Choose if you want to display Icon or Avatar with the Text selected Profile Type.
fa: انتخاب کنید که آیا می خواهید نماد یا آواتار را با متن انتخاب شده نوع پروفایل نمایش دهید.

en: This setting is generally not recommended on archives pages, etc. If you would like to enable it, uncheck this option
fa: این تنظیم معمولاً در صفحات بایگانی و غیره توصیه نمی‌شود. اگر می‌خواهید آن را فعال کنید، تیک این گزینه را بردارید.

en: This setting is generally not recommended on search page. If you would like to enable it, uncheck this option
fa: این تنظیم معمولاً در برگهٔ جستجو توصیه نمی‌شود. اگر می‌خواهید آن را فعال کنید، تیک این گزینه را بردارید

en: This setting is generally not recommended on 404 page. If you would like to enable it, uncheck this option
fa: این تنظیم معمولاً در برگهٔ 404 توصیه نمی‌شود. اگر می‌خواهید آن را فعال کنید، تیک این گزینه را بردارید

en: Collection
fa: مجموعه

en: Products
fa: محصولات

en: Site Navigation:
fa: راهبری سایت:

en: Read more about %s
fa: بیشتر بخوانید دربارۀ %s

en: WordPress Theme
fa: پوسته وردپرس

en: Upsell
fa: فروش بالا

en: 'None' respects hierarchy; 'Below' position is not applicable for single product page.
fa: "هیچ" به سلسله مراتب احترام می گذارد. موقعیت "زیر" برای صفحه تک محصول قابل استفاده نیست.

en: 'None' respects hierarchy; 'Behind' position is not applicable for single product page.
fa: "هیچ" به سلسله مراتب احترام می گذارد. موقعیت "پشت" برای صفحه یک محصول قابل اجرا نیست.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
fa: این یک فروشگاه آزمایشی برای اهداف آزمایشی است - هیچ سفارشی انجام نمی شود.

en:  Page Title
fa:  عنوان برگه

en: 300+ Templates
fa: 280+ الگو

en: Post Title Size
fa: اندازه عنوان نوشته

en: Taxonomy Font
fa: فونت طبقه‌بندی

en: Location
fa: مکان

en: Heading
fa: تیتر

en: Taxonomies
fa: طبقه‌بندی‌ها

en: Posts Filter
fa: صافی نوشته‌ها

en: Badge
fa: نشان

en: Classic Layout
fa: چیدمان کلاسیک

en: Layout 3
fa: چیدمان 3

en: Above Comments
fa: بالای دیدگاه‌ها

en: Below Comments
fa: زیر دیدگاه‌ها

en: Form Position
fa: موقعیت فرم

en: Separated
fa: جدا شده

en: Contained
fa: حاوی

en: Live Search
fa: جستجوی زنده

en: Single Page
fa: برگهٔ یکتا

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Read More »
fa: بیشتر بخوانید »

en: Read Post »
fa: خواندن نوشته »

en: Different Transparent Logo
fa: لوگوی شفاف متفاوت

note: translators: %s: Name of special page type
en: %s Page
fa: %s برگه

en: Meta Font Size
fa: اندازه فونت متا

en: Divider Type
fa: نوع تقسیم کننده

en: Zoom Out
fa: کوچک‌نمایی

en: Read More
fa: بیشتر بخوانید

en: Post Meta
fa: متای نوشته

en: Post Elements
fa: عناصر نوشته

en: List
fa: فهرست

en: Grid
fa: شبکه‌ای

en: Results Layout
fa: چیدمان نتایج

en: Prefix Label
fa: برچسب پیشوند

en:  Title Area
fa:  ناحیه عنوان

en: Reveal Effect
fa: اثر ظاهر شدن

en: Author Box with Social Share
fa: جعبه نویسنده با اشتراک‌گذاری اجتماعی

en: Remove Image Padding
fa: پاک کردن پدینگ تصویر

en: When Results Found
fa: وقتی نتایج پیدا شد

en: When Results Not Found
fa: وقتی نتایج پیدا نشد

en: Author Avatar
fa: آواتار نویسنده

en: Hover Effect
fa: اثر شناور

en: Sorry, but we could not find anything related to your search terms. Please try again.
fa: متأسفیم، اما نتوانستیم چیزی مرتبط با عبارات جستجوی شما پیدا کنیم. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Subheading
fa: عنوان فرعی

en: Post pagination
fa: صفحه‌بندی نوشته

en: Posts Reveal Effect
fa: اثر باز شدن نوشته‌ها

en: Container Structure
fa: ساختار دربرگیرنده

en: Here are the search results for your search.
fa: در اینجا نتایج جستجو برای جستجوی شما آمده است.

en: Note: Image Size & Ratio won't work if Image Position set as Background.
fa: توجه: اگر موقعیت تصویر به عنوان پس‌زمینه تنظیم شود، اندازه و نسبت تصویر کار نمی‌کند.

en: Post Per Page
fa: نوشته‌ها در هر صفحه

en: Section Placement
fa: تعیین سطح بخش

en: Decide whether to isolate or integrate the module with the entry content area.
fa: تصمیم بگیرید که آیا ماژول را با ناحیه محتوای ورودی جدا کنید یا ادغام کنید.

en: To sync this option with comments, use the same positioning for both sections: Contained or Separated.
fa: برای همگام‌سازی این گزینه با دیدگاه‌ها، از موقعیت یکسانی برای هر دو بخش استفاده کنید: حاوی یا جداشده.

en: Remove the padding around featured image when position is "None".
fa: وقتی‌که موقعیت "هیچ‌کدام" است، پدینگ اطراف تصویر ویژه را پاک کنید.

en: Content Images Box Shadow
fa: سایه جعبه تصاویر محتوا

en: Post Cards
fa: کارت‌های نوشته

en: This option activates Live Search support for the search box on the no results page.
fa: این گزینه پشتیبانی جستجوی زنده را برای کادر جستجو در صفحهٔ بدون نتایج فعال می‌کند.

en: Note:
fa: توجه:

en:  Certain Checkout page options may not work smoothly on the block editor based Checkout page. For best results with these features, prefer using a shortcode-based Checkout page.
fa:  برخی از گزینه‌های صفحه تسویه‌حساب ممکن است در صفحه تسویه‌حساب مبتنی بر ویرایشگر بلوک به‌راحتی کار نکنند. برای بهترین نتایج با این ویژگی‌ها، ترجیح دهید از صفحه تسویه‌حساب مبتنی بر کدکوتاه استفاده کنید.

en:  Certain Cart page options may not work smoothly on the block editor based Cart page. For best results with these features, prefer using a shortcode based Cart page.
fa:  برخی از گزینه‌های صفحه سبدخرید ممکن است در صفحه سبدخرید مبتنی بر ویرایشگر بلوک به‌راحتی کار نکنند. برای بهترین نتایج با این ویژگی‌ها، ترجیح دهید از صفحه سبدخرید مبتنی بر کدکوتاه استفاده کنید.

en: 404 Page
fa: برگهٔ ۴۰۴

en: Single Banner
fa: بنر تک

en: You can specify Custom image sizes from the Single Post's 'Featured Image Size' option.
fa: می توانید اندازه های سفارشی تصویر را از گزینه "اندازه تصویر ویژه" در پست تک مشخص کنید.

en: Image Size
fa: اندازه تصویر

note: translators: 1: link open markup, 2: link close markup
en: Calculate a personalized image ratio using this %1$s online tool %2$s for your image dimensions.
fa: یک نسبت تصویر شخصی‌شده را با استفاده از این %1$s ابزار آنلاین %2$s برای ابعاد تصویر خود محاسبه کنید.

en: Predefined
fa: از پیش تعریف شده

en: Original
fa: اصلی

en: Image Ratio
fa: نسبت تصویر

en: Wide
fa: عرض

en: Behind Positioned Image Width
fa: عرض تصویر در پشت

en: 'None' respects hierarchy; 'Below' positions image on top of the article.
fa: "هیچ" به سلسله مراتب احترام می گذارد. "زیر" تصویر را در بالای مقاله قرار می دهد.

en: Below
fa: پایین

en: Enable Sticky Sidebar
fa: نوار کناری چسبنده را فعال کنید

en: Enabling this option will override global > colors > surface color options
fa: فعال کردن این گزینه گزینه های جهانی > رنگ ها > رنگ سطح را لغو می کند

en: 'None' respects hierarchy; 'Behind' positions the image under the article.
fa: "هیچ" به سلسله مراتب احترام می گذارد. "پشت" تصویر را در زیر مقاله قرار می دهد.

en: No results found
fa: نتیجه‌ای یافت نشد

en: Other System Fonts
fa: سایر فونت های سیستم

en: Customizing ▸ %s
fa: سفارشی کردن ▸ %s

[ctx: placeholder]
en: Search...
fa: جستجو...

en: Search...
fa: جستجو...

en: Archive Banner
fa: آرشیو بنر

en: Surface Colors
fa: رنگ های سطحی

en: Page Background
fa: پس زمینه صفحه

en: Full Size
fa: سایز کامل

en: Large
fa: بزرگ

en: Medium Large
fa: بزرگ متوسط

en: Thumbnail
fa: بند انگشتی

en: Customizing &#9656; %s
fa: در حال شخصی‌سازی &#9666; %s

en: Search Within Post Types
fa: جستجو در انواع پست

en: Search Width
fa: عرض جستجو

en: Heading Color
fa: رنگ سرفصل

en: Input Highlight
fa: هایلایت ورودی

en: Behind
fa: پشت

en: Global Highlight
fa: برجسته سازی سراسری

en: Enable Brand Color On Hover
fa: رنگ برند را در حالت شناور فعال کنید

en: Site Builder
fa: مخفی کردن سازنده

en: Tumblr
fa: تامبلر

en: TikTok
fa: تیک‌تاک

en: Post Comment
fa: ارسال دیدگاه

en: Use it with transparent images for optimal results.
fa: برای نتایج بهینه از آن با تصاویر شفاف استفاده کنید.

en: Logo Color
fa: رنگ لوگو

en: Sidebar will only apply when container layout is set to normal.
fa: نوار کناری فقط زمانی اعمال می شود که چیدمان کانتینر روی حالت عادی تنظیم شود.

en: Container style will apply only when layout is set to either normal or narrow.
fa: سبک کانتینر فقط زمانی اعمال می شود که چیدمان روی معمولی یا باریک تنظیم شده باشد.

en: Course/Lesson Sidebar Style
fa: سبک نوار کناری دوره/درس

en: Global Sidebar Style
fa: سبک نوار کناری جهانی

en: Narrow
fa: باریک

en: Unboxed
fa: گشودن

en: Sidebar Style
fa: سبک نوار کناری

en: Container Style
fa: سبک کانتینری

note: translators: 1: Astra, 2: Theme rating link
en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
fa: از %1$s لذت می برید؟ لطفاً یک امتیاز %2$s برای ما بگذارید. ما جدا از پشتیبانی شما قدردانی می کنیم!

en: Thank you for using
fa: ممنون که استفاده کردید

en: Disable Banner Area
fa: غیرفعال‌سازی ناحیه بنر

en: Published
fa: منتشر شده

en: Paypal
fa: پی‌پال

en: Type
fa: نوع

en: Accessibility
fa: دسترسی

en: Discover
fa: دیسکاور

en: Mastercard
fa: مسترکارت

en: Visa
fa: ویزاکارت

en: Amex
fa: امریکن‌اکسپرس

en: Format
fa: ساختار

en: Last Updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Site Accessibility
fa: دسترسی به سایت

en: Redirect To Checkout Page
fa: تغییر مسیر به صفحه پرداخت

en: Redirect To Cart Page
fa: تغییر مسیر به صفحه سبدخرید

en: Solid
fa: یک‌دست

en: Dotted
fa: نقطه‌چین

en: Add To Cart Action
fa: اقدام افزودن به سبد خرید

en: Apple Pay
fa: اپل‌پی

en: Social sharing options
fa: گزینه‌های اشتراک گذاری اجتماعی

en: Please publish the changes and see result on the frontend.<br />[Slide in cart requires Cart added inside Header Builder]
fa: لطفاً تغییرات را منتشر کنید و نتیجه را در قسمت ظاهری مشاهده کنید.<br />[اسلاید در سبد خرید نیاز به افزودن سبد خرید در هدر بیلدر دارد]

en: Read Time
fa: زمان برای مطالعه

en: Color & Typography Options
fa: گزینه‌های رنگ و تایپوگرافی

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Overlay Color
fa: رنگ پوشش

en: Horizontal Alignment
fa: چینش افقی

en: Blog Description
fa: توضیح بلاگ

en: Archive Description
fa: توضیح بایگانی

en: Layout 2
fa: طرح 2

en: Layout 1
fa: طرح 1

en: Banner Layout
fa: طرح بنر

en: Select
fa: گزینش

en: Text Options
fa: گزینه‌های متن

en: Font Extras
fa: فونت اضافی

[ctx: Theme starter content]
en: Home
fa: خانه

en: Primary
fa: اصلی

[ctx: Theme starter content]
en: Logo
fa: لوگو

en: Contact
fa: تماس

en: Why Us
fa: چرا ما

en: Reviews
fa: بررسی‌ها

en: About
fa: درباره

en: Services
fa: خدمات

en: Display On
fa: نمایش روشن

en: Enable Scroll to Top
fa: اسکرول به بالا را فعال کنید

en: Free WordPress Page Builder.
fa: صفحه‌ساز رایگان وردپرس.

en: Blog Options
fa: گزینه‌های بلاگ

en: Header Settings
fa: تنظیمات سربرگ

en: Activated
fa: فعال شد

en: Installing
fa: در حال نصب

en: Dashboard
fa: پیشخوان

en: Sorry, you cannot list resources.
fa: با عرض پوزش، شما نمیتوانید منابع را فهرست کنید.

en: Installed
fa: نصب شد

en: Sorry, something went wrong.
fa: ‫با عرض پوزش،‬‫ مشکلی پیش آمد‬‫.

en: No post data found!
fa: هیچ داده نوشته‌ای پیدا نشد!

en: Sorry, you are not allowed to do this operation.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به انجام این عملیات نیستید.

en: Documentation
fa: مستندات

en: Blog Title
fa: عنوان بلاگ

en: Description
fa: توضیح

en: Featured
fa: ویژه

en: Site Tagline Visibility
fa: معرفی کوتاه قابل مشاهده سایت

en: Site Title Visibility
fa: عنوان سایت قابل مشاهده

en: Stack on Responsive
fa: روی ریسپانسیو قرار دهید

en: Single
fa: تنها

en: Archive
fa: بایگانی

en: Scroll to Top
fa: پیمایش به بالا

en: Banner Min Height
fa: حداقل ارتفاع بنر

en: Inner Elements Spacing
fa: فاصله عناصر داخلی

en: Recover lost revenue automatically.
fa: درآمد از دست رفته را به طور خودکار بازیابی کنید.

en: Ultimate Video Player For WordPress.
fa: پخش کننده نهایی ویدیو برای وردپرس.

en: Enable Smooth Scroll to ID
fa: فعال‌سازی پیمایش نرم به شناسه

en: Automate your WordPress setup.
fa: راه‌اندازی وردپرس خود را خودکار کنید.

en: Local font files not present.
fa: پرونده‌های فونت محلی وجود ندارد.

en: Use as Background
fa: به عنوان پس‌زمینه استفاده کنید

en: Successfully saved data!
fa: داده با موفقیت ذخیره شد!

en: Narrow Container Width
fa: عرض دربرگیرنده باریک

en: Container Background
fa: پس‌زمینه دربرگیرنده

en: Note: To get design settings in action make sure to enable Scroll to Top.
fa: توجه: برای انجام تنظیمات طراحی حتماً به بالا بروید را فعال کنید.

en: Nonce validation failed
fa: عدم اعتبارسنجی ناموفق بود

en: Failed to Flush, try again later.
fa: فلاش نشد، بعداً دوباره امتحان کنید.

note: translators: 1: post type
en: Note: This title appear on %1$s archive for banner Layout 2.
fa: توجه: این عنوان در آرشیو %1$s برای طرح بندی بنر 2 ظاهر می شود.

note: translators: 1: post type
en: Note: This description appear on %1$s archive for banner Layout 2.
fa: توجه: این توضیحات در آرشیو %1$s برای طرح بندی بنر 2 ظاهر می شود.

en: #1 Sales Funnel WordPress Builder.
fa: شماره 1 قیف فروش وردپرس ساز.

en: Custom Post Types
fa: نوع نوشتهٔ سفارشی

en: Auto load previous posts
fa: بارگذاری خودکار نوشته‌های قبلی

en: Sidebar spacing
fa: فاصله نوارکناری

en: Sidebar color options
fa: گزینه‌های رنگ نوارکناری

en: Widget color options
fa: گزینه‌های رنگ ابزارک

en: Unlock
fa: بازگشایی

en: Add payment title
fa: افزودن عنوان پرداخت

en: Fluid layout
fa: طراحی سیال

en: Full Width layout
fa: طرح با عرض کامل

en: Single post read time
fa: زمان مطالعه تک نوشته

en: Single post navigation control
fa: کنترل راهبری تک نوشته

en: Archive read time
fa: زمان مطالعه بایگانی

en: Extended typography options
fa: گزینه‌های تایپوگرافی گسترده

en: Extended spacing options
fa: گزینه‌های فاصله گذاری گسترده

en: Custom featured images size
fa: اندازه تصاویر ویژه سفارشی

en: Widget title typography
fa: تایپوگرافی عنوان ابزارک

en: Widget content typography
fa: تایپوگرافی محتوای ابزارک

en: Container spacings
fa: فاصله دربرگیرنده

en: Extensive range of tools to help blog pages stand out.
fa: طیف گسترده ای از ابزارها برای کمک به برجسته شدن صفحات وبلاگ

en: Grid, Masonry layout
fa: شبکه، چیدمان بنایی

en: Padded layout
fa: طرح بندی بالشتکی

en: Slide-In
fa: اسلاید در

en: Take your blog to the next level with powerful design features.
fa: وبلاگ خود را با ویژگی‌های طراحی قدرتمند به سطح بعدی ببرید.

en: Astra Menu Settings
fa: تنظیمات فهرست یونی آسترا

en: Unlock with Astra Pro
fa: بازگشایی با یونی آسترا

en: Upgrade Now
fa: اکنون ارتقا دهید

en: Real-Time Quantity Updates
fa: به‌روزرسانی آنی تعداد

en: Count Color
fa: تعداد رنگ

en: Hide cart total label if cart is empty
fa: اگر سبد خالی است، برچسب کل سبد را پنهان کنید

en: Hide Cart Total Label
fa: برچسب کل سبد را پنهان کنید

en: Select Cart Icon
fa: نماد سبد خرید را انتخاب کنید

en: Note: To get design settings make sure to enable sticky add to cart.
fa: توجه: برای دریافت تنظیمات طراحی حتماً افزودن چسبنده به سبد خرید را فعال کنید.

en: Choose Icon Colors
fa: رنگ های آیکون را انتخاب کنید

en: Payments
fa: پرداخت‌ها

en: Extras
fa: اضافی

en: Shop Card Design
fa: طراحی کارت فروشگاه

en: Horizontal Content Alignment
fa: تراز افقی محتوا

en: Payment Title
fa: عنوان پرداخت

en: Enable Sticky Add to Cart
fa: فعال کردن افزودن به سبدخرید چسبان

en: Sticky Add To Cart
fa: افزودن به سبدخرید چسبان

en: Plus Quantity
fa: به علاوه مقدار

en: Grayscale
fa: درجه‌خاکستری

en: Sticky Add To Cart Colors
fa: رنگ‌های افزودن به سبدخرید چسبان

en: Sticky Placement
fa: قراردادن چسبان

en: Shop Card Styling
fa: طرح سبدخرید فروشگاه

en: Guaranteed Safe Checkout
fa: تسویه حساب امن تضمین شده

en: Sale!
fa: فروش‌ویژه!

en: Minus Quantity
fa: منهای مقدار

en: Adds plus and minus buttons besides product quantity
fa: علاوه بر مقدار محصول، دکمه های مثبت و منفی را اضافه می کند

en: YouTube
fa: یوتیوب

en: Instagram
fa: اینستاگرام

en: Twitter
fa: توییتر

en: Patreon
fa: پاترئون

en: Pinterest
fa: پینترست

en: Telegram
fa: تلگرام

en: Xing
fa: زینگ

en: Enable Quantity Plus and Minus
fa: مقدار به علاوه و منهای را فعال کنید

en: Medium
fa: متوسط

en: Behance
fa: رفتار

en: Dribbble
fa: دریبل زدن

en: Yelp
fa: فریاد زدن

en: LinkedIn
fa: لینکداین

en: Video
fa: ویدئو

en: GitHub
fa: گیت‌هاب

en: Facebook
fa: فیس‌بوک

en: Design 3
fa: طراحی ۳

en: Design 2
fa: طراحی ۲

en: Design 1
fa: طراحی ۱

en: WhatsApp
fa: واتس‌اپ

en: Slide in Cart Width
fa: اسلاید در عرض سبدخرید

en: Slide In Cart
fa: اسلاید در سبدخرید

en: Base Font
fa: فونت پایه

en: Surface Color
fa: رنگ سطح

en: Outside
fa: خارج از

en: Borders
fa: لبه

en: Body Text
fa: متن بدنه

en: Links
fa: لینک ها

en: Accent
fa: تأکید

en: Cart Color
fa: رنگ سبد خرید

en: Cart Icon
fa: آیکون سبدخرید

en: Cart Click Action
fa: اقدام کلیک سبد خرید

en: Cart Click
fa: کلیک سبد خرید

en: Total amount
fa: کل مبلغ

en: Currency Name
fa: نام واحد پولی

en: Cart Label
fa: برچسب سبد خرید

en: Menu 3
fa: فهرست 3

en: Menu 2
fa: فهرست 2

en: Continue Shopping
fa: به خرید ادامه دهید

en: Currency Symbol
fa: نماد واحد پولی

en: No products in the cart.
fa: هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

en: Button Width
fa: عرض دکمه

en: Shipping Text
fa: متن حمل‌و‌نقل

en: Product Variation Layout
fa: طرح‌بندی تنوع محصول

en: Enable Shipping Text
fa: متن حمل و نقل را فعال کنید

en: Enable Breadcrumb
fa: مسیرراهنما را فعال کنید

en: Shop Layout
fa: طرح‌بندی فروشگاه

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Notice Position
fa: موقعیت اطلاعیه

en: Shop Display Options
fa: گزینه‌های نمایش فروشگاه

en: Misc
fa: متفرقه

en: Proceed to checkout
fa: برای تسویه حساب اقدام کنید

en: & Free Shipping
fa: و ارسال رایگان

en: Total + Currency symbol
fa: مجموع + نماد واحد پولی

en: Shop Card Structure
fa: ساختار سبدخرید فروشگاه

en: Avatar Width
fa: عرض آواتار

en: Cart Label Position
fa: موقعیت برچسب سبدخرید

en: Heading (H1-H6)
fa: تیتر (H1-H6)

en: Custom separator
fa: جدا کننده سفارشی

en: Hang Over Top
fa: از بالا آویزان شود

en: Course/Lesson Sidebar Layout
fa: چیدمان نوارکناری دوره/درس

en: Global Sidebar Layout
fa: چیدمان عمومی نوار کناری

en: Change Cart Button Text
fa: تغییر متن دکمه سبدخرید

en: Add custom text for cart button
fa: اضافه کردن متن سفارشی برای دکمه سبدخرید

en: Display Cart Count
fa: نمایش تعداد سبدخرید

en: Post Spacing
fa: فاصله بین نوشته‌ها

en: Adds shipping text next to the product price.
fa: متن ارسال را در کنار قیمت محصول اضافه می‌کند.

en: Product Structure Options
fa: گزینه‌های ساختار محصول

en: Product Options
fa: گزینه‌های محصول

en: Heading Font
fa: فونت تیتر

en: Container Layout
fa: چیدمان دربرگیرنده

en: Note: The Cart Label on the header will be displayed by using shortcodes. Type any custom string in it or click on the plus icon above to add your desired shortcode.
fa: توجه: برچسب سبد خرید روی هدر با استفاده از کدهای کوتاه نمایش داده می شود. هر رشته سفارشی را در آن تایپ کنید یا روی نماد مثبت بالا کلیک کنید تا کد کوتاه مورد نظر خود را اضافه کنید.

en: Changes single product variation layout to be displayed inline or stacked.
fa: طرح بندی تنوع تک محصولی را تغییر می دهد تا به صورت خطی یا انباشته نمایش داده شود.

en: View Astra Pro Features
fa: مشاهدهٔ ویژگی‌های آسترا حرفه‌ای

en: Display Settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Note: To get design settings in action make sure to select Header Position other than None.
fa: توجه: برای انجام تنظیمات طراحی، مطمئن شوید که موقعیت سربرگ غیر از None انتخاب شود.

en: Author name:
fa: نام نویسنده:

en: Compact
fa: فشرده

en: Comfort
fa: راحت

en: Related post link
fa: پیوند نوشته مرتبط

[ctx: Font size name]
en: Large
fa: بزرگ

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
fa: خیلی بزرگ

[ctx: Font size name]
en: Medium
fa: متوسط

[ctx: Font size name]
en: Small
fa: کوچک

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: H6 Font
fa: فونت H6

en: Disable Header
fa: سربرگ غیرفعال

en: H5 Font
fa: فونت H5

en: H4 Font
fa: فونت H4

en: H3 Font
fa: فونت H3

en: H2 Font
fa: فونت H2

en: H1 Font
fa: فونت H1

en: Headings Font
fa: فونت تیترها

en: Body Font
fa: فونت بدنه

en: Bold 700 Italic
fa: برجسته 700 کج

en: Semi-Bold 600 Italic
fa: نیمه برجسته 600 کج

en: Medium 500 Italic
fa: متوسط 500 کج

en: Regular 400 Italic
fa: معمولی 400 کج

en: Light 300 Italic
fa: سبک 300 کج

en: Extra Light 200 Italic
fa: فوق سبک 200 کج

en: Thin 100 Italic
fa: لاغر 100 کج

en: Core Blocks Spacing
fa: فاصله هسته‌های بلوک

en: Extra-Bold 800 Italic
fa: بسیار برجسته 800 کج

en: Ultra-Bold 900 Italic
fa: فوق برجسته 900 کج

en: Regular 400
fa: معمولی 400

en: Block Editor
fa: ویرایشگر بلوک

en: Extra Light 200
fa: بسیار سبک 200

en: Stick Primary Header
fa: سربرگ اصلی چسبان

en: Legacy
fa: میراث

en: Header Rows
fa: ردیف‌های سربرگ

en: Make sure to update your post for changes to take effect.
fa: برای اعمال تغییرات، حتما پست خود را به روز کنید.

en: Global padding setting for WordPress Group, Column, Cover blocks, it can be overridden by respective block's Dimension setting.
fa: تنظیم padding جهانی برای گروه وردپرس، ستون، بلوک های جلد، می تواند با تنظیم ابعاد بلوک مربوطه لغو شود.

en: Disable Elements
fa: غیرفعال‌سازی عناصر

en: Close Cart Drawer
fa: بستن کشو سبدخرید

en: Unicode
fa: یونیکد

en: Type 3
fa: نوع 3

en: Type 2
fa: نوع 2

en: Type 1
fa: نوع 1

en: Page Header
fa: سربرگ برگه

en: Text / Icon
fa: متن / آیکون

en: No Page Headers Found
fa: سربرگ صفحه پیدا نشد

en: Stick Below Header
fa: سربرگ زیر چسبان

en: Stick Above Header
fa: سربرگ بالای چسبان

[ctx: Color name]
en: Theme Color 9
fa: رنگ 9 پوسته

[ctx: Color name]
en: Theme Color 8
fa: رنگ 8 پوسته

[ctx: Color name]
en: Theme Color 7
fa: رنگ 7 پوسته

[ctx: Color name]
en: Theme Color 6
fa: رنگ 6 پوسته

[ctx: Color name]
en: Theme Color 5
fa: رنگ 5 پوسته

[ctx: Color name]
en: Theme Color 4
fa: رنگ 4 پوسته

[ctx: Color name]
en: Theme Color 3
fa: رنگ 3 پوسته

[ctx: Color name]
en: Theme Color 2
fa: رنگ 2 پوسته

[ctx: Color name]
en: Theme Color 1
fa: رنگ 1 پوسته

en: Palette
fa: پالت

en: Content Background
fa: پس‌زمینۀ محتوا

en: Site Background
fa: پس‌زمینه سایت

en: Global Palette
fa: پالت سراسری

en: Presets
fa: از پیش تعیین شده

en: Button Presets
fa: دکمه از پیش تعیین شده

en: Color 1
fa: رنگ ۱

en: Color 2
fa: رنگ ۲

en: Color 3
fa: رنگ ۳

en: Color 4
fa: رنگ ۴

en: Color 5
fa: رنگ ۵

en: Color 6
fa: رنگ ۶

en: Color 7
fa: رنگ ۷

en: Color 8
fa: رنگ ۸

en: Color 9
fa: رنگ ۹

en: Design
fa: طراحی

en: Repeat
fa: تکرار

en: Image Position
fa: مکان تصویر

en: Site Title & Logo Settings
fa: عنوان صفحه و تنظیمات لوگو

en: Site Title & Logo
fa: عنوان و لوگوی سایت

en: Site Icons are what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. Upload one here! Site Icons should be square and at least 512 × 512 pixels.
fa: نمادهای سایت همان چیزی است که در برگه های مرورگر، نوارهای نشانک و در برنامه های موبایل وردپرس مشاهده می کنید. یکی را اینجا آپلود کنید! نمادهای سایت باید مربع و حداقل 512 × 512 پیکسل باشند.

en: Underline Content Links
fa: خط کشیدن زیر لینک‌های محتوا

en: Submenu Animation
fa: انیمیشن زیرمنو

en: Shopping Cart
fa: سبد خرید

en: Title Alignment
fa: چیدمان عنوان

en: Search Submit
fa: ثبت جستجو

en: Meta Link Color
fa: رنگ متا لینک

en: Meta Color
fa: رنگ متا

en: Section Background
fa: پس‌زمینه بخش

en: Section Title
fa: عنوان بخش

en: Meta Font
fa: متا فونت

en: Section Title Font
fa: فونت بخش عنوان

en: Descending
fa: نزولی

en: Ascending
fa: صعودی

en: Order
fa: ترتیب

en: Comment Counts
fa: شمارش دیدگاه‌ها

en: Random
fa: تصادفی

en: Related Posts
fa: نوشته‌های مرتبط

en: Date
fa: تاریخ

en: 1
fa: ۱

en: 2
fa: ۲

en: 3
fa: ۳

en: 4
fa: ۴

en: Posts Structure
fa: ساختار نوشته‌ها

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Enable Post Excerpt
fa: فعال‌سازی چکیدهٔ نوشته

en: Post Order
fa: ترتیب نوشته

en: Related Posts by
fa: نوشته‌های مرتبط توسط

en: Posts Query
fa: کوئری نوشته‌ها

en: Grid Column Layout
fa: طرح ستون شبکه‌ای

en: Total Number of Related Posts
fa: تعداد کل نوشته‌های مرتبط

en: Title & Post Meta
fa: عنوان و متای نوشته

en: Excerpt Word Count
fa: چکیده تعداد کلمات

en: Order by
fa: مرتب‌سازی براساس

en: Disable Related Posts
fa: غیرفعال‌سازی نوشته‌های مرتبط

en: Search for:
fa: جستجو برای:

en: EDD Cart Icon Color
fa: رنگ آیکون سبد خرید EDD

en: Woo Cart Icon Color
fa: رنگ آیکون سبدخرید ووکامرس

en: Off-Canvas Menu
fa: فهرست ناحیه کشویی

en: Popup Padding
fa: پدینگ پنجره بازشو

en: Disable Footer
fa: غیرفعال سازی پابرگ

en: Disable Mobile Header
fa: غیرفعال سازی سربرگ موبایلی

en: Disable Below Header
fa: غیرفعال سازی زیر سربرگ

en: Disable Above Header
fa: غیرفعال سازی بالای سربرگ

en: Text / Placeholder
fa: متن / محل نگهداری

en: Toggle Color
fa: تغییر وضعیت رنگ

en: Box Background
fa: پس‌زمینه جعبه

en: Search Color
fa: رنگ جستجو

en: Content Link Color
fa: رنگ پیوند مطالب

en: Font
fa: فونت

en: Label Color
fa: رنگ برچسب

en: Content Font
fa: فونت محتوا

en: Title Font
fa: فونت عنوان

en: Text Font
fa: فونت متن

en: Cart Button
fa: دکمه سبد خرید

en: Checkout
fa: پرداخت

en: Link / Text
fa: لینک/ متن

en: Text / Link
fa: متن / پیوند

en: Content Colors
fa: رنگ‌های محتوا

en: Icon Radius
fa: شعاع آیکون

en: Title Font Size
fa: اندازهٔ فونت عنوان

en: Content Font Size
fa: اندازهٔ فونت محتوا

en: Menu Font
fa: فونت فهرست

en: Menu Font Size
fa: اندازهٔ فونت فهرست

en: Post Title Font
fa: فونت عنوان نوشته

en: After
fa: بعد

en: Inside
fa: داخل

en: Checkout Button
fa: دکمه تسویه حساب

en: Profile Text Color
fa: رنگ متن پروفایل

en: Button Background
fa: پس‌زمینه دکمه

en: Social Color
fa: رنگ شبکه‌ اجتماعی

en: Submenu Color
fa: رنگ زیرمنو

en: Hover / Active
fa: هاور / فعال

en: Header Position
fa: موقعیت سربرگ

en: HTML Color
fa: رنگ HTML

en: Account Menu Color
fa: رنگ منوی حساب کاربری

en: Tagline Font
fa: فونت معرفی کوتاه

en: Menu Spacing
fa: فاصله فهرست

en: Tagline Font Size
fa: اندازه فونت معرفی کوتاه

en: Inner Element Spacing
fa: فاصله عناصر داخلی

en: Divider Size
fa: اندازه جداکننده

en: If this color setting is not reflecting, check if colors are set from dedicated above, below or primary footer settings.
fa: اگر این تنظیم رنگ منعکس نمی‌شود، بررسی کنید که آیا رنگ‌ها از تنظیمات اختصاصی بالا، پایین یا پاورقی اصلی تنظیم شده‌اند.

en: Cart Tray
fa: سینی سبد خرید

en: Log In
fa: ورود

en: My Account
fa: حساب من

en: Single Row
fa: تک ردیف

en: Menu Color
fa: رنگ فهرست

en: Active
fa: فعال

en: Menu
fa: فهرست

en: Equal Width Columns
fa: ستون‌هایی با عرض یکسان

en: You don't have the access
fa: شما دسترسی ندارید

en: Content Color
fa: رنگ محتوا

en: Icon Color
fa: رنگ آیکون

en: Footer Builder
fa: پابرگ ساز

en: Divider
fa: جداکننده

en: Account
fa: حساب کاربری

en: Show Label
fa: نمایش برچسب

note: translators: 1: index
en: Social Icons %s
fa: آیکون شبکه‌های اجتماعی %s

note: translators: 1: index
en: Social Icons
fa: آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی

en: Copyright
fa: حق نشر

en: Middle
fa: میانه

en: Vertical Alignment
fa: ترازبندی عمودی

en: Height
fa: ارتفاع

en: Column
fa: ستون

en: Margin
fa: حاشیه

en: Zoom In
fa: بزرگنمایی

en: Secondary Menu
fa: فهرست فرعی

en: Widget
fa: ابزارک

note: translators: %s Index
en: Button %s
fa: دکمه %s

en: Avatar
fa: آواتار

en: Profile Type
fa: نوع پروفایل

en: Close Icon Color
fa: رنگ ایکن بستن

en: Content Alignment
fa: ترازبندی محتوا

en: Dropdown
fa: کشویی

en: Full-Screen
fa: تمام‌پرده

en: Header Type
fa: نوع سربرگ

en: Above Header
fa: بالای سربرگ

en: Icons
fa: آیکون‌ها

en: WooCommerce Cart
fa: سبدخرید ووکامرس

en: Style
fa: استایل

en: Display Cart Title
fa: نمایش عنوان سبد خرید

en: Header Types
fa: انواع سربرگ

en: Below Header
fa: پایین سربرگ

en: Login URL
fa: لینک ورود

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Account URL
fa: ادرس صفحه‌کاربری

en: Tagline
fa: معرفی کوتاه

en: Click to edit this Row.
fa: برای ویرایش این ردیف کلیک کنید.

en: Two Column Grid
fa: شبکه‌ای دو ستونه

en: Border Width
fa: پهنای لبه

en: Color Type
fa: نوع رنگ

en: Official
fa: رسمی

en: Above Footer
fa: بالای پابرگ

en: Below Footer
fa: پایین پابرگ

en: Primary Footer
fa: پابرگ اصلی

en: Header Builder
fa: سربرگ‌ساز

en: Wide Center 20/60/20
fa: مرکز عریض 20/60/20

en: EDD Cart
fa: سبدخرید EDD

en: Header Cart Icon
fa: آیکون سبدخرید سربرگ

en: Display Cart Total
fa: نمایش مجموع سبدخرید

en: Icon Spacing
fa: فاصله آیکون

en: Background Overlay
fa: پوشش پس‌زمینه

en: Add widgets here:
fa: ابزارک‌ها را اینجا اضافه نمایید:

en: Click to edit this element.
fa: برای ویرایش این المان کلیک نمایید.

en: Account icon link
fa: پیوند آیکون حساب کاربری

en: Background Color-Image
fa: رنگ و تصویر زمینه

en: Configure Menu from Here.
fa: فهرست را از اینجا پیکربندی کنید.

en: Inner Elements Layout
fa: چیدمان عناصر داخلی

en: Inner Column Spacing
fa: فاصله بین ستون‌های داخلی

en: Toggle Button
fa: دکمه تغییر وضعیت

en: Insert HTML text here.
fa: متن HTML را در اینجا درج نمایید.

en: Visibility
fa: قابل مشاهده

en: Logged Out View
fa: نمای خروج از سیستم

en: Logged In View
fa: نمای ورود به سیستم

en: Logged In Account Menu
fa: فهرست حساب کاربری وارد شده

en: Right Heavy 33/66
fa: راست عریض 33/66

en: Left Heavy 66/33
fa: چپ عریض 66/33

en: Last Row, Previous Columns 50/50 - 100
fa: آخرین ردیف، ستون‌های قبلی 50/50 - 100

en: First Row, Next Columns 100 - 50/50
fa: اولین ردیف، ستون‌های بعدی 100 - 50/50

en: Center Heavy 25/50/25
fa: وسط عریض 25/50/25

en: Right Heavy 25/25/50
fa: راست عریض 25/25/50

en: Left Heavy 50/25/25
fa: چپ عریض 50/25/25

en: Off-Canvas
fa: ناحیه کشویی

en: Item Divider
fa: جدا کننده آیتم

en: Top Offset
fa: آفست بالا

en: Collapse to Rows
fa: بستن ردیف‌ها

en: Menu Hover Style
fa: سبک هاور فهرست

en: Icon Background Space
fa: فضای زمینه آیکون

en: Account Woo Navigation
fa: پیمایش حساب کاربری ووکامرس

en: Woo Cart
fa: سبدخرید ووکامرس

en: Submenu Container
fa: کانتینر منوی فرعی

en: Flyout
fa: حاشیه‌ای

en: Social
fa: شبکه‌های اجتماعی

en: Icon Size
fa: اندازهٔ آیکون

en: The Image option cannot be sortable if the Product Style is selected to the List Style
fa: اگر سبک محصول به سبک فهرست انتخاب شده باشد، گزینهٔ تصویر قابل مرتب‌سازی نیست

en: Customize Transparent Header
fa: سربرگ شفاف را شخصی‌سازی کنید

[ctx: product categories]
note: translators: 1: number of products
en: %1$s Product | %1$s Products
fa[0]: %1$s محصول

en: Enable Cross-sells
fa: فروش متقابل را فعال کنید

en:  This will be applicable for all sites from the network.
fa:  این مورد برای همه سایت‌های شبکه اعمال خواهد شد.

en: Usage Tracking
fa: ردگیری استفاده

en: This will be applicable for all sites from the network.
fa: این مورد برای همه سایت‌های شبکه اعمال خواهد شد.

note: translators: %1$s: Theme Name, %2$s: Minimum Required version of the addon
en: Please update the %1$s to version %2$s or higher. Ignore if already updated.
fa: لطفاً %1$s را به نگارش %2$s یا بالاتر به‌روزرسانی نمایید. چنانچه پیش از این به‌روز شده است نادیده بگیرید.

en: Details &#187;
fa: جزئیات &#187;

en: See Library &#187;
fa: دیدن کتابخانه &#187;

en: Starter Templates
fa: قالب‌های شروع

en: Astra WordPress Theme
fa: پوستهٔ وردپرسی آسترا

en: Letter Spacing
fa: فاصلهٔ بین حروف

note: translators: %d: Minutes interval
en: Every %d Minutes
fa: هر %d دقیقه

en: Customize Button Style.
fa: سفارشی‌سازی دکمه

en: Size
fa: اندازه

en: Archive Title
fa: عنوان بایگانی

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Color
fa: رنگ

en: Title Color
fa: رنگ عنوان

en: Normal
fa: عادی

en: Post Content
fa: محتوای نوشته

en: Global
fa: طرح کلی

en: Separator
fa: جدا ساز

en: Border
fa: لبه

en: Position
fa: جایگاه

en: Hover
fa: لمسی

en: Alignment
fa: ترازبندی

en: Hover Color
fa: رنگ لمسی

en: Padding
fa: حاشیه

en: Site Icon
fa: آیکون وبگاه

en: Heading 3
fa: سرمتن ۳

en: Heading 4
fa: سرمتن ۴

en: Heading 5
fa: سرمتن ۵

en: Heading 6
fa: سرمتن ۶

en: Heading 1
fa: سرمتن ۱

en: Heading 2
fa: سرمتن ۲

en: Structure
fa: ساختار

en: Menu Label
fa: برچسب فهرست

en: Mobile Menu
fa: فهرست موبایل

en: Text
fa: متن

en: Width
fa: پهنا

en: Custom Width
fa: پهنای سفارشی

en: Top Border Color
fa: رنگ لبهٔ بالا

en: Top Border Size
fa: اندازهٔ لبهٔ بالا

en: Take Last Item Outside Menu
fa: بیرون بردن آخرین مورد  از فهرست

en: Divider Color
fa: رنگ جداساز

en: Container Border
fa: لبهٔ نگهدارنده

en: Meta
fa: فرا

en: Sub Menu
fa: زیرفهرست

en: Submenu Divider
fa: جداساز زیرفهرست

en: The parent menu should have a # link for the submenu to open on a link.
fa: برای باز شدن زیرفهرست، باید در فهرست مادر از پیوند # استفاده شود.

en: Archives
fa: بایگانی‌ها

en: Before Title
fa: پیش از عنوان

en: Breadcrumb
fa: مسیریاب

en: Breadcrumb Overview
fa: نمای کلی مسیریاب

en: Browse:
fa: کاوش:

en: Center
fa: وسط

note: Translators: %s is the page number.
en: Comment Page %s
fa: صفحهٔ %s دیدگاه‌ها

en: Latest posts page or when any page is selected as blog page
fa: برگهٔ آخرین نوشته‌ها یا هر برگه‌ای که به عنوان برگهٔ بلاگ انتخاب شده باشد

en: All Pages, All Posts, All Attachments
fa: همهٔ برگه‌ها، همهٔ نوشته‌ها، همهٔ ضمیمه‌ها

en: Breadcrumb Source
fa: مبدأ مسیریاب

en: Separator Color
fa: رنگ جداساز

note: Translators: %s is the page number.
en: Page %s
fa: صفحهٔ %s

en: 404 Not Found
fa: خطای ۴۰۴ - صفحهٔ مورد نظر شما پیدا نشد

[ctx: breadcrumbs aria label]
en: Breadcrumbs
fa: مسیریاب

note: Translators: Minute archive title. %s is the minute time format.
en: Minute %s
fa: دقیقهٔ %s

note: Translators: Weekly archive title. %s is the week date format.
en: Week %s
fa: هفتهٔ  %s

en: Enable on Blog / Posts Page?
fa: فعال در برگهٔ بلاگ / نوشته‌ها؟

note: Translators: %s is the search query.
en: Search results for: %s
fa: نتایج جستجو برای: «%s»

en: Blog Page is when Latest Posts are selected to be displayed on a particular page.
fa: برگهٔ بلاگ برای وقتی که آخرین نوشته‌ها در یک برگهٔ معین نمایش داده می‌شوند.

en: Latest Posts page is your site's front page when the latest posts are displayed on the home page.
fa: برگهٔ آخرین نوشته‌ها همان صفحهٔ نخست وبگاه شماست وقتی که آخرین نوشته‌ها در برگهٔ خانه نمایش داده شوند.

en: Menu Toggle
fa: تغییر وضعیت فهرست

en: Plugin Successfully Deactivated
fa: افزونه با موفقیت غیرفعال شد

en: Activate
fa: فعال سازی

en: Activating
fa: در حال فعال سازی

en: Deactivate
fa: غیرفعال سازی

en: Deactivating
fa: در حال غیرفعال سازی

en: Primary Header Button
fa: دکمهٔ سربرگ اصلی

en: Button Text
fa: متن دکمه

en: Menu
fa: فهرست

en: Logo
fa: لوگو

en: Mobile
fa: موبایل

en: Desktop + Mobile
fa: دسکتاپ + موبایل

en: Desktop
fa: دسکتاپ

en: Enable On
fa: فعال

en: Button Link
fa: پیوند دکمه

en: Enabled
fa: فعال

en: Transparent Header Button
fa: دکمهٔ سربرگ شفاف

en: Link / Text Color
fa: رنگ  پیوند / متن

en: Theme Button
fa: دکمهٔ پوسته

en: Border Color
fa: رنگ لبه

en: Border Size
fa: اندازهٔ لبه

en: Header Button
fa: دکمهٔ سربرگ

en: Enable on Complete Website
fa: فعال‌سازی در کل وبگاه

en: Button Style
fa: شیوهٔ دکمه

en: Submenu
fa: زیرفهرست

en: Product Archive
fa: بایگانی محصول

note: translators: %s Index
en: Button
fa: دکمه

en: Image
fa: تصویر

en: Product Structure
fa: ساختار محصول

en: View Details
fa: دیدن جزئیات

en: Archive Content Width
fa: پهنای محتوای بایگانی

en: Disable Product Navigation
fa: غیرفعال سازی ناوبری محصول

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Archive Columns
fa: ستون‌های برگهٔ بایگانی

en: This sidebar will be used on EDD Single Product page.
fa: از این نوار کناری در برگهٔ تک محصول EDD استفاده خواهد شد.

en: EDD Single Product Sidebar
fa: نوار کناری تک محصول EDD

en: Easy Digital Downloads Sidebar
fa: نوار کناری Easy Digital Downloads

en: Variable Product Button
fa: دکمهٔ محصول متنوع

en: Variable Product Button Text
fa: متن دکمهٔ محصول متنوع

en: Cart Button Text
fa: متن دکمهٔ سبد خرید

en: 900 Italic
fa: ۹۰۰ ایتالیک

en: 800 Italic
fa: ۸۰۰ ایتالیک

en: 700 Italic
fa: ۷۰۰ ایتالیک

en: 600 Italic
fa: ۶۰۰ ایتالیک

en: 500 Italic
fa: ۵۰۰ ایتالیک

en: 400 Italic
fa: ۴۰۰ ایتالیک

en: 300 Italic
fa: ۳۰۰ ایتالیک

en: 200 Italic
fa: ۲۰۰ ایتالیک

en: 100 Italic
fa: ۱۰۰ ایتالیک

note: Translators: %s is the theme name. translators: %s is the Astra theme name.
en: %s Settings
fa: تنظیمات %s

en: Right
fa: راست

en: Slide Up
fa: اسلاید به بالا

en: Slide Down
fa: اسلاید به پایین

en: Top
fa: بالا

en: Left
fa: چپ

en: Bottom
fa: پایین

en: Nav Menu
fa: فهرست ناوبری

en: Fade
fa: محو شدن

en: Overline
fa: خط فرعی

en: Underline
fa: زیرخط دار

note: Translators: Author Name.
en: View all posts by %1$s
fa: دیدن همهٔ نوشته‌های «%1$s»

en: Helpful Information
fa: اطلاعات مفید

en: Colors & Background Overview
fa: نمای کلی رنگ‌ها و زمینه

en: Container Overview
fa: نمای کلی نگهدارنده

en: Footer Bar Overview
fa: نمای کلی نوار پابرگ

en: Primary Header Overview
fa: نمای کلی سربرگ اصلی

en: Sidebar Overview
fa: نمای کلی نوار کناری

en: Site Identity Overview
fa: نمای کلی مشخصات وبگاه

en: Typography Overview
fa: نمای کلی نویسه‌نگاری

en: Site Layout Overview
fa: نمای کلی چیدمان وبگاه

en: Icon
fa: آیکون

en: Different Logo For Retina Devices?
fa: لوگوی متفاوت برای دستگاه‌های رتینا؟

en: Link
fa: پیوند

en: Dropdown Target
fa: راه انداز آبشاری

en: Header Layout
fa: طرح بندی سربرگ

en: Different Logo For Mobile Devices?
fa: لوگوی متفاوت برای دستگاه‌های موبایل؟

en: Mobile Logo (optional)
fa: لوگوی موبایل (اختیاری)

en: Last Item in Menu
fa: آخرین مورد در فهرست

en: Minimal
fa: حداقلی

en: Mobile Header
fa: سربرگ موبایل

en: Fill
fa: تو پر

en: Outline
fa: تو خالی

en: Hide Last Item in Menu on Mobile
fa: پنهان‌سازی آخرین مورد فهرست در موبایل

en: Toggle Button Color
fa: رنگ دکمهٔ تغییر وضعیت

en: Menu Breakpoint
fa: نقطهٔ تبدیل فهرست

en: Border Radius
fa: شعاع لبه

en: Site Identity
fa: مشخصات وبگاه

en: Toggle Button Style
fa: شیوهٔ دکمهٔ تغییر وضعیت

en: Auto
fa: خودکار

en: Display Serial Number
fa: نمایش شماره سریال

en: Course Content Table
fa: جدول محتوای درس

en: Background
fa: زمینه

en: Cover
fa: پوشش

en: Differentiate Rows
fa: متمایزسازی سطرها

en: Scroll
fa: نوردش

en: Supercharge your LearnDash website with amazing design features.
fa: وبگاه LearnDash خود را با ویژگی‌های شگفت انگیز طراحی ارتقا دهید.

en: Plugin Successfully Activated
fa: افزونه با موفقیت فعال شد

en: Learn More
fa: بیشتر بدانید

en: Scroll To Top
fa: رفتن به بالا

en: Custom Layouts
fa: چیدمان سفارشی

en: Spacing
fa: فاصله

en: Blog Pro
fa: بلاگ حرفه‌ای

en: Footer Settings
fa: تنظیمات پابرگ

en: Header Sections
fa: بخش‌های سربرگ

en: Transparent Header
fa: سربرگ شفاف

en: Make your header layouts look more appealing and sexy!
fa: چیدمان‌های سربرگ خود را جذاب‌تر کنید!

en: Page Headers
fa: سربرگ‌ها

en: Theme Color
fa: رنگ پوسته

en: Sticky Header
fa: سربرگ چسبان

en: No plugin specified
fa: هیچ افزونه‌ای مشخص نشده

en: Activating Importer Plugin
fa: فعال‌سازی افزونهٔ درون ریز

en: Site Layouts
fa: چیدمان‌های وبگاه

en: Add content conditionally in the various hook areas of the theme.
fa: بسته به شرایط، محتوا را در ناحیه‌های قلاب مختلف پوسته اضافه کنید.

en: Blog Layout
fa: چیدمان بلاگ

en: Learn More.
fa: بیشتر بدانید.

en: Customize Footer
fa: سفارشی‌سازی پابرگ

en: Default System Font
fa: فونت پیش‌فرض سیستم

en: Course Columns
fa: ستون‌های دوره

en: Membership Columns
fa: ستون‌های عضویت

en: Shop Archive Content Width
fa: پهنای محتوای بایگانی فروشگاه

note: translators: 1 Author Name.
en: By: %s
fa: از %s

en: Leave Review
fa: مورد نقد قرار دهید

en: Review Text
fa: متن نقد

en: Review Text is required.
fa: متن نقد لازم است.

en: Review Title
fa: عنوان نقد

en: Review Title is required.
fa: عنوان نقد لازم است.

en: Thank you for your review!
fa: سپاس برای نقد شما!

en: What Others Have Said
fa: گفته‌های دیگران

en: Write a Review
fa: نقد کنید

en: Sidebar width will apply only when one of the above sidebar is set.
fa: پهنای نوار کناری فقط زمانی اعمال می‌شود که یکی از نوارهای کناری بالا انتخاب شده باشد.

en: Cart Page
fa: صفحه سبد خرید

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Inline Logo & Site Title
fa: لوگو و عنوان وبگاه تو کار

en: Price
fa: قیمت

en: Availability:
fa: دسترسی:

en: Short Description
fa: توضیح کوتاه

en: Ratings
fa: امتیازات

en: Products Per Page
fa: محصولات در هر صفحه

en: Title
fa: عنوان

en: Shop Columns
fa: ستون‌های فروشگاه

en: Shop
fa: فروشگاه

en: General
fa: عمومی

en: WooCommerce
fa: ووکامرس

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Blog
fa: بلاگ

en: Disable Breadcrumb
fa: غیرفعال سازی مسیریاب

en: Single Product
fa: تک محصول

en: Primary Header
fa: سربرگ اصلی

en: Out of stock
fa: تمام شده

en: Add To Cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: This sidebar will be used on Single Product page.
fa: از این نوار کناری در برگهٔ تک محصول استفاده خواهد شد.

en: Product Sidebar
fa: نوار کناری محصول

en: This sidebar will be used on Product archive, Cart, Checkout and My Account pages.
fa: از این نوار کناری در بایگانی محصولات، سبد خرید، پرداخت و صفحات حساب من استفاده خواهد شد.

en: WooCommerce Sidebar
fa: نوار کناری ووکامرس

en: View your shopping cart
fa: نمایش سبد خرید شما

en: Home
fa: خانه

en: This page doesn't seem to exist.
fa: صفحه پیدا نشد

en: Disable Featured Image
fa: غیرفعال سازی تصویر شاخص

en: Logo Width
fa: پهنای لوگو

en: Retina Logo
fa: لوگوی رتینا

en: Disable Footer Widgets
fa: غیرفعال سازی ابزارک‌های پابرگ

en: Featured Image
fa: تصویر شاخص

en: Paragraph Margin Bottom
fa: کنارهٔ پایین پاراگراف

en: Single Product Structure
fa: ساختار محصول تنها

note: translators: 1: Post type label
en: Previous %s
fa: %s قبل

note: translators: 1: Post type label
en: Next %s
fa: %s بعد

en: Default Layout
fa: چیدمان پیش‌فرض

en: Base Colors
fa: رنگ‌های پایه

en: Customizer Setting
fa: تنظیمات سفارشی ساز

en: Disable
fa: غیرفعال سازی

en: Footer Bar
fa: نوار پابرگ

en: Footer Bar Layout 1
fa: چیدمان نوار پابرگ ۱

en: Footer Bar Layout 2
fa: چیدمان نوار پابرگ ۲

en: Footer Bar Section 1
fa: بخش ۱ نوار پابرگ

en: Footer Bar Section 2
fa: بخش ۲ نوار پابرگ

en: Layout 4
fa: چیدمان ۴

en: Link Color
fa: رنگ پیوند

en: Main Menu
fa: فهرست اصلی

en: Full Width / Contained
fa: تمام پهنا / محاط

en: Full Width / Stretched
fa: تمام پهنا / کشیده

en: Click here to assign a widget for this area.
fa: برای اختصاص ابزارک به این ناحیه، اینجا را کلیک کنید.

note: translators: %s: Name of current post.
en: Continue reading %s
fa: ادامهٔ «%s»

en: Footer Widget Area 4
fa: ناحیهٔ ابزارک ۴ پابرگ

en: Footer Widget Area 3
fa: ناحیهٔ ابزارک ۳ پابرگ

en: Footer Widget Area 2
fa: ناحیهٔ ابزارک ۲ پابرگ

en: Footer Widget Area 1
fa: ناحیهٔ ابزارک ۱ پابرگ

en: Base Typography
fa: نویسه‌نگاری پایه

en: Headings
fa: سرمتن‌ها

en: Pager
fa: پیجر

en: Bold 700
fa: درشت ۷۰۰

en: Extra-Bold 800
fa: بیش درشت ۸۰۰

en: Ultra-Bold 900
fa: فوق درشت ۹۰۰

en: Thin 100
fa: نازک ۱۰۰

en: Extra-Light 200
fa: بیش سبک ۲۰۰

en: Light 300
fa: سبک ۳۰۰

en: Medium 500
fa: متوسط ۵۰۰

en: Semi-Bold 600
fa: نیم درشت ۶۰۰

en: Normal 400
fa: عادی ۴۰۰

en: Button text hover color.
fa: رنگ متن دکمه در حالت هاور.

en: Button text color.
fa: رنگ متن دکمه.

en: Reply
fa: پاسخ

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit %s
fa: ویرایش %s

en: Line Height
fa: ارتفاع خط

en: Uppercase
fa: حروف بزرگ

en: Font Weight
fa: ضخامت فونت

en: Font Family
fa: خانواده فونت

en: Container Width
fa: عرض مخزن

en: Stack
fa: پشته

en: Text / HTML
fa: متن / HTML

en: Custom Text
fa: متن سفارشی

en: Full Content
fa: محتوای کامل

en: Tag
fa: برچسب

en: Author
fa: نویسنده

en: Font Size
fa: اندازه فونت

en: Custom
fa: سفارشی

en: Text Color
fa: رنگ متن

en: Content
fa: محتوا

en: Cancel Reply
fa: لغو پاسخ

en: Edit
fa: ویرایش

en: Nothing Found
fa: چیزی پیدا نشد

en: Skip to content
fa: پرش به محتوا

en: Contact Us
fa: تماس با ما

en: After Content
fa: پس از محتوا

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: (Edit)
fa: (ویرایش)

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Older Comments
fa: دیدگاه‌های قدیمی‌تر

en: Comment navigation
fa: ناوبری دیدگاه‌ها

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما در انتظار تایید است.

en: Comments Navigation
fa:  ناوبری دیدگاه‌ها

en: Post Comment &raquo;
fa: ارسال

en: % Comments
fa: % دیدگاه

en: Content Boxed
fa: چیدمان جعبه‌ای

en: Pages:
fa: برگه‌ها:

en: Boxed
fa: جعبه‌ای

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Layout
fa: چیدمان

en: None
fa: هیچ کدام

en: Add Widget
fa: افزودن ابزارک

en: Add Custom HTML
fa: افزودن HTML سفارشی

en: After Comments
fa: پس از دیدگاه‌ها

en: After Footer
fa: پس از پابرگ

en: After Header
fa: پس از سربرگ

en: After Page
fa: پس از برگه

en: After Post
fa: پس از نوشته

en: After Post Content
fa: پس از محتوای نوشته

en: Assign Footer Menu
fa: اختصاص فهرست پابرگ

en: Astra Settings
fa: تنظیمات آسترا

en: Before Comments
fa: پیش از دیدگاه‌ها

en: Before Content
fa: پیش از محتوا

en: Before Footer
fa: پیش از پابرگ

en: Before Header
fa: پیش از سربرگ

en: Before Page
fa: پیش از برگه

en: Before Post
fa: پیش از نوشته

en: Background Color
fa: رنگ زمینه

en: Blog / Archive
fa: بلاگ / بایگانی

en: Buttons
fa: دکمه‌ها

en: By
fa: از

en: Capitalize
fa: با حروف بزرگ

en: Colors & Background
fa: رنگ‌ها و زمینه

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Content Layout
fa: چیدمان محتوا

en: Content Width
fa: پهنای محتوا

en: Custom Menu Text / HTML
fa: متن / HTML فهرست سفارشی

en: Disable Menu
fa: غیرفعال سازی فهرست

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Disable Title
fa: غیرفعال سازی عنوان

en: Disable Sections
fa: غیرفعال سازی بخش‌ها

en: Excerpt
fa: چکیده

en: Footer
fa: پابرگ

en: Footer Menu
fa: فهرست پابرگ

en: Footer Widgets
fa: ابزارک‌های پابرگ

en: Header
fa: سربرگ

en: Full Width
fa: تمام پهنا

en: Enter valid email address!
fa: نشانی ایمیل معتبر وارد کنید!

en: Widget
fa: ابزارک

en: Type here..
fa: اینجا بنویسید…

en: Before Post Content
fa: پیش از محتوای نوشته

en: Disable Primary Header
fa: غیرفعال سازی سربرگ اصلی

en: Inline
fa: تو کار

en: Logo Center
fa: لوگو وسط

en: Logo Left
fa: لوگو راست

en: Logo Right
fa: لوگو چپ

en: Loop End
fa: پایان چرخه

en: Loop Start
fa: آغاز چرخه

en: Text Transform
fa: دگرگونی متن

en: Single Post
fa: تک نوشته

en: Search
fa: جستجو

en: Section 1
fa: بخش ۱

en: Section 1 Custom Text
fa: متن سفارشی بخش ۱

en: Section 2
fa: بخش ۲

en: Section 2 Custom Text
fa: متن سفارشی بخش ۲

en: Primary Menu
fa: فهرست اصلی

en: Pingback:
fa: بازتاب:

en: Newer Comments
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر

en: Start typing and press enter to search
fa: برای جستجو بنویسید و کلید enter را بزنید

en: Category
fa: دسته

en: Inherit
fa: ارثی

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
fa: چیزی که می‌خواستید پیدا نشد. از جستجو کمک بگیرید.

en: Website
fa: وبگاه

en: Read More &raquo;
fa: ادامه »

en: Link Hover Color
fa: رنگ لمسی پیوند

en: Sidebar Width
fa: پهنای نوار کناری

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
fa[0]: %1$s دیدگاه دربارهٔ «%2$s»

note: translators: 1: link to new post
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
fa: برای انتشار اولین نوشتهٔ خود آماده‌اید؟ <a href="%1$s">از اینجا شروع کنید</a>.

en: Main Sidebar
fa: نوار کناری اصلی

en: Lowercase
fa: حروف کوچک

en: Right Sidebar
fa: نوار کناری چپ

en: Left Sidebar
fa: نوار کناری راست

en: Bottom Border Color
fa: رنگ لبهٔ پایین

en: Bottom Border Size
fa: اندازهٔ لبهٔ پایین

en: Sidebar
fa: نوار کناری

en: After Sidebar
fa: پس از نوار کناری

en: Before Sidebar
fa: پیش از نوار کناری

en: No Sidebar
fa: بدون نوار کناری

en: It looks like the link pointing here was faulty. Maybe try searching?
fa: ظاهرا پیوند به اینجا نادرست بوده است. لطفا جستجو کنید.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
fa: چیزی مطابق با جستجوی شما پیدا نشد. لطفا از کلمات کلیدی دیگری برای جستجو استفاده کنید.

en: 1 Comment
fa: یک دیدگاه

en: Typography
fa: نویسه‌نگاری

en: Copyright &copy; [current_year] [site_title] | Powered by [theme_author]
fa: حق نشر &copy; [current_year] [site_title] | با نیروی [theme_author]

en: Leave a Comment
fa: دیدگاه‌ خود را بنویسید

en: Site Title
fa: عنوان وبگاه

en: Site Navigation
fa: راهبری سایت

en: Footer Layout
fa: چیدمان پابرگ

en: Button Color
fa: رنگ دکمه

en: Customize
fa: سفارشی‌سازی

en: Page
fa: برگه

en: Sidebar Layout
fa: چیدمان نوار کناری

en: Search Results for:
fa: نتایج جست‌وجو برای:

en: Email
fa: ایمیل

en: Button background hover color.
fa: رنگ پس‌زمینه دکمه در حالت هاور.
